Sulge menüü

Äriklubi meenutab meeleolukat aasta lõppu

Äriklubi jõulurõõmuga leiti üles sisemised lapsed.

Äriklubi naised käisid aasta viimasel kolmapäeval õues enda sisemist last otsimas, lõkke ääres jutustamas ja saunas mõnulemas. Nii nagu ikka Äriklubil tavaks, said selle aasta uued liikmed endale lubada meeleoluka jõuluistumise korraldamist ja erakordsetest aegadest tingituna ka kodust võõrustamist.

13 naist leidsid kenasti üles Jõelähtme Golfikeskuse veerel looduslikult imekaunis kohas paikneva golfiküla ja pakkusid rohkelt rõõmu nii üksteisele kui ka naerust rõkkavale külale.

Illimar Pilt, keda paljud inimesed teavad tänu tema blogile, meeldejäävatele sünnipäevapidudele ja julgetele väljaütlemistele, on müramisekspert, kelle alati viksid ja viisakad ärinaised oma rafineeritud olemise vabastamiseks appi kutsusid. Koos Illimariga sai tehtud vabastavaid harjutusi igasugustele kehaosadele, sh keelele ning tõdetud, et väärikuse võis sarnaselt Jääaja Sidile tolleks päevaks küll täiesti rahulikult ära unustada …

Imeilus talveilm lubas meid ka pererahva snowtube’idega kelgumäele, kus sai kõvasti nalja ja kõige tipuks ka kinnisilmi rallitatud. Muuseas, see kinnisilmi rallitamine on üks väga vahva meeskonnamäng, mis lihtsalt nõuab meie individualistlikus maailmas harvaesinevat ligimese usaldamist ja enda tingimusteta kellegi kätte andmist. Ja nii me seal siis paaridena rallitasime – üks juht ja teine kinniste silmadega „ralliauto“. Tulemus? Tõdemine, et nende naistega võib sõna otseses mõttes kinnisilmi nii rallile kui luurele minna!

Igasugused täiskasvanulikud piirid seljatatud, kogunesime lõkke äärde käsi-jalgu soojendama. Toas aga ootas meid toitumisterapeut Riinu Rätsepa valmistatud borš, saate „Hingetoit“ vedaja Julia Anufrijeva valmistatud imeilusad ja head värsked kevadrullid, glögi ja loomulikult kuum saun.

Pea 9tunniseks ürituseks kujunenud koosviibimine näitas meile selgelt, et vajame lisaks oma regulaarsetele 3nädalaste vahedega toimuvatele Äriklubi hommikutele rohkem ka päevakavavaba sotsiaalset läbikäimist, lihtsalt lobisemist ja mõnusat äraolemist.

Kuigi meie igapäeva prioriteetide edetabelis rähklevad esikoha pärast töö ja pere ning kõige südamelähedasemad sõbrad, on selline „saunas ainult klubinaised“ koosviibimine meie hingele vajalik kosutus. On ju meie igapäevased väljakutsed ja olmemured-rõõmud sarnasemad kui esialgu paistab. Ja nii saigi kokku lepitud, et see, kes sauna teeb, hõikab kohe teistele, kui võib tulla 😀

Tekst: Kris Leinatamm.  

Foto: Illimar Pilt (kummardame tänus meie hetke jäädvustamise eest)