Armsad EENA naised ja meie külalised!

 

EENA pika traditsiooniga kübarapidu on tulemas sumedas augustikuus ka sellel aastal! Avasime registreerimise!

Ootame teid aasta stiilseimale kübarapeole neljapäeval, 12. augustil 2021 kell 19.00–22.00 Tallinnas Maarjamäe lossipargis Eesti filmimuuseumi elamuskeskuses.

Kübarapeo bänner

Meeleolu loovas filmimuuseumi elamuskeskuses ootavad meid punane vaip, glamuurne seltskond, isuäratavad suupisted, kihisevad joogid, säravad üllatusesinejad ja muud mõnusad üllatused.

Stiilset kübarapeo õhtut juhib Marii Väljataga.

Soovituslik riietusstiil: kübarapeo filmigalale on oodatud nii endised kui ka praegused filmistaarid ja filmikunsti toetajad

EENA heategevuslikule kübarapeole kutsu kindlasti kaasa ka oma armas kaaslane, tore sõber või hea tuttav ning naudime koos augustikuist glamuurset stiilipidu. Kübarapidu on kena võimalus teha tutvust peagi 30. juubelit tähistava EENAga ning saada tuttavaks ka EENA ettevõtlike ja säravate naiste ning nende tegemistega.

Filmimuuseumi külastus. Enne kübarapidu kl 18.00–19.00 on võimalik külastada ka filmimuuseumit. Kübarapeole registreerides anna palun meile teada, kas soovid muuseumit külastada omal käel või eelistad giidiga grupikülastust. Filmimuuseumi külastamine omal käel 5 EUR (sh km) inimene. Giidiga grupikülastusel lisandub grupi kohta giidi tasu 30 EUR (grupi suurus kuni 20 osalejat).

Peole registreerumine:

Kauni kübara saad endale soetada EENA Tallinna klubi liikme Marje Vihula kübarapoest Ribiinia (aadressil Aia 7) https://www.facebook.com/ribiinia/

Kübarapeo korraldustiimi eestvedaja on EENA Tallinna klubi liige Kaire Luuk +372 5665 8865 kaire.luuk@gmail.com

Ootame teid kõiki aasta stiilseimat augustiõhtut nautima!