Sulge menüü

Läbi paari aasta on EENA Äriklubist saanud tugev klubi, mille eesmärgiks on eelkõige toetada selle liikmete äride kasvatamist ning julgustada Eesti naisi looma ja kasvatama oma ettevõtteid. 

Uuel alanud hooajal olime valmis oma klubisse vastu võtma uusi liikmeid ning 14. septembril tegime Äriklubi tutvustava õhtu. 

Kutsusime tegusaid naisettevõtjaid meiega tutvuma, Äriklubi liikme asutatud Chocokoo šokolaadikojas. Õhtul tegi ettekande Äriklubi olemusest ja tegevustest, Äriklubi president Liina Vettik. Uued huvilised said tutvuda aktiivsete Äriklubi liikmetega ja omakorda tutvustada ennast ja oma tegemisi. 

Arutati küsimusi, millist väärtust on loonud Äriklubi klubi liikmetele ja lõpuks läksid arutelud juba päris sügavaks, kuidas iseennast ettevõtjana ja sellega koos oma ettevõtet arendada ja edukamaks muuta.

Mitu uut liiget on tänaseks juba Äriklubiga liitunud ja ka paaril hommikusel klubikohtumisel osalenud.  Üks uutest liikmetest sai isegi juba 2021 aasta Tallinna Ettevõtluspäeval osaleda ja naisettevõtjaid üle Eesti inspireerida.

Ootame uutelt liikmetelt klubitegevustes ja EENA üritustel aktiivset osalust, väärtuse loomist nii Äriklubis, EENA organisatsioonis kui ka Eestis laiemalt, naisettevõtjaid innnustades.

 

Äriklubi kõikide liikmetega saab tutvuda siin: https://bpw-estonia.ee/club/ariklubi/