Sulge menüü

SÜNDMUSED

Tulevad sündmused Toimunud sündmused

R Registreeru
R Registreeritud
- Registreerimiseta
L Reg. lõppenud
2022 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
20.01Veebiseminar "Maailm vajab positiivse jalajäljega taastavat ja kogukondlikku ettevõtlust"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaVeebiseminaril püüame leida vastuseid küsimustele:

Kas oskame endale ette kujutada ettevõtlust, mis mitte lihtsalt ei tarbi vähem ja ei tekita liiga palju prügi, vaid toetab ja soodustab oma tegevusega ökosüsteemide tasakaalu ja toimimist?
Kas kujutame ette ettevõtlust, mille ökoloogiline jalajälg on positiivne?
Kui palju on inimene võimeline looduselt õppima ringlevaid protsesse ja nutikaid lahendusi,…
6R
21.01Aasta Naise Gala 2021 EENA 29. sünnipäevalVõru Kannel18:30 - 21:30BPW EstoniaProgrammiga seotud küsimused: lisanna.elm@gmail.com. Registreerimisega seotud küsimused: ingevallner@gmail.com.Oled väga oodatud osa saama Aasta Naise Galast 2021, mis toimub EENA 29. sünnipäeva tähistamise raames Võru Kandles reedel, 21. jaanuaril 2022 kell 19.00. Palume koguneda kl 18.30 sättimiseks ja suupisteteks!

Kuulutame välja Aasta naise 2021 ja Aasta noore naisettevõtja 2021.

Naiselikule glamuurile lisavad mehelikku energiat juurde õhtujuht Andre Laine ning pianist Johan…
53R
22.01PRAKTILINE ROHEETTEVÕTLUSE TÖÖTUBA VÕRUSVõru09:45 - 17:00BPW EstoniaKati Lõhmus katilohmus@hotmail.comOled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 22. jaanuaril 2022.

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud meie…
3R
12.02Praktiline roheettevõtluse töötuba NarvasNarva09:45 - 17:00BPW EstoniaJelena Pazilina jelena.pazilina@gmail.comOled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 27. novembril 2021 Narvas.

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud…
4R
17.02Veebiseminar "Energia teekaart 2021/2031/2040: kui palju ja millist energiat soovime tarbida?"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaEnergia teekaart kirjeldab ära tasakaalus majandusele vastava Eesti sisese energia tarbimise, tootmise ja jagamise soovid, vajadused ja võimalused perspektiivis 2020/2031/2040. Arvesse võetakse teadaolevad ja mõistlikult prognoositavad muutused tarbimiskäitumises, tehnoloogia arengus ja innovatsioonis ning regulatsioonides.

Tasakaalus majandus on ühiskonna toimimise viis, milles majandustegevuse tulemusena looduskeskkonna üldine seisund paraneb või vähemalt säilib. Panustamine majandustegevuse sellisesse korraldamisse…
1R
05.03PRAKTILINE ROHEETTEVÕTLUSE TÖÖTUBA TALLINNASTallinn09:45 - 17:00BPW EstoniaKaire Luuk - kaire.luuk@gmail.com; +372 5665 8865;Oled oodatud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ praktilisele roheettevõtluse töötoale laupäeval, 5. märtsil 2022 Tallinnas.

Miks osaleda? 

Saad oskusi ja teadmisi roheettevõtlusest – kuidas muuta teenused ja tooted roheliseks ning luua uusi roheettevõtteid.
Saad enda kasutusse praktilise “Ettevõtja rohejuhendi”, mille on koostanud…
10R
14.04Veebiseminar "Miks me peame rääkima ringsest majandusest ja kuidas sellest mõelda?"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaSelleks et toime tulla pikaajaliste muutustega meie keskkonnas ja vältimaks kahjude süvenemist peame igakülgselt ümber korraldama kogu oma elukorralduse. Senised majandusmudelid on olnud küll majanduslikult kasulikud, kuid keskkonnale hukatuslikud. Ringsemate majandusmudelite otsimine ning neile üleminek on praeguseks paratamatus. Meil on selleks ees aga suured väljakutsed millest peamised on seotud aga hoopis meie haridusega. Kas ju…1R
22.04Maa päeva tähistamine LaulasmaalLaulasmaa10:00 - 16:30BPW EstoniaMarii.Valjataga@eui.euHead ettevõtlikud naised ja rahvusvahelise konverentsi "Naised ettevõtluses - roheline ja hooliv maailm" sõbrad ja huvilised. Ootame teid 22. aprillil 2022 Laulasmaale, kus üheskoos tähistamine Maa päeva. Sarnaselt eelmisele aastale, anname igaüks Maaemale lubaduse, mida kuni järgmise aasta Maa päevani täidame. Selle päeva täpse tegevuskava avaldame lähiajal.0R
23.04Rahvusvaheline konverents "Naised ettevõtluses - roheline ja hooliv maailm"LaSpa hotelli konverentsikeskus Laulasmaal09:00 - 17:30BPW EstoniaMarii.Valjataga@eui.euRahvusvaheline konverents "Naised ettevõtluses - roheline ja hooliv maailm" on päev täis põnevaid teadmisi rohelisest elust ja ettevõtlusest. Toome teieni valdkonnaspetsialistid meilt ja mujalt. Huvitavat kuulamist jagub kõigile ja praktilist infot ettevõtlushuvilistele, kes plaanivad ettevõtlusega roheliselt alustada või kes soovivad oma olemasolevat ettevõtet rohelisemaks muuta. Konverentsipublikuga jagatakse kaasaegse ettevõtja Rohejuhendit ja põnevaid kogemuslugusid erinevatest ettevõtlus-teekondadest.…0R
19.05Veebiseminar "Kas turism saab olla jätkusuutlik?"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaIgasugusel inimtegevusel on oma keskkonnamõju, nii ka turismil. Millised mõjud on rahvusvaheliselt turismil külastatavatele paikadele ja keskkonnale laiemalt? Mida tähendab mõiste "jätkusuutlik turism" ning kuidas võiksime selle ideaali suunas liikuda - eriti Eesti kõige külastatumas turismisihtkohas, Tallinna vanalinnas?

Veebiseminari lektor Triin Talk on restauraator ja muinsuskaitsja, kes on tegelenud Tallinnas miljööaladega ja hiljem muinsuskaitseametis…
0R