Sulge menüü

Ettevõtlusnädal: Ära usalda riides naist – sisu loeb!

Aeg
07.10.2021 kell 13:00 - 14:30
Koht
Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu
Korraldaja
Tartu klubi
Info

Ettevõtlusnädala raames on võimalik kohtuda innustavate ja huvitavate EENA Tartu klubi ettevõtlike naistega

Merle Saviauk „Kui sa arvad, et oled liiga väike, et midagi muuta, siis proovi magada sääsega samas ruumis“ (Dalai-Laama)

Merle Saviauk on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna spetsialiseerudes turundusele. Praeguseks on ta 19 aastat töötanud PepsiCo Baltikumi turundusjuhina, kus tegelenud nii soolaste snäkkide (Lay’s, Doritos, Cheetos) kui ka Pepsi jookidega (Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew). Igapäevatöö kõrvalt tegeleb ta lisaks kodupaiga kogukonna elu värvikamaks muutmise, üritusturunduse ning mentorlusega Tartu Ülikooli vastavasisulises programmis.

Liis Järvamägi “Mida ma tõeliselt tahan, on…”

Liis Järvamägi on hariduselt põllumajandusinsener, kuid tegevuste järgi paras Hunt Kriimsilm. Igapäevaselt noortele majanduse ja ettevõtluse õpetaja, joogaõpetaja ning Kivimurru kombucha-talu perenaine.

Triinu Sirge Naine kui orkester”

Triinu Sirge on tehnikateaduste magister, ettevõtja aastast 2009, ergonoom, heaolunõustaja, Ergoway OÜ koolitaja, BPW Estonia liige, liikumis- ja sporditeaduste doktoriõpe, e-turundaja, töökeskkonnaspetsialist, muusik ja müstik. Need on vaid mõned tegevused, millega ärinaine on tegelemas.

Riina Piigli Kui tuled andma, siis saad”

Riina Piigli on õppinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ökonoomikat. Ta on töötanud Tartu Kaubandusvalitsuses, Varustuskomitees, eraettevõtluses 1989. aastast mööblitootmise, 1992. aastast autovärvide tehnoloogia valdkonnas. 1996. aastast BASF Glasurit autovärvide maaletooja Eesti ja Läti alal, 2015. aastast ettevõtte tegusvaldkonna müük. 2004. aastast EENA Tartu klubi liige (sh EENA president 2013-2015). Osalenud mitmetes naiste jõustamise projektides Eestis ja Moldovas. 2021 EENA projekti „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Edutiimide koordinaator.

Teemat seob ja juhib Liina Helstein 
EENA juhatuse liige, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Tartu esinduse juht.

Registreerimisel märgi kindlasti kas soovid osaleda veebi vahendusel või kohapeal

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus