Sulge menüü

SÜNDMUSED

Tulevad sündmused Toimunud sündmused

R Registreeru
R Registreeritud
- Registreerimiseta
L Reg. lõppenud
2021 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
27.10ELUSTIILI KOOLITUS TEEMAL: "Ettevõtliku elustiili ja immuunsüsteemi toetamine läbi tasakaalustatud toitumise" + SMUUTI DEGUSTATSIOONBolt kontor, Vana- Lõuna 5 Tallinn16:30 - 17:30ÄriklubiKoolituse läbiviija on toitumisterapeut Diana Zintšenko. Diana on aktiivse eluviisiga ettevõtlik naine, kes lisaks toitumisvaldkonnale tegutseb ka treenerina ning juhib pangandusvaldkonnas suuri projekte Baltikumis.
Kiire elutempo ja tervislik eluviis ei käi sageli käsikäes ning tulemuseks võib olla valest toitumisest tingitud ülekaal, energiapuudus, kõrge stressitase ja seedevaevused.

Koolitusel räägitakse järgmistest teemadest:
- haigusi ennetav ja…
1R
30.10Praktiline roheettevõtluse töötuba Pärnus09:45 - 17:00Pärnu klubiKülli Kodasmaa +372 5326 8795; kylli@redwell.eeOled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 30. oktoobril 2021 Pärnus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis, aadressil Akadeemia 3. Rohkem infot leiad SIIT!

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid. 
13R
11.11Veebiseminar "Kuidas elada nii, et endal ja teistel oleks ka homme hea?"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaAina enam oleme hädas sellega, et oleme nagu elevandid portselanipoes: lõhume süsteeme, mida me lõpuni ei mõista ja ei pane seda ise tähelegi, seega ei tunne lõhkumise ajal end ka pahasti. Näide mitte kaugest minevikust: me ei mõtle sageli sellest, mis oli vaalade roll planeedi aineringes. Hetkel, kui teadus sellest aru sai, oli enamus vaalasid…5R
12.11Aasta Naise Gala 2021 EENA 29. sünnipäevalVõru Kannel18:30 - 21:30BPW EstoniaProgrammiga seotud küsimused: lisanna.elm@gmail.com. Registreerimisega seotud küsimused: ingevallner@gmail.com.Oled väga oodatud osa saama Aasta Naise Galast 2021, mis toimub EENA 29. sünnipäeva tähistamise raames Võru Kandles reedel, 12. novembril kell 19.00. Palume koguneda kl 18.30 sättimiseks ja suupisteteks!

Kuulutame välja Aasta naise 2021 ja Aasta noore naisettevõtja 2021.

Naiselikule glamuurile lisavad mehelikku energiat juurde õhtujuht Andre Laine ning pianist Johan Randvere.…
36R
25.11Veebiseminar "Ringdisain - olulisus ja võimalused"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaVeebiseminaril räägime disaini võimalustest ja olulisusest keskkonnasäästlike toodete loomisel. Miks on ettevõtjal oluline neid küsimusi juba uute toodete väljamõtlemisel endalt küsida? Mida ostja ja tootja keskkonnasäästlikult disainitud toote puhul võidavad? Kuidas ostjana valikuid teha?

Oma teadmisi jagab Stella Runnel, kes on omanimelise aksessuaaridisaini ettevõtte Stella Soomlais omanik, mille põhifookuseks on nahast kottide loomine. Tegemist on…
3R
27.11Praktiline roheettevõtluse töötuba NarvasNarva09:45 - 17:00BPW EstoniaJelena Pazilina jelena.pazilina@gmail.comOled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 27. novembril 2021 Narvas.

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud…
3R
2022 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
22.01PRAKTILINE ROHEETTEVÕTLUSE TÖÖTUBA VÕRUSVõru09:45 - 17:00BPW EstoniaKati Lõhmus katilohmus@hotmail.comOled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 22. jaanuaril 2022.

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie…
2R
05.03PRAKTILINE ROHEETTEVÕTLUSE TÖÖTUBA TALLINNASTallinn09:45 - 17:00BPW EstoniaKaire Luuk - kaire.luuk@gmail.com; +372 5665 8865;Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 5. märtsil 2022 Tallinnas.

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud…
7R
18.04Miks me peame rääkima ringsest majandusest ja kuidas sellest mõelda.zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaErika Pihl, pihl.erika@gmail.comSelleks et toime tulla pikaajaliste muutustega meie keskkonnas ja vältimaks kahjude süvenemist peame igakülgselt ümber korraldama kogu oma elukorralduse. Senised majandusmudelid on olnud küll majanduslikult kasulikud, kuid keskkonnale hukatuslikud. Ringsemate majandusmudelite otsimine ning neile üleminek on praeguseks paratamatus. Meil on selleks ees aga suured väljakutsed millest peamised on seotud aga hoopis meie haridusega. Kas ju…1R