Sulge menüü

Äriklubi naised kohtusid toitumisterapeut Diana Zintšenkoga

 

Ainult terves ettevõtlikku naise kehas saab olla terve vaim ja seepärast kohtusid Äriklubi naised 27. oktoobril Bolt Eesti kontoris teemaõhtul, kus jutuks tuli ettevõtliku elustiili ja immuunsüsteemi toetamine läbi tasakaalustatud toitumise. Naistega rääkis antud teemal toitumisterapeut Diana Zintšenko.

 

Diana on aktiivse eluviisiga ettevõtlik naine, kes lisaks toitumisvaldkonnale tegutseb ka treenerina (teeb 18 treeningut nädalas) ning juhib pangandusvaldkonnas suuri projekte Baltikumis. Kiire elutempo ja tervislik eluviis ei käi sageli käsikäes ning tulemuseks võib olla valest toitumisest tingitud ülekaal, energiapuudus, kõrge stressitase ja seedevaevused.

 

Diana rääkis nii haigusi ennetav ja immuunsüsteemi toetavast menüüst, kuidas tagada piisav energia hulk igasse päeva läbi õigete valikute toitumises ja andis nõuanded stressi ning ärevuse maandamiseks, tutvustas väetoite.

 

Samuti tõi Diana välja 3 top nõuannet haiguste ennetamiseks, mida käesoleval viiruste perioodil kindlasti silmas pidada:

  • Tarbida iga päev vähemalt 500g köögivilja (v.a kartul ja bataat) ja 200-400g puuvilja/marju;
  • Lisada iga päev enda menüüsse Omega3 allikas (chia seemned, linaseemneõli või linaseemned, kanepiõli või kanepiõliseemned, rasvane kala);
  • Iga päev peab menüüs olema mõni hapendatud toiduaine: hapukapsas, keefir, maitsestamata jogurt, hapukurk, kimchi jms;

 

Kohapeal toimus ka smuuti degustatsioon, millesse sai lisatud ka Be More supertoidu segu. Õhtu jätkus Bolti kontoris õdusas seltskonnas, tutvumisega uue liikmega, kogemuste jagamisega, koos sai murtud nädala selgroog. Kokkuvõtvalt üks imeline õhtupoolik täis teadmisi ja innustust ettevõtlikelt naistelt.