Äriklubi on noorim klubi EENAs. Alustasime sel sügisel kolmandat hooaega. Sellegi poolest on meil juba traditsiooniks saanud igal suvel teha väljasõit. Seal koos õppida, areneda, üksteisega muresid jagada ja lõbusalt aega veeta. 

Selle aasta augustis veel enne kiire ärihooaja algust veetsime Äriklubi Strateegiapäevad idüllilises Haapsalus. 

Meid võõrustas luksuslik ja täiesti värske butiikhotell Old Hapsel Hotel oma pererahvaga, eesotsas Daire Kaup-ga. Soovitame seda asutust kõikidele Haapsalu külastajatele, kuna õhkond on imeline, asukoht suurepärane ja nii personaalset teenindust pole veel üheski majutusasutuses kohanud.

Kaks päeva täis tööd. Õppisime enesejuhtimist meie liikme Signe Ventsel juhendamisel. Töötasime oma äriprotsessidega samuti liikme Kadri Tuisk vedamisel ning valmistasime ennast ette muutusi toovaks ärihooajaks Steve Neale (UK) eestvedamisel. 

 

 

Pole tööd ilma lõbuta. Oma õhtu veetsime erinevaid kohvikuid külastades, et saada osa suurepärasest Haapsalu toidu- ja joogikultuurist. Loomulikult ei puudunud ka suveõhtu jalutuskäik promenaadil.

 

Hommik algas varakult. Nii nagu endast hoolivale naisele kombeks, läksime ühiselt enne hommikusööki liikuma ning julgemad käisid ka karges meres end karastamas.

 

 

Kogu ürituse käigus jõudsime taaskord tõdemusele kui oluline on ümbritseda end teiste edumeelsete inimestega, et üksteist tõsta ja julgelt ka edaspidi väljakutsetele vastu minna. Sa oled see, kellega end ümbritsed.

Soovime kõikidele ettevõtlikele ja tegusatele naistele edukat äri-hooaega! 

Äriklubi naisettevõtjad!