Vestlusaken „Ringdisaini põhimõtete rakendamine”

Aeg
17.10.2023 kell 18:00 - 19:00
Koht
ZOOM
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Avame vestlusaknas pakendite disainijuhendi olulisemaid aspekte. Pakendite disainijuhend on oluline dokument, mis määratleb ettevõtte visuaalse identiteedi ja sõnumi edastamise pakendi kaudu. Selle koostamisel tuleks alguses keskenduda brändi väärtustele ja sõnumitele, mis peaksid pakendiga kliendini jõudma. Samuti on oluline arvestada pakendi praktilisust, materjalide valikut ning trükimeetodeid, et tagada atraktiivne ja funktsionaalne pakendikujundus, mis aitab konkurentidest eristuda ning tarbijatele meeldivat kasutuskogemust pakkuda.

Külliki Kesa on Tallinna Strateegiakeskuse linna strateegilise planeerimise teenistuse teenusedisaini büroo teenusedisainer. Lisaks veab ta Rohetiigris pakendite disainijuhendi koostamise protsessi.

 

Vestlusaken on mõeldud selleks, et programmis „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm” osalejad saaksid mentoritelt abi ja nõu küsida. Selleks, et vestlusaknast veelgi rohkem kasu oleks, palume Sul oma küsimused mentorile juba varem esitada.

Palume küsimustikule vastata hiljemalt 14. oktoobriks:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDxzml3gqBiHMv07ThmhV3hOCkZr4YhYyv-Mrz74vgxBLHkQ/viewform?usp=sf_link

 

ZOOM

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89610109416?pwd=UUQvb3BzNEVwYUZxbitBanVPOFpaUT09

Meeting ID: 896 1010 9416
Passcode: 134022

 

Loe „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm” programmist lähemalt ja registreeru eesootavatele sündmustele: https://bpw-estonia.ee/eena-esitleb-roheline-ja-hooliv-maailm/

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus