Sulge menüü

SÜNDMUSED

Tulevad sündmused Toimunud sündmused

R Registreeru
R Registreeritud
- Registreerimiseta
L Reg. lõppenud
2021 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
28.09Äriklubi Tallinna Ettevõtluspäeval: Kuidas tulla toime muutlikel aegadel?Viru hotell, Grande saal + Online15:30 - 16:15Äriklubi

Registreerimine ja lisainfo: https://ettevotluspaev.tallinn.ee

0-
07.10Ettevõtlusnädal: Ära usalda riides naist – sisu loeb!Tartu Loodusmaja, Lille 10, Tartu13:00 - 14:30Tartu klubiLiina Helstein

Ettevõtlusnädala raames on võimalik kohtuda innustavate ja huvitavate EENA Tartu klubi ettevõtlike naistega

Merle Saviauk „Kui sa arvad, et oled liiga väike, et midagi muuta, siis proovi magada sääsega samas ruumis“ (Dalai-Laama)

Merle Saviauk on lõpetanud Tartu Ülikooli majandusteaduskonna spetsialiseerudes turundusele. Praeguseks on ta 19 aastat töötanud PepsiCo Baltikumi turundusjuhina, kus tegelenud nii soolaste snäkkide (Lay’s, Doritos, Cheetos) kui ka Pepsi jookidega (Pepsi, Mirinda, 7UP, Mountain Dew). Igapäevatöö kõrvalt tegeleb ta lisaks kodupaiga kogukonna elu värvikamaks muutmise, üritusturunduse ning mentorlusega Tartu Ülikooli vastavasisulises programmis.

Liis Järvamägi "Mida ma tõeliselt tahan, on…"

Liis Järvamägi on hariduselt põllumajandusinsener, kuid tegevuste järgi paras Hunt Kriimsilm. Igapäevaselt noortele majanduse ja ettevõtluse õpetaja, joogaõpetaja ning Kivimurru kombucha-talu perenaine.

Triinu Sirge "Naine kui orkester"

Triinu Sirge on tehnikateaduste magister, ettevõtja aastast 2009, ergonoom, heaolunõustaja, Ergoway OÜ koolitaja, BPW Estonia liige, liikumis- ja sporditeaduste doktoriõpe, e-turundaja, töökeskkonnaspetsialist, muusik ja müstik. Need on vaid mõned tegevused, millega ärinaine on tegelemas.

Riina Piigli "Kui tuled andma, siis saad"

Riina Piigli on õppinud Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas ökonoomikat. Ta on töötanud Tartu Kaubandusvalitsuses, Varustuskomitees, eraettevõtluses 1989. aastast mööblitootmise, 1992. aastast autovärvide tehnoloogia valdkonnas. 1996. aastast BASF Glasurit autovärvide maaletooja Eesti ja Läti alal, 2015. aastast ettevõtte tegusvaldkonna müük. 2004. aastast EENA Tartu klubi liige (sh EENA president 2013-2015). Osalenud mitmetes naiste jõustamise projektides Eestis ja Moldovas. 2021 EENA projekti „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Edutiimide koordinaator.

Teemat seob ja juhib Liina Helstein 
EENA juhatuse liige, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Tartu esinduse juht.

Registreerimisel märgi kindlasti kas soovid osaleda veebi vahendusel või kohapeal

Seoses avalike ürituste korraldamisele seatud piirangutega saame saaliüritusele lubada vaid negatiivse testitulemusega, COVID-19 haiguse läbi põdenud või selle vastu vaktsineeritud inimesed. Vastavad tõendid saab luua patsiendiportaalis digilugu.ee ning on kohustuslikud ettenäitamiseks saaliüritusel osalejatele. Kohapeal testi tegemise võimalust ei pakuta.
36R
08.10Pärnu klubi ettevõtlusnädalal: vestluspaneel "Naised ja ettevõtluse hirmud"Pärnumaa Kutsehariduskeskuses ja Zoomis10:30 - 12:00Pärnu klubiRiina Tomast +372 53447610

Pärnu klubi lõi ettevõtlusnädala puhul seljad kokku Pärnumaa Kutsehariduskeskuses, et korraldada hübriidne vestluspaneel kahes kanalis korraga. Kutsehariduskeskusesse kohapeale ootame kooli õpilasi ja personali ning Zoom'i kaudu soovime kaasata naisi kõikjalt üle Eesti.

"Naised ja ettevõtluse hirmud" vestluspaneeli juhib Pärnumaa Kutsehariduskeskuse ettevõtlusõpetaja ja Pärnu klubi liige Riina Tomast. Oma hirmudest räägivad avalikult ja analüüsivalt ettevõtjatest Pärnu klubi liikmed. Hirmude seljatamisele aitab kaasa vestluspaneeli kutsutud arengunõustaja ehk coach.

Veebi vahendusel saab vestluspaneeliga liituda sellelt lingilt: https://us02web.zoom.us/j/88133843024?pwd=VmJkSnBkVXdGSEszL3k1ZzRPN2tIdz09

Meeting ID: 881 3384 3024
Passcode: 830343

 

11R
08.10Häkaton - noorte rohelised äriideedveebis12:00 - 15:00BPW Estonia

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ esimene häkaton toimub koostöös Junior Achievement Eestiga reedel, 8. oktoobril 2021 veebis kell 12.00 - 15.00.

 

Häkatoni eesmärk on mõelda välja ja esitada noorte äriideid, mis lähtuvad rohelisest mõtteviisist.

 

Osaleb 100 õpilast üle Eesti.

 

Noori nõustavad rohementorid:

Erika Pihl, Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator 

Helen Orav-Kotta, keskkonnabioloog

Kai Kelin, Balti Keskkonnafoorumi keskkonnaekspert

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Siiri Tiivits-Puttonen

EENA Tallinna klubi president

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht

tel: +372 518 9501; e-post: siiri@siromo.ee

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

0-
09.10Praktiline roheettevõtluse töötuba TartusTartu Loomemajanduskeskuse konverentsisaalis, aadressil Kalevi 1709:45 - 17:00Tartu klubi

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 9. oktoobril 2021 Tartu Loomemajanduskeskuse konverentsisaalis, aadressil Kalevi 17.

 

Miks osaleda? 

 1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
 2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
 3. Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid. 

 

Keda ootame osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.

Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale. 

 

Töötoas saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt naisettevõtjatelt:

Videoklippide vahendusel avavad oma kogemuslood keskkonnasõbralikust ettevõtlusest inspireerivad naisettevõtjad Katarina Papp (RingKarp), Karin Rask (Karin Rask Design), Pille Lengi (Tilk!Bio), Mayri Tiido (Materjalivoog), Iti Aavik ja Kadri Viirand (Villapai) ning Ann Runnel (Reverse Resources, 2018. aasta noor naisettevõtja).

 

Töötoa läbiviijad:

Töötoas  jagavad oma teadmisi  ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav-Kotta, rohekommunikatsiooni teadmisi jagab programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen. Edutiimide loomist koordineerib ettevõtja Riina Piigli. Tartu töötoas on kaasatud ökoloog Aveliina Helm, kes räägib keskkonna mõtestamisest ning sellest, miks üldse peab ettevõtluses keskkonnaga arvestama ning milliseid võimalusi ja lahendusi looduskeskkond ettevõtjatele pakub.

 

Ajakava:

09.45–10.00 Registreerumine.

10.00–10.30 Sissejuhatus ja tutvumisring.

10.30–11.30 Esimene koolitus – ettevõtte loomine. Praktiline ülesanne sinimajandusest, rohepesust ja säästva arengu strateegiast.

11.30–12.30 Rohejuhend alustavatele ja rohepööret sooritavatele ettevõtetele. Rohemõõdikud.

12.30–13.00 LÕUNA.

13.00–13.45 Teine koolitus – ettevõtte kommunikatsiooni kaardistus. Rohekommunikatsioon. Miks? Mida? Kuidas? 

13.45–14.45 Aveliina Helm – Keskkonna mõtestamine. Miks üldse peab ettevõtluses keskkonnaga arvestama?

14.45–15.00  TURGUTUSPAUS.

15.00–15.30 Kohaliku ettevõtja kogemuslugu.

15.30–17.00 Edutiimide moodustamine ja edasise tegevuse tutvustus.

 

Loengud salvestatakse ning jagatakse kõikide programmis osalejatega, praktilisi grupitöid ja nende esitlusi ei salvestata.

 

Palume registreerida oma osalus hiljemalt 7. oktoobriks 2021  EENA kodulehel.

 

Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause) palume kanda BPW Estonia MTÜ kontole EE301010220123418019 hiljemalt 7. oktoobril 2021.

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Liina Helstein

EENA Tartu klubi liige, EENA juhatuse liige

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Tartu töötoa korraldustiimi juht

tel: +372 513 9191; e-post: helekivi@gmail.com

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

 

OLULINE INFO!

Tulenevalt valitsuse kehtestatud piirangutest, tuleb programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ osalejatel esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest ja isikut tõendav dokument:

 • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
 • COVID-19 läbipõdemise tõend
 • 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

Vastavad tõendid on leitavad www.digilugu.ee ja need saab ette näidata paberkandjal või digitaalselt. Samuti võib tõendiks olla teise riigi andmebaasi väljatrükk, mis on ametlikult kinnitatud.

NB! Kui osalejal ei ole võimalik neist ühtegi esitada, tuleb kohapeal teostada kiirtestimine. Kiirteste saab osta kohapealt, makstes sularahas või ülekandega. Tooted on tehtud süsinikneutraalseks ja iga müüdud testiga istutatakse üks puu Eesti kohalikesse metsadesse.

Kui test on negatiivne, saab külastaja sissepääsu sündmusele. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

4R
09.10Naiste laat Ettevõtlusnädala raamesNarva, Tuleviku 7 ja/või Zoomis11:00 - 16:00Narva klubiLjubov Fomina

Narva klubi ettevõtlike naistega tutvumine, nende äri edulood

0-
15.10Volikogu lisaprogrammDelta keskus, Narva mnt 18, 51009 Tartu17:00 - 23:00BPW EstoniaEENA Tartu klubi

REEDE, 15. oktoober
17:00–17:15 kogunemine Delta fuajees (Narva mnt 18, Tartu)
17:15–18:45 kohtumine majandusteaduskonna juhataja ja teadus- ja innovatsioonipoliitika professori Kadri Ukrainskiga. Ettekanne ja vestlus teemal „Teadlane ja eduka meeskonna juht – vastuolu või vajalik asjade käik?“ (Delta kohvik, serveeritakse suupisteid)
18:45–19:30 ringkäik Delta majas
19:30 Tartu klubi poolt kultuuriline vahepala
21:00–23:00 õhtusöök omal kulul GMP Patisserie`s (Küüni 5b, palume teatada toiduvalik 12. oktoobriks, MENÜÜ - https://docs.google.com/document/d/19ze9Zk3T5oujntK7_BPgg5LOrno3t3R7MWCXlb2go6w/edit).

Delta maja üldalal tuleb kanda maski, kohvikus esitada koroonatõend.
Parkida saab TÜ spordihoone (Ujula 4) või Coopi Ujula Konsumi (Ujula 2) parklates.

Palume registreeruda EENA kodulehel mõlemale volikogu päevale eraldi.
Volikogu toimub hübriidina. Virtuaalselt osalemise soov palun märkida registreerimisel, siis saadetakse Zoomi link.
Soodsaid majutuse pakkumisi vaata SIIT - https://docs.google.com/document/d/1n_SowxHVzLQUGDCqSsb5tu__roEmN3GUJB8EJn3qhYM/edit

6R
20.10Ümarlaud - DisainispurtEBS00:00 - 18:00BPW Estonia

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ esimene ümarlaud toimub 20. oktoobril 2021 EBS-is.

 

Esimesel ümarlaual “Disainispurt” (ettevõtlus+ roheline maailmavaade) arutavad ja leiavad  ideid valdkonna arvamusliidrid (ministeeriumid, ettevõtlusorganisatsioonid, EAS, Töötukassa, roheeksperdid).

 

Valmib memorandum/ tegevuskava teemal “Mida vajab väikeettevõtja, et muuta oma ettevõte roheliseks”. Esindatud on nii ettevõtja ja avalikkuse vaade. 

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Siiri Tiivits-Puttonen

EENA Tallinna klubi president

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht

tel: +372 518 9501; e-post: siiri@siromo.ee

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

0-
21.10Veebiseminar "Kliimariskid: millisteks muutusteks maailma ja Eesti kliimas peaksime valmis olema?"Zoom18:30 - 20:00BPW Estonia

Et kliimamuutuse kahjulikud mõjud oleks võimalikult väikesed, tuleb lisaks kasvuhoonegaaside heitkoguste vähendamisele kliima muutusteks ka paremini valmis olla. Missugused on globaalse soojenemisega kaasnevad muutused maailma ja Eesti kliimas? Kuidas kliimamuutustega kohaneda?

