Naised_ettevõtluses_veebiseminaride sari
Jälgi infot EENA / BPW Estonia kodulehel ja Facebookis ning Naised Ettevõtluses Facebooki lehel.

Naised, saame koos kriisist üle

Selleks, et olla üksteisele keerulistel aegadel toeks, oleme loonud veebiseminaride sarja “Naised, saame koos kriisist üle”. Veebiseminaride fookus on just sellel, millega ettevõtjatena kriisi ajal igapäevaselt kokku puutume: kuidas ettevõtjana ellu jääda, kuidas leida uusi võimalusi ja sellele rahastust, kuidas olla kodukontoris efektiivne, teha meeskonnatööd teha ning säilitada lapsevanemana lapsega head suhet.

Veebiseminarid on TASUTA ja toimuvad ZOOMi keskkonnas, kuid eelnev registreerimine ZOOMi keskkonnas on vajalik. Veebiseminaril on 100 KOHTA, seega KIIRUSTAGE!
NB! Registreerumine on toimunud, kui meilile tuleb kinnitus.

 

1. Teema: Töösuhted eriolukorra tingimustes

Veebiseminaril räägime hetkel olulistest teemadest, nagu töötasu vähendamine, töö mitte andmine, koondamine, töötukassa abimeetmed, kodukontori õiguslikud aspektid jms.

Esineja on Karin Madisson, kes on tegutsenud Advokaadibüroo SORAINEN partnerina juba üle 20 aasta. Talle kuulub ka mitmeid investeeringuid ning pereettevõttena Ööbikuoru Villa ja restoran Andreas Võrumaal. Karin abistab igapäevaselt ettevõtjaid töö- ja äriõiguse küsimustes.

Aeg: 8.04.2020 kell 16.00-17.30
Loe kokkuvõtet

2. Teema: Kuidas keerulistel aegadel lapsega hea suhe säilitada?

Ka raskematel aegadel on lähisuhetes vaja ennast kehtestada ja piire seada. Kui välised asjaolud on meid rohkem koos või hoopis lahus olema sundinud, siis kuidas sellest nii välja tulla, et suhted hoopis paraneksid? Veebiseminarist saab mõned nipid, kuidas iseennast jõustada ning läbi selle parem lapsevanem olla. Samuti tuleb juttu sellest, kuidas teha nii, et laps sind päriselt kuulaks.

Esineja:
Kaileen Mägi
Aeg: 16. aprill, kell 19.00–20.30
Registreeru

3. Teema: Miks praegu on parim aeg oma Amazoni ettevõtte alustamiseks?

Egle on müünud Amazonis üle kahe aasta ja katsetanud selle jooksul läbi kategooriad sprodist rõivasteni. Egle ettevõte käive on üle 1 miljoni dollari, praegu toimetab ta 10-tootelise portfelliga. Tänane taktika on vaieldamatult domineerida oma nišis ning laieneda horisontaalselt ehk müüa igal võimalikul Amazoni platvormil, eBays ja oma veebipoes.

Esineja: Egle Raadik-Gonchev
Aeg: 20. aprill, kell 20.00–21.00
Registreeru

4. Teema: Kuidas oma äri paremini digikanalites esile tuua?

Seminaril räägime, kuidas teha oma äri veebis nähtavaks ja kuidas seda kasvatada. Puudutame teemasid ärianalüüs, toimiv kasutajaliides ning automaatturundus, mis hõlmab kõiki digiturunduskanaleid. Koolituselt saab iga osaleja inspiratsiooni, kuidas oma äri paremini digikanalites esile tuua, efektiivselt hallata ja arendada.

Esineja: Siiri Tiivits-Puttonen
Aeg: 27. aprill, kell 19.00–20.30
Registreeru

5. Teema: Kuidas olla efektiivne meeskonnatöös distantsilt?

Sõltumata sellest, et inimesed töötavad eri kohtadest, on võimalik toetada oma meeskonnatunde tekkimist ning teha edukat koostööd. Teemad, millest seminaril juttu tuleb on kommunikatsioon ja info, meeskonnatunde tekkimiseks vajalikud tegevused ning olulised põhimõtted, mida juht saab jälgida oma inimeste hoidmiseks. Seminaril jagame kogemusi ja näpunäiteid edukast meeskonnatööst hajatiimis.

*Hajatiimid on need meeskonnad, kes asuvad küll geograafilistes kohtades ja kes peavad tegema koostööd kasutades tehnoloogilisi abivahendeid.

Esineja: Einike Mölder
Aeg: 4. mai, kell 19.00–20.30
Registreeru

6. Teema: Iga päev on võimalus – kuidas olla väljakutsete rohkel ajal edukas enesejuht?

Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks ja distsipliini hoidmiseks kodukontoris ning milliste harjumustega luua väärtust iseendale.

Esineja: Signe Ventsel
Aeg: 11. mai, kell 19.00–20.30
Registreeru

7. Teema: Sul on äriidee või ettevõte, kuid puudub raha?

Veebiseminaril jagatakse praktilisi soovitusi rahastusallikate leidmiseks nii äriidee kui ka tegutseva ettevõtte tegevuse rahastamiseks. Erinevad rahastusliigid Friends, Family, Fools, Facebook, Fans. Toetused alustavatele ettevõtetele. Enamlevinud vead rahastusprojektides.

Esinejad: Sirle Truuts, Jelena Žovnikova
Aeg: 18. mai, kell 19.00–21.00
Registreeru

Jälgi infot EENA / BPW Estonia kodulehel ja Facebookis ning Naised Ettevõtluses Facebooki lehel.

jalus-logodega-07.2019-1920x200