Sulge menüü
EENA30

Sel aastal tähistab meie organisatsioon oma kolmekümnendat sünnipäeva. 

EENA kuulub rahvusvahelisse äri-ja ametinaiste võrgustikku Federation of Business and Professional Women (BPW), seisame selle eest, et naistel oleks meestega võrdne võimalus osaleda otsustusprotsessides ja võtmepositsioonidel. Soovime, et naised on majanduslikult iseseisvad ja ambitsiooniga piire ületada.

Juubeliaastal korraldavad meie klubid ajaloole suunatud sündmusi, suvel lõpul toimub organisatsiooni traditsioonidele pühendatud kübarapidu, loomisel on EENA säravatele naistele pühendatud raamat.

EENA juubeliaasta kulmineerub 12. novembril Tallinnas toimuva naiste inspiratsiooni konverentsiga „ Naine kui tuleviku looja“ ning EENA 30 piduliku Galaga.

Ootame juubeliaastast osa saama meie liikmed, partnerid, meie rahvusvahelised külalised ja laiemalt kõik need, kes meie eesmärkidega näevad kokkupuudet. Loodame, et inspireerime teid oma tegevustega ettevõtlikkusele! 

Kohtumiseni, esimese rea naised! 

Ester Eomois

EENA president

Klubide ajaloorännakud

Vaata kõiki>

EENA Rannamõisa ajaloorännak

Rannamõisa klubi vestlusring klubi asutajaliikmete Kaja Sakala ja Sirje Lehtmaaga  – klubi sai alguse kaheksa ettevõtliku naise kohtumisest 2004. aasta sügisel.

EENA Pärnu klubi ajaloorännak

EENAl on Pärnus olnud erinevatel hooaegadel kolm erinevat klubi. Viimati loodi Pärnusse ettevõtlike naiste klubi 2016. aastal ja see tegutseb siiani.

EENA Võru klubi ajaloorännak

EENA Võru klubi praegused liikmed kohtuvad omavahel ning klubi endiste presidentidega ja meenutavad lugusid, mis neid seovad EENA-ga.

Saabuvad sündmused

Vaata kõiki>

EENA 30 Gala

Sündmus toimub 12. novembril algusega kell 18.30 Radisson Collection hotelli konverentsikeskuses. Pidulikul sünnipäevapeol kuulutame välja Aasta naise, Aasta noore naisettevõtja ja seekord anname üle ka Aastate naise austava tiitli. 

EENA30 inspiratsiooni konverents: “Naine kui tuleviku looja”

Sündmus toimub 12. novembril, kell 10.00-14.00 Radisson hotelli Collection konverentsikeskuses. Konverentsil arutleme naise rolli muutumise üle täna ja tulevikus ning julgustame naisi võtma suuremat vastutust oma elu- ja karjäärivalikute eest.

Jaga meie sündmust ka inglise keelsena https://bpw-estonia.ee/bpw-estonia-30/