Veebiseminari lektor Velle Toll on Tartu Ülikooli atmosfäärifüüsika kaasprofessor. Ta uurib inimtegevuse mõju Maa kliimale ja milliseks võib kujuneda kliima 21. sajandi lõpuks.

Veebiseminar toimub Zoomi keskkonnas: https://us02web.zoom.us/j/85680295745?pwd=QkFnbjhyV1g4V3ZHZTd0dlk1TVRCZz09

Meeting ID: 856 8029 5745
Passcode: 448329

Veebiseminar "Kliimariskid: millisteks muutusteks maailma ja Eesti kliimas peaksime valmis olema?" on osa üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“  veebiseminaride sarjast, mille Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) viib läbi 2021.–2022. aastal. Loe rohkem programmi kohta siin.

2R
30.10Praktiline roheettevõtluse töötuba Pärnus09:45 - 17:00Pärnu klubi

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 30. oktoobril 2021 Pärnus Pärnu Keskraamatukogu suures saalis, aadressil Akadeemia 3.

 

Miks osaleda? 

 1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
 2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
 3. Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid. 

 

Keda ootame osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.

Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale. 

 

Töötoas saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt naisettevõtjatelt:

Videoklippide vahendusel avavad oma kogemuslood keskkonnasõbralikust ettevõtlusest inspireerivad naisettevõtjad Katarina Papp (RingKarp), Karin Rask (Karin Rask Design), Pille Lengi (Tilk!Bio), Mayri Tiido (Materjalivoog), Iti Aavik ja Kadri Viirand (Villapai) ning Ann Runnel (Reverse Resources, 2018. aasta noor naisettevõtja).

 

Töötoa läbiviijad:

Töötoas  jagavad oma teadmisi  ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav-Kotta, rohekommunikatsiooni teadmisi jagab programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen. Edutiimide loomist koordineerib ettevõtja Riina Piigli. Pärnu töötoas on kaasatud Balti Keskkonnafoorumi keskkonnaekspert Kai Klein, plastist ja kemikaalidest tootmises ja toodetes, ohtudest, plastiringlusest ja -ringmajandusest.

 

Ajakava:

09.45–10.00 Registreerumine.

10.00–10.30 Sissejuhatus ja tutvumisring.

10.30–11.30 Esimene koolitus – ettevõtte loomine. Praktiline ülesanne sinimajandusest, rohepesust ja säästva arengu strateegiast.

11.30–12.30 Rohejuhend alustavatele ja rohepööret sooritavatele ettevõtetele. Rohemõõdikud.

12.30–13.00 LÕUNA.

13.00–13.45 Teine koolitus – ettevõtte kommunikatsiooni kaardistus. Rohekommunikatsioon. Miks? Mida? Kuidas? 

13.45–14.45 Kai Klein – Plast ja kemikaalid tootmises ja toodetes. Võimalused ja ohud. Plastiringlus ja -ringmajandus.

14.45–15.00  TURGUTUSPAUS.

15.00–15.30 Kohaliku ettevõtja kogemuslugu.

15.30–17.00 Edutiimide moodustamine ja edasise tegevuse tutvustus.

 

Loengud salvestatakse ning jagatakse kõikide programmis osalejatega, praktilisi grupitöid ja nende esitlusi ei salvestata.

 

Palume registreerida oma osalus hiljemalt 26. oktoobriks 2021 EENA kodulehel.

 

Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause) palume kanda BPW Estonia MTÜ kontole EE301010220123418019 hiljemalt 26. oktoobril 2021.

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Külli Kodasmaa

EENA Pärnu klubi liige

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Pärnu töötoa korraldustiimi juht

tel: +372 5326 8795; e-post: kylli@redwell.ee

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

 

OLULINE INFO!

Tulenevalt valitsuse kehtestatud piirangutest, tuleb programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ osalejatel esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest ja isikut tõendav dokument:

 • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
 • COVID-19 läbipõdemise tõend
 • 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

Vastavad tõendid on leitavad www.digilugu.ee ja need saab ette näidata paberkandjal või digitaalselt. Samuti võib tõendiks olla teise riigi andmebaasi väljatrükk, mis on ametlikult kinnitatud.

NB! Kui osalejal ei ole võimalik neist ühtegi esitada, tuleb kohapeal teostada kiirtestimine. Kiirteste saab osta kohapealt, makstes sularahas või ülekandega. Tooted on tehtud süsinikneutraalseks ja iga müüdud testiga istutatakse üks puu Eesti kohalikesse metsadesse.

Kui test on negatiivne, saab külastaja sissepääsu sündmusele. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

0R
27.11Praktiline roheettevõtluse töötuba NarvasNarva09:45 - 17:00BPW Estonia

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 27. novembril 2021 Narvas.

 

Miks osaleda? 

 1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
 2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
 3. Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid. 

 

Keda ootame osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.

Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale. 

 

Töötoas saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt naisettevõtjatelt:

Videoklippide vahendusel avavad oma kogemuslood keskkonnasõbralikust ettevõtlusest inspireerivad naisettevõtjad Katarina Papp (RingKarp), Karin Rask (Karin Rask Design), Pille Lengi (Tilk!Bio), Mayri Tiido (Materjalivoog), Iti Aavik ja Kadri Viirand (Villapai) ning Ann Runnel (Reverse Resources, 2018. aasta noor naisettevõtja).

 

Töötoa läbiviijad:

Töötoas  jagavad oma teadmisi  ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav-Kotta, rohekommunikatsiooni teadmisi jagab programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen. Edutiimide loomist koordineerib ettevõtja Riina Piigli.

Ajakava:

09.45–10.00 Registreerumine.

10.00–10.30 Sissejuhatus ja tutvumisring.

10.30–11.30 Esimene koolitus – ettevõtte loomine. Praktiline ülesanne sinimajandusest, rohepesust ja säästva arengu strateegiast.

11.30–12.30 Rohejuhend alustavatele ja rohepööret sooritavatele ettevõtetele. Rohemõõdikud.

12.30–13.00 LÕUNA.

13.00–13.45 Teine koolitus – ettevõtte kommunikatsiooni kaardistus. Rohekommunikatsioon. Miks? Mida? Kuidas? 

13.45–14.45 Esineja täpsustamisel

14.45–15.00  TURGUTUSPAUS.

15.00–15.30 Kohaliku ettevõtja kogemuslugu.

15.30–17.00 Edutiimide moodustamine ja edasise tegevuse tutvustus.

 

Loengud salvestatakse ning jagatakse kõikide programmis osalejatega, praktilisi grupitöid ja nende esitlusi ei salvestata.

 

Palume registreerida oma osalus hiljemalt 24. novembriks 2021 EENA kodulehel.

 

Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause) palume kanda BPW Estonia MTÜ kontole EE301010220123418019 hiljemalt 24. novembriks 2021.

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Jelena Pazilina

EENA Narva klubi liige

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Narva töötoa korraldustiimi juht

e-post: jelena.pazilina@gmail.com

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

 

OLULINE INFO!

Tulenevalt valitsuse kehtestatud piirangutest, tuleb programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ osalejatel esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest ja isikut tõendav dokument:

 • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
 • COVID-19 läbipõdemise tõend
 • 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

Vastavad tõendid on leitavad www.digilugu.ee ja need saab ette näidata paberkandjal või digitaalselt. Samuti võib tõendiks olla teise riigi andmebaasi väljatrükk, mis on ametlikult kinnitatud.

NB! Kui osalejal ei ole võimalik neist ühtegi esitada, tuleb kohapeal teostada kiirtestimine. Kiirteste saab osta kohapealt, makstes sularahas või ülekandega. Tooted on tehtud süsinikneutraalseks ja iga müüdud testiga istutatakse üks puu Eesti kohalikesse metsadesse.

Kui test on negatiivne, saab külastaja sissepääsu sündmusele. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

0R
2022 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
22.01PRAKTILINE ROHEETTEVÕTLUSE TÖÖTUBA VÕRUSVõru22.01.2022 09:45 - 23.01.2022 17:00BPW Estonia

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval,

 1. jaanuaril 2022 Võrus

 

Miks osaleda? 

 1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
 2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
 3. Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid. 

 

Keda ootame osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.

Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale. 

 

Töötoas saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt naisettevõtjatelt:

Videoklippide vahendusel avavad oma kogemuslood keskkonnasõbralikust ettevõtlusest inspireerivad naisettevõtjad Katarina Papp (RingKarp), Karin Rask (Karin Rask Design), Pille Lengi (Tilk!Bio), Mayri Tiido (Materjalivoog), Iti Aavik ja Kadri Viirand (Villapai) ning Ann Runnel (Reverse Resources, 2018. aasta noor naisettevõtja).

 

Töötoa läbiviijad:

Töötoas  jagavad oma teadmisi  ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav-Kotta, rohekommunikatsiooni teadmisi jagab programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen. Edutiimide loomist koordineerib ettevõtja Riina Piigli.

Ajakava:

09.45–10.00 Registreerumine.

10.00–10.30 Sissejuhatus ja tutvumisring.

10.30–11.30 Esimene koolitus – ettevõtte loomine. Praktiline ülesanne sinimajandusest, rohepesust ja säästva arengu strateegiast.

11.30–12.30 Rohejuhend alustavatele ja rohepööret sooritavatele ettevõtetele. Rohemõõdikud.

12.30–13.00 LÕUNA.

13.00–13.45 Teine koolitus – ettevõtte kommunikatsiooni kaardistus. Rohekommunikatsioon. Miks? Mida? Kuidas? 

13.45–14.45 Esineja täpsustamisel

14.45–15.00  TURGUTUSPAUS.

15.00–15.30 Kohaliku ettevõtja kogemuslugu.

15.30–17.00 Edutiimide moodustamine ja edasise tegevuse tutvustus.

 

Loengud salvestatakse ning jagatakse kõikide programmis osalejatega, praktilisi grupitöid ja nende esitlusi ei salvestata.

 

Palume registreerida oma osalus hiljemalt 18. jaanuariks 2022 EENA kodulehel.

 

Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause) palume kanda BPW Estonia MTÜ kontole EE301010220123418019 hiljemalt 18. jaanuariks 2022.

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Kati Lõhmus

EENA Võru klubi liige

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Võru töötoa korraldustiimi juht

e-post: katilohmus@hotmail.com

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

 

OLULINE INFO!

Tulenevalt valitsuse kehtestatud piirangutest, tuleb programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ osalejatel esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest ja isikut tõendav dokument:

 • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
 • COVID-19 läbipõdemise tõend
 • 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

Vastavad tõendid on leitavad www.digilugu.ee ja need saab ette näidata paberkandjal või digitaalselt. Samuti võib tõendiks olla teise riigi andmebaasi väljatrükk, mis on ametlikult kinnitatud.

NB! Kui osalejal ei ole võimalik neist ühtegi esitada, tuleb kohapeal teostada kiirtestimine. Kiirteste saab osta kohapealt, makstes sularahas või ülekandega. Tooted on tehtud süsinikneutraalseks ja iga müüdud testiga istutatakse üks puu Eesti kohalikesse metsadesse.

Kui test on negatiivne, saab külastaja sissepääsu sündmusele. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

0R
05.03PRAKTILINE ROHEETTEVÕTLUSE TÖÖTUBA TALLINNASTallinn09:45 - 17:00BPW Estonia

Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 5. märtsil 2022 Tallinnas.

 

Miks osaleda? 

 1. Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
 2. Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie rohementorid.
 3. Võimalus liituda kohapeal edutiimiga, kus naised toetavad üksteist valitud eesmärgi elluviimisel. Abiks on programmi äri- ja rohementorid. 

 

Keda ootame osalema?

Seminarile ootame osalema nii alustavaid kui ka juba tegutsevaid naisettevõtjaid, kel on oma ettevõte, oma äriideest alles unistajaid ja ettevõtluses tegutsevaid naisi, kes soovivad muuta oma teenused või tooted roheliseks.

Tule kindlasti osalema, kui tunned, et soovid vähendada oma ettevõtte, kus töötad, jalajälge keskkonnale. 

 

Töötoas saad inspiratsiooni tuntud roheliselt tegutsevatelt naisettevõtjatelt:

Videoklippide vahendusel avavad oma kogemuslood keskkonnasõbralikust ettevõtlusest inspireerivad naisettevõtjad Katarina Papp (RingKarp), Karin Rask (Karin Rask Design), Pille Lengi (Tilk!Bio), Mayri Tiido (Materjalivoog), Iti Aavik ja Kadri Viirand (Villapai) ning Ann Runnel (Reverse Resources, 2018. aasta noor naisettevõtja).

 

Töötoa läbiviijad:

Töötoas  jagavad oma teadmisi  ja praktilist nõu rohelisest ettevõtlusest Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl ja keskkonnabioloog Helen Orav-Kotta, rohekommunikatsiooni teadmisi jagab programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen. Edutiimide loomist koordineerib ettevõtja Riina Piigli.

Ajakava:

09.45–10.00 Registreerumine.

10.00–10.30 Sissejuhatus ja tutvumisring.

10.30–11.30 Esimene koolitus – ettevõtte loomine. Praktiline ülesanne sinimajandusest, rohepesust ja säästva arengu strateegiast.

11.30–12.30 Rohejuhend alustavatele ja rohepööret sooritavatele ettevõtetele. Rohemõõdikud.

12.30–13.00 LÕUNA.

13.00–13.45 Teine koolitus – ettevõtte kommunikatsiooni kaardistus. Rohekommunikatsioon. Miks? Mida? Kuidas? 

13.45–14.45 Grete Arro, Mihkel Kangur – Keskkonna mõtestamine. Maailma hetkeseis. Miks meile harjumuspärane tarbimine ja ettevõtlus enam ei sobi? Miks üldse peab keskkonnaga arvestama? Miks hedonistlik maailmakäsitlus ja ettevõtlus on eilne päev?

14.45–15.00  TURGUTUSPAUS.

15.00–15.30 Kohaliku ettevõtja kogemuslugu.

15.30–17.00 Edutiimide moodustamine ja edasise tegevuse tutvustus.

 

Loengud salvestatakse ning jagatakse kõikide programmis osalejatega, praktilisi grupitöid ja nende esitlusi ei salvestata.

 

Palume registreerida oma osalus hiljemalt 1. märtsiks 2022 EENA kodulehel.

 

Osaluspanus 20 eurot (sisaldab lõunat ja kohvipause) palume kanda BPW Estonia MTÜ kontole EE301010220123418019 hiljemalt 1. märtsiks 2022.

 

Augustis avaldatud ÜRO kliimaraporti järgi on kliimasoojenemine juba kriitiline. Elurikkuse ja loodushüvede koostöökogu IPBES tunneb tõsist muret elurikkuse hävimise pärast. Kiired sammud mõlema protsessi pidurdamiseks on hädavajalikud. Maailm vajab muutust tootmises ja teenuste kujundamisel, aga samuti üksikisikute tarbimisharjumustes. Loe rohkem programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ kohta siin. Jälgi meid Naised ettevõtluses ​Facebookis​ ja ​Instagramis.

 

Lisainfo:

Kaire Luuk

EENA Tallinna klubi juhatuse liige

programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ Tallinna töötoa korraldustiimi juht

tel: +372 5665 8865; e-post: kaire.luuk@gmail.com

www.bpw-estonia.ee

 

Programmi toetab Coca-Cola Fond. Partnerid on Estonian Business School, Ekspress Meedia, Startup Estonia ja Junior Achievement Eesti.

 

OLULINE INFO!

Tulenevalt valitsuse kehtestatud piirangutest, tuleb programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ osalejatel esitada sissepääsus üks järgmistest tõenditest ja isikut tõendav dokument:

 • COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
 • COVID-19 läbipõdemise tõend
 • 72 tundi enne üritusele sisenemist teostatud PCR test (negatiivne)

Vastavad tõendid on leitavad www.digilugu.ee ja need saab ette näidata paberkandjal või digitaalselt. Samuti võib tõendiks olla teise riigi andmebaasi väljatrükk, mis on ametlikult kinnitatud.

NB! Kui osalejal ei ole võimalik neist ühtegi esitada, tuleb kohapeal teostada kiirtestimine. Kiirteste saab osta kohapealt, makstes sularahas või ülekandega. Tooted on tehtud süsinikneutraalseks ja iga müüdud testiga istutatakse üks puu Eesti kohalikesse metsadesse.

Kui test on negatiivne, saab külastaja sissepääsu sündmusele. Positiivse testi korral tuleb lahkuda eneseisolatsiooni ja võtta ühendust perearstiga!

0R