Sulge menüü

BPW NOORED

BPW  Estonia  noorteklubi  koondab endas  erinevatel elualadel  tegutsevaid noori naisi  vanuses kuni 35 eluaastat.  Tegemist on säravate naistega,  kes on inspireerivad ning kes julgevad  võtta vastutust BPW tegemistes ja olla aktiivsed kaasarääkijad  ühiskonnas.

Organisatsioonis  on meie roll edendada  noorte tegevust, tegeleda  soolise võrdõiguslikkuse kampaaniaga  ning valida iga aastaselt aasta noor  naisettevõtja. Ühiskonnas laiemalt on meie eesmärk  julgustada, inspireerida ja innustada noori naisi olema  enesekindlad, väärtustama end ja saavutama oma eesmärgid.  Noorteklubi edendamiseks korraldame erinevaid koolitusi nii organisatsiooni  sees- kui väljaspool ning kohtume edukate ja inspireerivate naisettevõtjatega,  kellelt kogemusi ja teadmisi omandada.

Tegemist  on klubiga,  kuhu kuuluvad  tõelised power  women-id,  kellega  ühiselt veedetud  aeg on täis maagilist  sünergiat, naeruteraapiat, üksteise  innustamist ja julgustamist eesmärkide  saavutamisel. Meie tegemisi iseloomustab  kõige enam Kevin Bracy sõnad: “Kui tahad,  et Su elu teistsugune oleks, siis pead esmalt  olema nõus midagi teistsugust tegema!”

Kui  Sina noor  naine tunned,  et Sinu kogemused  rikastaksid meie inspireerivat naiskonda  ja Sa soovid anda panuse ühiskonnale, siis  oled oodatud meiega liituma!

MEIE LIIKMED