Sulge menüü

SÜNDMUSED

Tulevad sündmused Toimunud sündmused

R Registreeru
R Registreeritud
- Registreerimiseta
L Reg. lõppenud
2021 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
10.06"Roheline ja hooliv maailm" esitleb - seitsmes loeng "Kemikaalid plastis – oht meie tervisele ja keskkonnale"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaSiiri Puttonen
 • Plast – hea või halb?
 • Ohtlikud ained – mis need on ja kuidas me nendega kokku puutume
 • Mida teevad ohtlikud ained meie tervisele ja keskkonnale?
 • Kas ja kuidas seadusandlus meid kaitseb
 • Mida saame teha ise, et vähendada kokkupuudet ohtlike ainetega

Kai Klein on keskkonnaekspert, kes on viimasel 5-l  aastal  tegelenud ohtlike ainete alase teadlikkuse tõstmisega.

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/88691904910?pwd=eldBNFVETVVaK0taWWlseXliSEUrQT09

Meeting ID: 886 9190 4910
Passcode: 282925

82R
20.05"Roheline ja hooliv maailm" esitleb - kuues loeng "Mesilased, putukad ja elurikkus."Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaSiiri Puttonen

Maikuu on looduskaitsekuu ja 20. mai rahvusvaheline mesilaste päev. Seetõttu pühendame kohtumise mesilastele ja laiemalt putukatele.
Peame aru selle üle, milleks meile üldse on vaja putukaid, mida nad meile pakuvad ning mis juhtuks siis kui nende arvukus väheneb, mis paraku on juhtumas suuresti elupaikade hävimise, kliimamuutuse ja taimekaitsemürkide kasutamise tõttu. Räägime ka sellest, kuidas ja miks sattusid mesitarud Tallinna ülikooli katusele, kas linnamesindus on kuidagi ohtlik ja kuidas iga inimene või ka organisatsioon saab toetada looduse mitmekesisust, sh mesilasi, et me saaksime ka järgnevatel aastakümnetel ja -sadadel rõõmuga tähistada Rahvusvahelist mesilaste päeva.

Liisa Puusepp on Tallinna ülikooli ökoloog, melissopalünoloog ja jätkusuutliku arengu teadur.

Topic: "Roheline ja hooliv maailm" esitleb - kuues loeng "Mesilased, putukad ja elurikkus."
Time: May 20, 2021 18:30 Helsinki

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/82580319995?pwd=Mk5WeFA1RmxxYnNVUmZHaUVjWVo5QT09

Meeting ID: 825 8031 9995
Passcode: 934744

137R
06.05"Roheline ja hooliv maailm" esitleb viies loeng „Roheline ja hooliv looduskosmeetika“Zoom18:30 - 20:00BPW Estoniagreenbpw@gmail.com

Looduskosmeetika populaarsus ja valik suureneb iga aastaga. Eesti loodus annab suurepärase võimaluse kasutada kohalikku toorainet, tegeleda biomajanduse ja innovatsiooniga.

Loengus katsume jõuda selgusele, mis on looduskosmeetika? Millele kosmeetika valimisel tähelepanu pöörata ning mida enda ja keskkonna tervisele mõeldes vältida. Meiega on lubanud liituda ka mõned Eesti looduskosmeetika tootjad, kes räägivad, kuidas nad selliste valikuteni on jõudnud ning kui sobiv paik Eesti kosmeetikatootmiseks on. Jagame ka mõne praktilise retsepti neile, kes tahaksid omale kosmeetikat ise valmistada.
Helen Orav-Kotta on mereokoloog, kelle igapäevast tegevust saadab küsimus, kuidas keskkonnakeemia, puhastusvahendid, kosmeetika veekeskkonda mõjutavad? Kosmeetika ja keskkonnakeemia on tema hobi olnud peaaegu 15 aastat. Ta juhib Eesti Looduskosmeetika Liidus tarbijavalikute sektorit ning viib läbi koolitusi.

Topic: 6.05 "Roheline ja hooliv looduskosmeetika"
Time: May 6, 2021 18:30 Helsinki

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/85763441944?pwd=TnNQTEVwYVZVczgyZkxlbi9yRm1Rdz09

Meeting ID: 857 6344 1944
Passcode: 199152

141R
22.04"Roheline ja hooliv maailm" rahvusvaheline Maa päevInternetis09:00 - 23:00BPW Estonia

22. aprillil tähistatakse Maa päeva (Earth Day). Alates 1970. aastast juhitakse sel päeval, kuu aega peale kevadist pööripäeva, tähelepanu keskkonnakaitsele ja meie planeedi heaolule. Naistena seisavad Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (BPW Estonia) liikmed maaema eest. Nii kutsume seekord Maa päeval kõiki kaasa osalema maaema jõu, ilu ja külluse tähistamises ja lahenduste otsimises probleemidele, astudes loodusteadlikke, jätkusuutlikke samme enda elus. Kutsume naisi üles märkama enda harjumusi ning tegema ühe lubaduse loodushoidlikuma elu suunas, mida aasta jooksul uue Maa päevani järgida.

Lubadus võib olla just selline, mis endale kõige rohkem korda läheb. Suured muutused saavad alguse väikestest ja võttes südameasjaks üht uut praktikat või harjumust järjekindlalt teostada, annad oma olulise panuse «Rohelise ja jätkusuutliku maailma» liikumisse. Lubadus võib olla suur või väike – kilekottidest loobumine, mesilasesõbraliku aia või korterirõdu ülalpidamine, toitumisharjumuste muutus või kasvõi näiteks jätkusuutlikum muusikatarbimine.

Maa päeva rohelises laines osalemiseks tee nii:

 1. Hoia maakera – võta kätte maakera kujutis, gloobus või joonista ise peopessa väike maakera.
 2. Otsusta, millist lubadust soovid Maa päeva puhul maaemale anda.
 3. Tee endast pilt, hoides peopesa või maakera kujutist üleval ning postita foto koos lubadusega sotsiaalmeediasse, kasutades teemaviidet #NaisteltMaaemale. Oodatud on ka videod, kus hoitakse maakera ja lausutakse lubadus.

Ootame kõiki hoolivaid ja teotahtelisi naisi ühinema. Maa päeval jõuab meie ette ka ühisloomena sündinud laulev loits, mis ettevõtmisele väge annab ja naiste head mõtted kokku seob. Hoidke silm peal EENA sotsiaalmeedial ja tulge meiega kaasa!

 

12R
17.04Maaema päev - loitsu video salvestamine Tallinnas, Järve metsas.Zoom 11:00 - 13:00BPW EstoniaMarii Väljataga 56677668

Maaema loitsu video filmimine 17.04 kell 11-13

Armas EENA liige!

Oled oodatud osalema Maaema päeva jaoks loodud loitsu muusikavideo salvestamisel Tallinnas, Järve metsas.

Maaema päeva puhul on Birgid Täht ja Marii Väljataga loonud loitsu, mis kannab endas naiste lubadust Maaemale. Loitsu esitavad Kadi Toom, Helin-Mari Arder, Marii Väljataga ja naiste koor.

Oled oodatud loitsu video filmimisele – liigume metsas ühiselt ringi, loitsime ja laulame (salvestatakse vaid videopilt). Filmime üles ka lubaduste andmise kaadrid – ühe kaupa hoiame maakera käes, vaatega kaamerasse. Hiljem kuvatakse antud lubadus ekraanil tekstina.

Mida selga panna? Palume selga panna midagi looduslikes, maalähedastes toonides. Rõõmuga näeksime ka pükse, võivad olla näiteks tumedad. Filmimise ajal oleks ideaalne, kui pigem oleksime kevadised, st ilma jope ja mantlita. Kui ilm on ikkagi külm, sobiks hästi näiteks mõni maalähedastes toonides kampsun või sõba või soe sall õlgadele. Väga tore, kui on lisada loodustoonides või looduslähedasi ehteid! Stiili nimeks võiks naljatlevalt panna forest chic (metsašikk) (Kindlasti tasub kaasa võtta võttevälisteks hetkedeks siiski ka jope/mantel ja müts/kindad, kui ilm seda nõuab, sest filmimisel peab arvestama ooteaegadega).

Mida kaasa võtta? Näiteks soe jook termoses võttepauside sisustamiseks. Teeme sellest mõnusa laupäeva looduses! Kui Sul on kodus väike maakerakujutisega pall või väiksem gloobusesarnane ese, oleksime tänulikud kui ka selle lubaduste andmiseks kaasa võtad! Kui niisugust eset kodus ei ole, anname selle võtte tarvis kohapeal. Mõtle valmis ka loodushoidlik lubadus, mida soovid eelolevaks aastaks anda!

Kuhu tulla? Kohtumispaik on Järve terviseraja parkimisplats Viljandi maantee alguses (linna poolt tulles enne raudteeülesõitu vasakul). Kohtume parkimisplatsil kell 11!

8R
14.04Ettevõtluskoolitaja Riina Tomasti veebiseminar "Kas tead, kuidas su äril läheb?"Zoom18:00 - 19:30Pärnu klubiRiina Tomast, riinatomast@gmail.com

14. aprilli õhutul kell 18.00 -19.30 toimub Pärnu klubi kandidaatliikme, ettevõtlusõpetaja ja koolitaja Riina Tomasti veebiseminar "Kas tead, kuidas su äril läheb?". Seminaril saame teada, kuidas kaardistada oma firma rahalist olukorda ja lahendame praktilist ülesannet.

Ettevõtjatena oleme sageli igapäevaste toimetustega hõivatud ja unustame vaadata oma äri tervikpilti. Me näeme mikrotasandit: vastamata kirju, lahendamata kliendiprobeeme ja maksmata arveid või tegemata ülesandeid. Mikroettevõtja argipäev on üks pisikeste tegevuste katkematu jada, mis jätab vähe ruumi ja aega sellele, et mõelda oma ettevõtte arengule või tegeleda olukorra kaardistamisega.

Riina Tomast jagab meile viis väikest peatuspunkti, millel oma ettevõtmisele hinnangut andes peatuda. Kui sul aga oma ettevõtet ei ole, kuid osaleda sooviks ikka, siis võid mõelda samadele punktidele oma isiklikul tasandil.

Palun registreerige oma osavõtt EENA kodulehel sündmuste all.

Veebiseminaril osalemiseks mine lingile

https://us02web.zoom.us/j/87856536825?pwd=ZGJ0dDZ5dFJSRTQycDZnRUo5NFR1QT09

Meeting ID: 878 5653 6825

Passcode: 502973

13R
08.04ROHELINE JA HOOLIV MAAILM: veebiloeng "Roheline ja hooliv kodu"Zoom18:30 - 20:00Tallinna klubiEENA Tallinn greenbpw@gmail.com
8. aprillil ootame teid lektor Katarina Papp veebiloengule teemal "Roheline ja hooliv kodu".
Katarina Papp ütleb enda ja loengu kohta järgmist:
"Vaadates, kuhu poole maailm täna liigub, siis võib õigustatult tekkida küsimus: „Aga mida mina üldse teha saan?“ Olen jõudnud arusaamiseni, et tehes igapäevaselt keskkonnasõbralikke valikuid hoolin nii iseenda, enda pere kui ka keskkonna tervisest. Kasutades kodu puhastamisel söögisoodat ja äädikat ei jõua mürgid minu koju ega ka keskkonda. Soovin inimestele näidata, et keskkonnasõbraliku elu elamine ei ole raketiteadus ja tegelikult teeb see elu hoopis lihtsamaks! Hea meelega jagan, millised on meie pere igapäevased valikud, mis lihtsustavad meie elu ja ei koorma keskkonda.
Olen kahe väikese lapse ema, hariduselt klassiõpetaja, õhtuti kirjutan keskkonnateemalist Ökopere blogi. Keskkonnateemad on mind huvitanud lapsest saati, aga huvi kasvas veelgi pärast laste sündi. Kui varem tegin otsuseid pigem keskkonnahoiust lähtuvalt, siis pärast laste sündi just nende heaolu silmas pidades. Tore on see, et valikud, mis on head meile endile on ka head keskkonnale ja vastupidi!"
Loeng on tasuta. Palun pane ennast loengule kirja!

Topic: "Roheline ja hooliv kodu" - Katarina Papp
Time: Apr 8, 2021 18:30 Helsinki

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/87405907799?pwd=Tk9PWTB4TE82dWJzbEJGREc1OVY4Zz09

Meeting ID: 874 0590 7799
Passcode: 291511

169R
26.03ROHELINE JA HOOLIV MAAILM: ÜRO säästva arengu eesmärgid / The Sustainable Development GoalsZoom19:00 - 20:30Tallinna klubiEENA Tallinna klubi greenbpw@gmail.com

Veebiloeng teemal \"ÜRO säästva arengu eesmärgid / The Sustainable Development Goals (SDGs)\"Esineja: Bahar Özay (Türgi). Loeng on inglise keeles.Säästva arengu eesmärgid (SDG - Sustainable Development Goal ingl k) on sihid, mille saavutamise kaudu loome parema ja kestlikuma tuleviku meie kõigi jaoks. Need eesmärgid kaardistavad ülemaailmseid probleeme ja väljakutseid, millega täna silmitsi seisame, näiteks vaesus, ebavõrdsus, kliimamuutused, keskkonna hävimine, rahu ja õiglus. Loengu käigus õpime lähemalt tundma säästva arengu eesmärke ehk SDGsid ja saame teada, kuidas ja milliseid samme tuleb meil endil astuda jätkusuutliku ja tasakaalus maailma poole.Lektor Bahar Özay koordineerib ÜRO säästva arengu lahenduste võrgustikku Türgis. Ta on hinnatud ärijuht, kellel ette näidata töökogemus nii panganduses kui avaliku sektori organisatsioonides. Bahar Özay õpib doktorantuuris Boğaziçi ülikoolis.

Register in advance for this meeting:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMkd-2uqD8pGtQlJXcPGdmAZtWLHrByTSBN

 

15R
25.03Roheline ja hooliv maailm: „Meri muutuvas keskkonnas ja tulevikumajandus. Kas rohemajandus või biomajandus on lahendus?“Zoom18:30 - 20:00Tallinna klubiEENA Tallinn greenbpw@gmail.com

25.03 räägib Tartu Ülikooli Eesti mereinstituudi kaasprofessor, mereökoloog, keskkonnakoolitaja Helen Orav-Kotta teemal „Meri muutuvas keskkonnas ja tulevikumajandus. Kas rohemajandus või biomajandus on lahendus?“

Kliimamuutustest ja looduskeskkonna muutustest ei saa üle ega ümber ka Läänemeres ja maailmameres. Esialgu ei pruugi muutused merekeskkonnas (liigsed toitained, keskkonnamürgid, võõrliigid, liikide ja koosluste kadumine) olla kõigile inimestele nähtavad ja isiklikult tajutavad. Kõikide tegevuste, mida maailmamajanduses maismaal ette võetakse, mõjud jõuavad paratamatult veeökosüsteemideni.

Millised on meie võimalused keskkonda parandada? Kas keskkonnaseisundit parandavad majandustegevused on võimalikud? Kas rohemajandus või biomajandus võib olla võimalus loodusressursside tasakaalukaks kasutamiseks?

EENA BPW Estonia is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: EENA esitleb: "Roheline ja hooliv maailm" - Helen Orav
Time: Mar 25, 2021 18:30 Helsinki

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89046548237?pwd=K0NnY0tkRlZ0MWYyT0RRRlJKRDVEUT09

Meeting ID: 890 4654 8237
Passcode: 836171

130R
23.03Võrdse palga päeva 2021 veebiseminar "Naise majanduslik iseseisvus: ootused vs reaalsus"Zoom14:00 - 15:00BPW EstoniaLisanna Elm, EENA noortejuht (lisanna.elm@gmail.com)

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) koostöös Sotsiaalministeeriumiga korraldab 23. märtsil 2021 võrdse palga päeva. Väljaarvutamise aluseks on Eurostati andmed, mille kohaselt on Eesti sooline palgalõhe 22%. Sooline palgalõhe on keskmise palga erinevus meeste ja naiste vahel. See on korrigeerimata erinevus meeste ja naiste keskmise brutotunnitasu vahel, mida väljendatakse protsendina meeste sissetulekust. See ei võta arvesse haridust, vanust, töötatud tunde ega töö olemust.

Ehkki aastatega on olukord ka paranenud (näiteks aastal 2007 oli meeste ja naiste palga erinevus koguni 31%), on palkade erinevus endiselt märkimisväärne ja vajab jätkuvat diskussiooni.

EENA on võrdse palga päeva kampaaniat eestvedanud 2010. aastast. Esimestel aastatel toimus meeleolukas kampaania "Tilliga ja tillita", kuid paar-kolm aastat on toimunud avalikud diskussioonid või sotsiaalmeedia ülekanded.

Soovime jõuda palgalõhe juurpõhjusteni. Seepärast keskendume sel aastal naiste majanduslikule iseseisvusele laiemalt.

23. märtsil kell 14.00–15.00 arutleme: Kuidas naised peavad olema ise targad karjääri kujundajad? Mis neid tagasi hoiab? Kuidas saab maha võtta hirme, et naine saab olla tark ja edukas ka finantsiliselt, aga ei pea kindlasti hakkama "seelikuga meheks"?

KRISTINA HERODES (moderaator) on Arteri ajakirjanik, kunstnik, koolitaja, aktiivne seiklusspordi harrastaja, podcasti Naistejutud üks hingi ning kolme lapse ema.

Tema vestluskaaslased:

MARIS LAMPE on naine ja ettevõtja, kes on alustanud üksinda teekonda ärimaailmas. Maris töötas aastaid avalikus sektoris finantsvaldkonnas, kuid siis otsustas teha pöörde ja asutas E-raamatupidamine24 raamatupidamisbüroo. „Olen väga õnnelik, mida ma teen. Naudin iseseisvust, vabadust ja edukust,“ ütleb ta.

MARII VÄLJATAGA on rahvusvahelise naiste kogukonna Girl Gone International ellukutsuja Tallinnas ning Euroopa noortele suunatud keskkonnaharidusliku loome- ja kaasamisinitsiatiivi “European Footprints” üks asutajatest. Marii tegeleb jazzmuusika ja ajalooga, huvitudes monumentidest ja mälupaikadest.

Vestlust visualiseerib Joonmeedia.

Veebiseminar toimub Zoom keskkonnas: https://us02web.zoom.us/j/87587349477?pwd=amdnZ3M5NzE0UU80OXQ3VzFxRzBTUT09

Meeting ID: 875 8734 9477
Passcode: 254501

 

92R
04.03Erika Pihl vebinar - Säästev ja kestlik areng- mis? miks? kuidas?ZOOM18:30 - 20:00BPW EstoniaEENA Tallinna klubi greenbpw@gmail.com
Sarja teine loeng keskendub jätkusuutliku ehk kestliku arengu tausta ja sisu avamisele. Räägime kuidas oma tegevuse mõju hinnata nii ettevõtluse kui ka argielu seisukohast ning kuidas sellele strateegiliselt läheneda. Vastame küsimustele: mis on süsinikujalajälg, selle mõõtmine ning süsinikheite tasakaalustamine ehk offsettimine. Mõtiskleme kliimariskide üle ning räägime, miks on oluline sellele juba praegu tähelepanu pöörata.
Erika Pihl on AS Tallinna Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator ja Rohetiigri Pilootprogrammi üks keskkonnamentoritest. 
AEG: 04.03.2021
Tegemist on e-seminaride sarjaga, mis on seotud EENA Tallinna klubi eestvedamisel sündinud rahvusvahelise algatusega "Roheline ja hooliv maailm". Selgitame inimestele igapäevaste tarbimisvalikute olulisust ja tagamaid, kõneleme valehäbita ja ausalt kriitilistel päevakajalistel keskkonnateemadel nagu rohepesu, Eesti mets, kliimamuutused ja süsinikujalajälg, mille igaüks meist koduplaneedile jätab. Algatuse raames tutvustame põnevaid teemasid esmalt vebinaride kaudu, hiljem, kui koroonaviiruse levik peatub, plaanime ka roheettevõtete külastusi.
181R
03.03Narva klubi kandidaadiürituson - line19:00 - 20:30Narva klubiTatjana Gusseva

Viktoria Kim
Vebinar on personal image and style for entrepreneurs : Image, promoting your business
-image expert since 2014;
-personal stylist for bloggers, speakers and businessmen;
-image and style mentor in the "mentor service";
Education:
London College of Fashion (Fashion and Sustainability).
Institut français de la mode (from Business to Culture).
You will learn:
- how to provoke right-on-target emotions by the way you are dressed and accessorised;
-how to make the first time right impression facilitating success;
-what are the color techniques for managing the impression;
- why creating an appropriate image can give you the edge over yout competitors in your field.
1) Psychology of style - an image that will be an extension of your personality and will make people buy without a sales pitch;
2) Selling image - strengthening your personal brand due to the image;
3) Workshop.
In partnership with Language School Likool

32R
11.02Aveliina Helmi vebinar "Kliimamuutus on sinu kätes"Zoom18:30 - 20:00BPW EstoniaEENA Tallinna klubi bpwestonia@gmail.com
EENA alustab e-seminaride sarjaga, mis on seotud EENA Tallinna klubi eestvedamisel sündinud rahvusvahelise algatusega "Roheline ja hooliv maailm". Selgitame inimestele igapäevaste tarbimisvalikute olulisust ja tagamaid, kõneleme valehäbita ja ausalt kriitilistel päevakajalistel keskkonnateemadel nagu rohepesu, Eesti mets, kliimamuutused ja süsinikujalajälg, mille igaüks meist koduplaneedile jätab. Algatuse raames tutvustame põnevaid teemasid esmalt vebinaride kaudu, hiljem, kui koroonaviiruse levik peatub, plaanime ka roheettevõtete külastusi.
11.02 - esimesel vebinaril kõneleb Aveliina Helm - bioloogiaprofessor ja Eestimaa Looduse Fondi nõukogu esinaine globaalsete muutuste mõjust Eesti elule, looduskeskkonnale ja inimestele.
Kliimamuutus ja looduskeskkonna hävimine mõjutavad meid kõiki. Kuidas me siia jõudnud oleme, kuhu on maailm liikumas ning millised on meie võimalused olukorda parandada või muutustega kohaneda? Tartu Ülikooli kaasprofessor Aveliina Helm kõneleb globaalsete muutuste mõjust Eesti elule, looduskeskkonnale ja inimestele. Liitu vebinariga ja arutle kaasa.
Osalejad saavad Aveliina Helmile küsimusi esitada ning arutleda, kuidas leevendada muutuste negatiivseid tagajärgi ja jõustada positiivseid.
AEG: 11. veebruaril neljapäeval kell 18:30 Zoom keskkonnas

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84170759604?pwd=SFg3dGluRzdIUGo3enYrTzA0QlFEUT09

Meeting ID: 841 7075 9604
Passcode: 494764

251R
29.01Digikoristuspäev 2021: Ettevõtlikud naised on rohelised ja kutsuvad digiprügi eemaldama15:00 - 23:59BPW EstoniaEENA Tallinna klubi

Head ettevõtlikud naised!

Reedel, 29. jaanuaril on üle-eestiline digikoristuspäev. Teeme meiegi oma arvutid ja teised nutiseadmed korda, sest põhjuseid selleks on vähemalt kaks!

Esiteks muudame digikoristades oma seadmed kiiremaks ja saame juurde salvestusruumi. Teiseks vähendame seisva digiprügi kustutamisel otseselt CO2-jalajälge ehk anname panuse keskkonnahoidu.

Siin on mõned soovitused.

 1. Korrasta Desktop.
 2. Vaata üle Downloadsi kausta failid ja tühjenda prügikast.
 3. Paiguta failid pilve (nt Google Drive, Microsoft Onedrive, Dropbox).
 4. Tee failidest varukoopiad, kasutades pilveteenust, välist kõvaketast või mälupulka.
 5. Vaata üle arvutis või nutiseadmes olevad programmid ja kustuta mittevajalikud.
 6. Määra oma seadmele parool, kui sa ei ole seda veel teinud.
 7. Tühjenda veebilehitsejas vahemälu ja küpsisefailid.
 8. Kustuta veebikeskkondadesse loodud kontod, mida sa enam ei kasuta.
 9. Loobu postkasti tulevast reklaamist ja pakkumistest – kliki reklaami juures “unsubscribe” või “loobu tellimusest”.
 10. Lülita seade välja ja puhasta see füüsilisest mustusest pehme ja õrnalt niisutatud lapiga.

Täpsemad juhised leiab siit: https://digitark.ee/nouanded-arvuti-korrastamiseks/

Neljapäeval, 28. jaanuaril toimub sel teemal ka hariv veebiseminar „Digiprügist vabanemine kui nurjatud probleemi lahendamine ettevõttes“. Tasuta seminarile saab registreeruda siin: https://bit.ly/3o8R0YD

10R
24.01Maaliline matk HaanjasSuure Muna kohviku parkla13:00 - 17:00Võru klubiEinike Mölder, Kati Lõhmus

Võru klubi Einike a.k.a Haanjalanna viib maalilisele, lumisele matkale Haanajas. Näitab hoopis uusi radu, mida teavad vaid kohalikud haanjakad. Naudime kaunist loodust, kogume energiat ja ideesid uueks poolaastaks. Peale matka lõõgastume Suure Muna kohvikus koogi ning tassi teega.

0R
2020 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
28.11Ida – Virumaa MTÜde heategevuslik laatNarva, Vaba Lava28.11.2020 12:00 - 18.11.2020 14:30Narva klubiTatjana Gusseva

Kandidaadi üritus
https://ivek.ee/yritused/ida-virumaa-mtude-heategevuslik-laat/

0-
18.11Workshop teemal “Kuidas alateadvus mõjutab meie tulemusi”Üritus toimub Tallinnas Chocokoo šokolaadikojas (Telliskivi 60a/5, Telliskivi Loomelinnaku parkla tagaosas kollane hoone (endine Muhu Pagarid))18:00 - 20:00ÄriklubiLiina Vettik 53440053

Workshopi läbiviijaks on Steve Neale, kes on kaasahaarav esineja, koolitaja, konsultant ja Coach. Viimase kahe aastakümne jooksul on ta aidanud enam kui 40 000 juhti.

Steve on Accredited Masters in High Performance Leadership programmi asutaja ja arendaja ning väljapaistva juhtimise jaoks praktilise veebipõhise juhtimiskursuse Limbic Performance System (LPS) looja.

Ta võitis Ühendkuningriigi valitsuse auhinna parima koolituskursuse eest Suurbritannias ja tema raamat Emotional Intelligence Coaching nomineeriti Financial Timesi Goldman Sachsi aasta parima rahvusvahelise äriraamatu auhinnale.

Teemad mida workshopil kajastatakse:

- Kuidas luua oma ettevõttes vundament, mis tugineb ehtsale suhtlusele ja sisemisele motivatsioonile

- Kuidas eemalduda “ohvri mentaliteedist” oma teadvuse tõstmise ja uskumuste ümberprogrammeerimise kaudu

- Tunne oma nelja energiat - vaimset, emotsionaalset, füüsilist ja spirituaalset

- Kuidas oma energiat aktiivselt juhtida - tõsta energiat ja keskendumisvõimet, et saavutada oma eesmärgid

- Saad tööristapagasi, millega suunata oma mõtteid, tundeid ja tegusid ning kasutada oma aega efektiivsemalt iga päev.

- Saad teada “resonantsi seadusest” ja mõistad miks küllus sinu elus algab sinu enda energia juhtimisest

- Räägime, miks inimesed muutustele vastu peavad ja kuidas muutustega neuroteaduse vaatenurgast tõhusalt töötada

Osalustasu 25€, eelnev registreerimine kohustuslik. Kohtade arv on piiratud.

Kohapeal pakume kohvi/teed ja Chocokoo magusat, mida põske pista.

Üritus toimub inglise keeles.

5R
06.11Aasta Naine 2020 galaveebis19:00 - 21:00Rannamõisa klubirsvp@bpw-estonia.ee
Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon tähistab oma 28. sünnipäeva aasta naise 2020 ja aasta noore naisettevõtja 2020 valimisega.
Olete oodatud osa saama pidulikust tseremooniast veebi vahendusel.
Ülekande jälgimiseks palume soetada pilet https://fienta.com/et/aasta-naine-2020-gala hiljemalt 6.novembril 2020, kell 18.00.
Piletiinfo:
• külalisele 10€/in;
• EENA fänn 25€/in;
• toetaja 50€/in, pileti ostja nimi lisatakse suure tänuga gala toetajate nimekirja.
Lisainfo: rsvp@bpw-estonia.ee
48R
06.11Aasta naise gala ühisvaatamine “Narva ühineb”Narva, Kohvik No 2 (https://kohviknr2.ee/et/)19:00 - 21:00Narva klubiLjubov Fomina, Irina Bahramova, Irina Balabanova

Narva on ettevõtlik linn, eriti kohalikud naised 🙂
Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon tähistab piduliku tseremooniaga oma 28. sünnipäeva Aasta naise 2020 ja Aasta noore naisettevõtja 2020 valimisega.
Narva klubi ühineb ka.
6. novembril kell 19.00 kohvikus No2 (Vaba Lava, Linda 2) toimub piduliku tseremoonia koos vaatamine veebi vahendusel.
Tulge külla - veedame selle õhtu meie kohvikus koos.
Laua broneerimine telefonil 56640107.

0-
06.11Aasta naise ühisvaatamine TallinnasViru hotell 2.korruse baar (Valuutabaar)18:30 - 21:30Tallinna klubiAira Põdra, Merike Paasalu, Siiri Puttonen
Tallinna klubi korraldab aasta naise ühisvaatamise Viru hotelli 2. korruse baaris.  Kogunemine algusega kell 18.30.

Viru hotelli 2. korruse baaris on üles seatud 50” ekraan, millelt saame jälgida ülekannet. 
Osalustasu sisaldab ettetellitud suupisteid. Baar on lahti ja jooke saab osta igaüks endale ise.

Tallinna klubi ühisvaatamise osalustasu on 15 EUROT. Sellele lisandub aasta naise ülekande pilet. Osalustasu ühe inimese kohta kokku on 25 EUR. Ülekandel palume märkida AASTA NAINE ViRUS.
Riietus pidulik ja oodatud on ka kaaslased (registreerida eraldi). 
21L
06.11Aasta naise gala vaatamine Pärnus ehk Pärnu ÜhinebSelgub lähiajal18:00 - 22:00Pärnu klubi

EENA tähistab piduliku tseremooniaga 28. sünnipäeva aasta naise ja aasta noore naisettevõtja väljakuulutamisega.

0-
22.10Rahaasjadest naistele. Lihtsalt. MõtestatultMon Ami restoran, Kuninga 11, Pärnu linn18:00 - 20:00Pärnu klubiSiiri Erala

Eesti ettevõtlike naiste Pärnu klubi kutsub kohtumisõhtule Joogafestivali eestvedaja, ajakirja Hingele Pai asutaja Merit Rajuga. Meriti uuest raamatust “Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni” leiab emotsionaalseid isiklikke lugusid ja ka komistuskive ning oma nahal läbi proovitud soovitusi.
See raamat räägib, kuidas saada sõltumatuks naiseks ja sama rada kulgeb ka meie vestlusõhtu.
Merit on tudeerinud majandust ja omandanud paljut raha teemal elu õppetundidestki. Samas on temas teinegi pool, milles tähtis vaba vaim. Ta on kunagi enda kohta öelnud nii: "Mulle meeldivad hingega asjad. Ökoehitus ja isetehtud moos, kibuvitsarooside lõhn, isenikerdatud tass, linnulaulu saatel joogatamine ja läpakaga heinamaal silmi kissitades kirjutamine. Mõtlen vahel, et kui kõik inimesed saaksid teha, mida nad tõesti armastavad, siis milline see maailm oleks. ja kui õnnelikud kõik oleksid!"
👉Kui sa tunned, et vajad juhatust rahaasjades või kõnetab sind Meriti eluvaade, siis tule meie kohtumisele!
Panus kohtumisõhtul osalemiseks on 9 eurot. Koha kohtumisõhtul tagab enne üritust tehtud ülekanne Pärnu klubi liikme kontole: Kadrin Karner, EE951700017003950920 (märksõna Merit Raju)
Ürituse tuluga toetame Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni korraldatavat aasta naise galat.

1R
13.08Heategevuslik KübarapiduRannarestoran "Paat" Viimsis, Rohuneeme tee 5318:30 - 21:30Tallinna klubiKarin Tahvonen ja Daisy Järvi

Traditsioonile heategevusüritus. Selle aasta märksõna "Stiilne mask"
Kübar on endiselt soovituslik. Ilus muusika, hea söök ja kindlasti ei puudu üllatused.
Osalustasu 35€ tuleb kanda kontole: MTÜ BPW Estonia EE131010220229216225
Selgitus: Kübarapidu
Viimane päev registreerimiseks on 10.august kell 15.00!!!!

41L
21.06Otse Londonist: Kadri KlampeZOOM19:00 - 20:30BPW EstoniaLisanna, 53450975

Kadri Klampe - meie aasta noore naisettevõtja nominent 2019 räägib oma edukast moebrändist Yufash. Vebinarile ootame igas vanuses naisi, sest igas vanuses võib suuri asju korda saata!

Registreeru ZOOMis (siis saad sisselogimise info meilile):

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_FWIW0QY9Sn-QFomk6_UNeQ

22R
12.06Terviseseminar Hiina meditsiini keskusesTervise Alkeemia saalis, Tulika 19, Flora maja B-hoone D-sissepääs17:30 - 20:30Rannamõisa klubiSiiri Martin

Üritus lükatud sügisesse. Täpsem info Siiri Martin.

0-
26.05Iseenda jõustamine - oma võimaluste avardamine, mis ei sõltu välistest asjaoludestZoom20:00 - 21:00BPW EstoniaSigne Ventsel

Veebiseminaril räägime,  kui naisekehas elamise kogemus on iseenda jõustamisel oluliseks eeliseks? Kutsume sind avastusretkele iseendasse, et võiksid taasavastada oma sisemisi ressursse, mis sõltumata välistest asjaoludest alati sinu käsutuses on. Jõustatus seisneb nende teadlikus kasutamises. Teeme lihtsa kirjaliku harjutuse, et võiksid saada pilguheidu sellesse, kuidas oma ressursse kasutad ning kuidas end ise paremini jõustada võiksid. Nii on tarvilik märkmete tegemise võimalus.

Kogemusi jagab Inna Inanna Soone
Inna on  enesejõustamistreener ja aitab inimestel luua oma teed uutes kõrgema vibratsiooniga energiates. https://expresstoexperience.com/

Registreeru üritusele siin: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_DBQ-8IKyRQWv4MxEinKZjg

 

12R
18.05Veebiseminar "Sul on äriidee või ettevõte, kuid puudub raha?", Sirle Truuts, Jelena ŽovnikovaZoom19:00 - 20:30BPW EstoniaSigne Ventsel

Webinaril jagatakse praktilisi soovitusi rahastusallikate leidmiseks nii äriidee kui ka tegutseva ettevõtte tegevuse rahastamiseks. Erinevad rahastusliigid Friends, Family, Fools, Facebook, Fans. Toetused alustavatele ettevõtetele. Enamlevinud vead rahastusprojektides.

Registreeru veebiseminarile: https://zoom.us/j/983251182?pwd=a1ZuNTFDY2ttYUxZU0dyM2d4K3JxZz09
Peale registreerumist saadetkase e-posti aadressile link üritusele ja parool.

17R
11.05Veebiseminar "Iga päev on võimalus - kuidas olla väljakutsete rohkel ajal edukas enesejuht?", Signe VentselZoom20:00 - 21:30BPW EstoniaSigne Ventsel

Eesmärk anda praktilisi näpunäiteid enese teadlikumaks juhtimiseks ja distsipliini hoidmiseks kodukontoris ning milliste harjumustega luua väärtust iseendale.
Registreeru üritusele:
https://zoom.us/webinar/register/WN_usR61VhtS0mkBW2-kyxXeA
Peale registreerumist saadetakse kutse ürituse lingi ja parooliga

11R
04.05Veebiseminar "Kuidas olla efektiivne meeskonnatöös distantsilt?", Einike MölderZoom04.05.2020 20:00 - 04.04.2020 21:30BPW EstoniaSigne Ventsel

Sõltumata sellest, et inimesed töötavad eri kohtadest, on võimalik toetada oma meeskonnatunde tekkimist ning teha edukat koostööd. Teemad millest seminaril juttu tuleb on kommunikatsioon ja info, meeskonnatunde tekkimiseks vajalikud tegevused ning olulised põhimõtted, mida juht saab jälgida oma inimeste hoidmiseks. Vebinaril jagame kogemusi ja näpunäiteid edukast meeskonnatööst hajatiimis.

*Hajatiimid on need meeskonnad, kes asuvad küll geograafilistes kohtades ja kes peavad tegema koostööd kasutades tehnoloogilisi abivahendeid.

Registreeru veebiseminarile: https://zoom.us/webinar/register/WN_kFvNwKjZQ26KjGYyT-LemQ

Peale registreerumist saadetakse emailile link ja parool.

0R
27.04Veebiseminar "Kuidas oma äri paremini digikanalites esile tuua?" Siiri PuttonenZoom 19:00 - 20:30BPW EstoniaSigne Ventsel

Seminaril räägime, kuidas teha oma äri veebis nähtavaks ja kuidas seda kasvatada. Puudutame teemasid ärianalüüs, toimiv kasutajaliides ning automaatturundus, mis hõlmab kõiki digiturunduskanaleid. Koolituselt saab iga osaleja inspiratsiooni kuidas oma äri paremini digikanalites esile tuua, efektiivselt hallata ja arendada.

Praktilisi e-äri kasvatamise näpunäiteid ja soovitusi jagab 20-aastase rahvusvahelise kogemusega e-äri juht Siiri Tiivits-Puttonen, Lumav Commerce digiäri strateeg.

Registreeru allolevalt lingilt: https://zoom.us/webinar/register/WN_ZkDiMIX6RpWgsId3SsxQwA

Peale registreerumist saadetakse e-posti aadressile link ja parool.

 

8R
20.04Veebiseminar "Miks praegu on parim aeg oma Amazoni ettevõtte alustamiseks?", Egle Raadik-GonchevZoom20:00 - 21:30BPW EstoniaSigne Ventsel

Egle on müünud Amazonis üle 2 aasta ja katsetanud selle jooksul läbi kategooriad sprodist kuni rõivasteni. Egle ettevõte käive on üle 1 mln dollari ja täna toimetab 10-tootelise portfelliga. Tänane taktika on vaieldamatult domineerida oma nišhi ning laieneda horisontaalselt – st müüa igal võimalikul Amazoni platvormil, eBays ja oma e-poes

Registreeru veebiseminarile: https://zoom.us/webinar/register/WN_fcO1o1vmSe63l5dEHGe7_g

Peale registreerumist saadetakse välja kutse, mis sisaldab linki ja parooli.

1R
16.04Veebiseminar "Kuidas keerulistel aegadel lapsega hea suhe säilitada?", Kaileen MägiZoom19:00 - 20:30BPW EstoniaSigne Ventsel

Ka raskematel aegadel on lähisuhetes vaja ennast kehtestada ja piire seada. Kui välised asjaolud on meid rohkem koos või hoopis lahus olema sundinud, siis kuidas sellest nii välja tulla, et suhted hoopis paraneksid? Annan mõned nipid kuidas iseennast jõustada ning läbi selle parem lapsevanem olla. Samuti tuleb juttu sellest, kuidas teha nii, et laps sind päriselt kuulaks. Registreeru allolevalt lingilt: https://zoom.us/webinar/register/WN_f__2FKbEQXCcch80CRhz8A
Peale registreerumist saadetakse vebinari link ja parool. Palume kohal olla 5 minutit enne ürituse algust.

2R
08.04Veebiseminar "Töösuhted eriolukorra tingimustes" - Karin Madisson Registreeru https://zoom.us/j/389409372?pwd=YTRkUmFhb1pSYmFaV1FVUlkwWUZoUT09 Meeting ID: 389 409 372 Password: 84609616:00 - 17:30BPW EstoniaTriin Parmsoo

Tegemist on veebiseminaride sarja "Naised, saame koos kriisist üle!" esimese seminariga.

Webinaril räägime hetkel olulistest teemadest nagu töötasu vähendamine, töö mitte andmine, koondamine, töötukassa abimeetmed, kodukontori õiguslikud aspektid jms.

Karin Madisson on tegutsenud Advokaadibüroo SORAINEN partnerina juba üle 20 aasta. Talle kuulub ka mitmeid investeeringuid ning pereettevõttena Ööbikuoru Villa ja restoran Andreas Võrumaal. Karin abistab igapäevaselt ettevõtjaid töö- ja äriõiguse küsimustes. Karin on ka BPW Ettevõtlusklubi liige.

0-
19.03Kirjandusõhtu Anu AllikveegaRestoran Seller, Tabasalus18:00 - 20:00Rannamõisa klubiSirje Lehtmaa

Arutleme raamatus "Suvine pööripäev" tõstatatud teemade üle autori Anu Allikveega.
Osalustasu 3 euri.

1R
08.02Naised ettevõtluses projekti “Kõik on võimalik” koolitusseminar VÕRUSGeorgi hotell (Jüri 38a, Võru)11:00 - 15:00Võru klubiLisanna Elm (5345 0975, lisanna.elm@gmail.com)

"Kuidas kasvatada ettevõtet?" koolitusseminari eesmärkideks on:

1) anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima;

2) jagada parimat praktikat, kuidas luua ja laiendada oma meeskonda ja kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisesse juurde tuua;

3) lahendada kitsaskohti, millega naised puutuvad kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.

Ootame osalema naisi, kes soovivad oma ettevõtet kasvatada – ka neid, kes on ettevõtte loomisest unistanud, kuid ei ole seda veel teoks teinud. See on koolitusseminar naistele, kes soovivad omavahel kogemusi jagada ja üksteiselt õppida.

Koolitajad: Ülane Vilumets ​(ettevõtja, üle Baltikumis ja Kesk-Euroopas tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning Like A Local kaasasutaja) ja Ester Eomois​ (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).

Töötoas osalevad EENA Võru klubi liikmed.

Kohtade arv on piiratud, koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine.

Palun tasuda 20 eurot MTÜ BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar Võrus”.

 

35L
06.02Kohtumisõhtu Irina TalvistegaPärnu, Passion Cafe, Hospidali tänav 1419:00 - 20:30KlubiKarin Panksepp

Tule kuula ettevõtja ja poliitiku Irina Talviste lugu. Irina on sündinud ja kasvanud Pärnus. Õpingud viisid teda vahepeal pealinna, kuid nende lõppedes naasis ta kodulinna. Pikki aastaid töötas ta Pärnus turismisektoris. Ühel hetkel, kui tundis, et soovib enam kohaliku elu otsustavates küsimustes kaasa rääkida, liitus erakonnaga. Tänaseks on ta juba aastaid Reformierakonna liige. Poliitikaga seotud aeg on ta ise nimetanud väga värvikirevaks ja põnevaks. Irina on juhtinud nii erinevate suurte poliitikute valimiskampaaniaid kui ka Pärnu linna Reformierakonna piirkonda. Ta on töötanud ka Brüsselis, kus juhtis europarlamendi saadiku Kaja Kallase bürood.

1R
01.02Naised ettevõtluses projekti "Kõik on võimalik" koolitusseminar TartusSPARK Demo, Tartu11:00 - 15:00Tartu klubiLiina Helstein

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

47R
10.01EENA Uue aasta alguse piduRestoran Mejocosi, Vene 8, Tallinn19:00 - 23:30Tallinna klubiKaire Luuk, redkaire@gmail.com, Liisa Eesmaa

Ehtne Itaalia pidu mõnusas Itaalia restoranis Mejocosi. Saame istuda itaallaste kombel pika laua taga nautida itaalia toitu ja veini ning muusikat ja tantsu. Üllatusesineja. Osalustasu 45€ palume kanda: BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 31.12.2019 võ saada merike@magusaekspert, et maksad uuel aastal.

40R
2019 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
10.12Tallinna klubi uue huvilise kontsert/Marii VäljatagaRootsi-Mihkli kirik, Rüütli tn 9, Tallinn19:00 - 21:00Tallinna klubiVirve Poom

Marii Väljataga jõulukontsert koos ema Mare Väljatagaga.
Marii Väljataga on ajaloolane, raamatukogu-uuendaja ja muusik. Pärast kaheksat välismaal veedetud aastat töötab ta Eesti Rahvusraamatukogus innovatsiooni peaspetsialistina. Lisaks laulab Marii erinevates muusikalistes kooslustes (nt Horre Zeigeri BigBand), korraldab heategevuslikke inspiratsiooniõhtuid (Inspire’d Stage Tallinn) ja veab Euroopa noortele suunatud kestliku arengu eesmärkide alast teavitusplatvormi "Euroopa jalajäljed” (European Footprints).
NB! Kontsert alagab kell 19.30. Mariiga saab enne tutvuda. EENA naistele reserveeritud kohad.
Konsert on TASUTA!

3R
07.12Rannamõisa klubi sünnipäev ja saabuvate jõulude tähistamineHopneri maja, Raekoja plats 18, Tallinn18:00 - 21:00Rannamõisa klubiInge Strahov

Rannamõisa klubi peab oma juubelisünnipäeva ja rõõmustab lähenevate jõulude üle.
Külalised on rõõmuga oodatud, laupäeval, 7. detsembril kell 18 – 21 Tallinnas, Hopneri majas Raekoja plats 18.
Osavõtutasu 35 €/in sisaldab tervitusjooki, sooja sööki ja snäkilauda ning esinejaid.
Keskaja tantse õpetab meile Eneli Silm.
Autentse riietuse aitab välja valida Hopneri Maja kostüümilaenutus kokkuleppehinnaga 10 € (Jana Volke, tel 5364 8854).
Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine e-posti aadressil ingestrahov@gmail.com hiljemalt 29.novembril.
Olete väga oodatud!
Soovi korral kaaslasega!

11R
15.11Aasta naise gala 2019Lydia Hotell, Tartu19:00 - 22:30BPW EstoniaKorraldaja Tartu klubi

Aasta naise gala 2019 toimub sel aastal Tartus Lydia Hotellis. Osalemistasu 45 € palume kanda MTÜ BPW Estonia kontole EE851010052032732009, selgitusse lisada oma nimi (hiljemalt 08.11)Jooksev info postitakse ka Facebooki üritusele. Kindlasti märkige “Osalen” Facebooki kutses: https://www.facebook.com/events/430207470901875/. Korraldajaks on Tartu klubi.

74L
15.11Buss Tartusse Aasta Naise Galale, 49 kohaline buss!Tallinn, Mere pst15:30 - 22:30Tallinna klubiMerike Paasalu 56577875

TASUTA buss Tallinnast Tartusse ja tagasi aasta naise galale, Lydia hotelli.Buss väljub 15.30 (tule kohale varem) Tallinnas, Mere pst Vene Kultuurikeskuse lähedalt.2. peatus Tallinnas Ülemiste Neste tankla ja vajadusel ninapuuderdamise peatus Imaveres Tikupoisis. Registreerimisel kirjutage MÄRKUSED, kes tulevad ÜLEMISTEST!TARTUST tagasi Lydia hotelli eest 22.30!

34R
28.10Kohtumine Tallinna klubi liikme Krista LaanetigaKohvik Neiborhuud Teenuste 2, 76901 Tabasalu18:30 - 21:00Rannamõisa klubiAlgi Sinisalu

Ettevõtluskuu raames kohtume BPW Estonia Tallinna klubi liikme, Flare Balti müügijuhi, kutselise massöör-kuputerapeudi, koerte trikitreeneri ja Chihuahua Sõprade Liidu juhatuse esimehe Krista Laanetiga 28. oktoobril Tabasalu kohvikus Neiborhuud.
Kohtumine algab kell 19:00 ja paari tunni jooksul saame teada ühe ettevõtliku naise igapäevaelust... Neiborhuud ootab meid alates kell 18:30st, et söögid tellida. Kui on prae soovi, siis tuleks need varem, hiljemalt 24.10 Neiborhuudile ette teada anda e-posti aadressil: info@neiborhuud.ee, ruum on broneeritud Rannamõisa klubile.
Kutsasõpradele ka hea uudis - Krista võtab oma 3 sõpra kaasa.
Registreerumiseks saada e-mail: algi.sinisalu@gmail.com. Klubi liikmetele osavõtutasu ei ole, külalistele 3 eurot sulas kohapeal.

5R
17.10Eesti idufirmadest valminud mängufilmi „Ükssarvik“ ühisvaatamineCoca-Cola Plazas kell 17.0017:00 - 19:30BPW EstoniaEster Eomois

Naised Ettevõtluses ja Tallifornia
kutsuvad Sind neljapäeval, 17.oktoobril 2019
Eesti idufirmadest valminud mängufilmi „Ükssarvik“ ühisvaatamisele
Coca-Cola Plazas kell 17.00, saal 5.

Pärast filmi vaatamist kuulame Eesti startup-ettevõtjate lugusid ettevõtte loomisest ja kasvatamisest.

Vestlusringis osalevad: Kristel Kruustük, Testlio, Kadri Tali, Nordic Symphonic Orchestra, Elise Sass, COO Lift 99, Tõnu Hiielaid, filmi „Ükssarvik“ produtsent. Vestlusringi modereerib Triin Kask, Nevercode.

Kogunemine 16.30 – 16.55, sissepääs nimekirja alusel. Osalemine tasuta, palun registreerida siin ja seda ainult juhul, kui kindlasti osalete. Kohtade arv on piiratud.

Ürituse plaanitud kestvus on 17.00 – 19.30

KÕIK KOHAD ON TÄITUNUD!

84L
05.10Naised ettevõtluses projekti "Kõik on võimalik" koolitusseminar TALLINNASTallinn, EBS Lauteri 3, IV korrus09:30 - 14:00EttevõtlusklubiBPW Estonia Ettevõtlusklubi Ester Eomois, ester.eomois@ebs.ee Kersti Uudla kersti.uudla@gmail.com

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

47R
21.09Train the Trainer Session – add to the Laedership Masterclass TrainingPühavaimu 6 Tallinn14:00 - 18:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

BPW members who are interested in being able to offer the BPW Leadership Training for Women are invited to register for a Train-the-Trainers and be certified in this exciting new program.
Please transfer the participation fee 160 EUR before 20 July to BPW Estonia bank account.
MTÜ BPW Estonia
Address of BPW Estonia: Ristiku 10, Tallinn, 10611
Bank: AS SEB Pank
Address: Tornimäe 2, Tallinn Estonia
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
IBAN: EE851010052032732009
Please let us know if you need the invoice and send the invoice data anuviksbpw@gmail.com

2R
20.09Leadership Masterclass – liidirkoolitus naistelePühavaimu 6 Tallinn20.09.2019 10:00 - 21.09.2019 18:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Kahepäevane liidrikoolitus naistele, koolitajad on BPW Euroopa Leadership and Life Long Learning Taskforce koolitajad, koolitus koosneb kahest osast - Leadership Masterclass ja Train the Trainer. Train the Trainer koolituse edukas läbija saab BPW sertifitseeritud koolitaja tunnistuse. Koolitus toimub inglise keeles. Koolitus on tasuline. BPW Estonia liikmetele Leadership Masterclass koolitus 70 eur, koos Train the Trainer osaga 120 eur. Mitte liikmele Leadership Masterclass koolitus 100 eur. Osalustasu palume kanda 20. augustiks BPW Estonia a/a EE851010052032732009. Palun registreerimisel märkida arve saamise soov.

27R
20.09Leadership Masterclass and Train the Trainer sessionPühavaimu 6 Tallinn20.09.2019 09:30 - 21.09.2019 18:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Two days Leadership training includes different topics to make you a stronger leader and give you skills to become more efficient in leading your own life. Train the Trainer session is the follow up and is for BPW members, at the end of the session you will be able to obtain the BPW Trainers certificate. Trainers are the BPW Leadership and Life Long Learning Taskforce trainers. Participation fee for Leadership Masterclass training 120 eur, Leadership Masterclass and Train the Trainer session - 280 eur. Not BPW members - Leadership Masterclass training 160 eur. Please register before 15 July and transfere the participation fee until 20 August 2019 on BPW Estonia account EE851010052032732009. During the registration please provide your invoice data. Bank details: MTÜ BPW Estonia
Address of BPW Estonia: Ristiku tänav 10, Tallinn, 10611
Bank: AS SEB Pank
Address: Tornimäe 2, Tallinn Estonia
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
IBAN: EE851010052032732009

24R
14.09Naised ettevõtluses projekti "Kõik on võimalik" koolitusseminar PÄRNUSHotell "Strandi" Lahe saal Pärnus10:30 - 15:00Pärnu klubiEster Eomois, ester.eomois@ebs.ee Kadrin Karner kadrin.karner@gmail.com

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

8R
15.08KübarapiduKernu mõis18:30 - 21:30Tallinna klubiEda Holmberg, Aira Põdra aixpodra@gmail.com

Traditsiooniline heategevuslik kübarapidu toreda ja põneva meelelahutusprogrammiga, hea toidu ja seltskonnaga. Toimub heategevuslik loterii. Tallinnast viib kohale ja toob tagasi buss! Osalustasu 35€ + bussiraha 4€. Bussiga tulijad lisage märkustesse: Buss
Buss väljub 17.00 Vene Kultuurikeskuse eest, Mere pst.5
NB! Afterparty Tallinnas, Urban bar, Roseni 9
Osalustasu 35€ + 4€ buss kanna kontole: MTÜ BPW Estonia EE131010220229216225
Registreerida saab kuni 12.august!!!!

67L
14.05Debatt “Eesti naised Euroopasse!”Wabaduse kohvik, II korrus (Vabaduse väljak 10, Tallinn)16:00 - 17:00BPW EstoniaSigne Ventsel, tel 5141250

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (BPW Estonia)  korraldab Euroopa Parlamendi naiskandidaatide debati. Debateerime laiemalt, kuidas  kiiresti muutuvas Euroopas meie armsa ja demokraatliku Eesti eest kõige paremini seista.

Kindlasti on arutelu teemaks naiste õigused ja võimalused, majanduslik sõltumatus, ettevõtluskeskkond ja innovatsioon.

Debatil ootame osalema kõiki uudishimulikke erinevatest eluvaldkondadest, kes tunnevad, et teemad vajavad laiemat kajastamist ja uut mõttevärskust.

Debatt toimub 14. mai 2019, kell 16.00-17.00

Toimumiskoht: Wabaduse kohvik, II korrus (Vabaduse väljak 10)

Debatist teeb otseülekande Postimees Online oma veebis.

Debatil osalevad:

Marina Kaljurand (Sotsiaaldemokraadid)
Yana Toom (Keskerakond)
Viktoria Ladõnskaja-Kubits (Isamaa)
Evelin Ilves (Rohelised)
Yoko Alender (Reformierakond)
Triin Saag (Eesti 200)

Debatti modereerib BPW Estonia president Ester Eomois. Küsimusi kandidaatidele palume saata aadressil ester.eomois@ebs.ee

54R
17.04Kohtumine toitumisnõustajaga: Elle Kalamägi Tallinnas 17.04Tallinn, Linnuküla resto, Nõmme tee 2018:00 - 19:30Rannamõisa klubiMerli Lindberg

Kutsume naisi seekord kohtuma holistilise toitumisnõustajaga, kes ühendab oma töös teadmised nii meditsiinist, biomeditsiinist kui psühholoogiast.Elle Kalamägi on Ida-Tallinna keskhaigla dieedi- ja toitumisnõustaja, kuulub MTÜ Eesti Diabeedispetsialistid, Eesti Toitumisnõustajate ühendus, Ameerika Toitumisnõustajate Assotsatsioon ja Eesti Toitumisteraapia Assotsatsiooni.Räägime tervislikust toitumisest naise elukaarel ning anname vastused järgmistele küsimustele: Mis ajab meid lakkamatult kohvi jooma? Kes käsib haarata maiustuse järele ning süüa kuni pakk otsas? Kuidas stress mõjutab ainevahetust? Milline roll on soolestiku mikroflooraRegistreerimine siin hiljemalt 17.04.2019 või FB BPW Estonia Rannamõisa lehel oleva registreerimise kaudu.Osalustasu BPW Rannamõisa klubi liikmele 15 eurot, teistele 20€ kanna üle EE751010011818655228 Merli Lindberg hiljemalt 15.04.2019 

6R
20.02EV 101 tähistamine Harjumaa muuseumisHarjumaa muuseum Keilas, Linnuse 918:00 - 19:30Rannamõisa klubiOsalustasu 15€ Merli Lindbergi nimele EE751010011818655228 hiljemalt 17.02. merli.lindberg@yahoo.com

2019. aasta Eesti Vabariigi aastapäeva tähistame Harjumaa muuseumi külastamisega kolmapäeval, 20. veebruaril. Sündmusel tutvume Harjumaa muuseumi olulisusega, saame teada, miks muuseum asub Keilas jpm. Ekskursiooni viib läbi giid. Peale muuseumituuri naudime suupisteid ning tähistame väärikat sünnipäeva. Üritus algab kell 18.00 ning kestab 1,5h.

Registreerimine kestab hiljemalt kuni 17.02.

 

3R
12.01Edutiim – sinu võimalus viia ellu eesmärk – alustada ettevõtlusegaMare söögisaal Linda tn 15b, Jõhvi11:00 - 14:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com tel. 5186135

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 € kanna palun BPW Estonia kontole EE301010220123418019 enne 8. jaanuari, selgitusse märgi Edutiim Jõhvi

8R
2018 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
04.12Eksklusiivne jõuluõhtusöök kunstnik Tauno Kangroga.Laitse Graniitvilla kaminasaal19:00 - 21:30Rannamõisa klubi Merli Lindberg, rannamoisa@bpw-estonia.ee,
BPW Rannamõisaklubil on heameel kutsuda kõiki endiseid, praegusi ja tulevasi klubiliikmeid jõuluõhtusöögile Laitse Graniitvillasse.
Õhtusöögi esimeses osas kohtume Graniitvilla omaniku, tuntud kunstniku Tauno Kangro ja tema elukaaslase Sirle Pedajasega. Kohtumise teemaks on "Naise roll mehe elus".
Õhtusöögiks oleme valinud Rootsi laua, kust ei puudu eelroog (valik erinavid kalu, pasteete, salateid) pearoog (valikus ahjulõhe, sea sisefilee) ning magusroog (piparkoogimaitseline jõulukook).
Osalustasu 10.-. Õhtusöök 32.-
11R
27.11Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaEBS auditoorium, Lauteri 3 Tallinn18:00 - 21:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 22. novembrit, selgitusse märgi Edutiim

23R
17.11Inspiratsioonikoolitus “Kõik on võimalik!”. Koolituse eesmärk on suurendada naiste osakaalu ettevõtlusesTallinn, EBS aula11:00 - 15:00Tallinna klubiMerike Paasalu merike@magusaekspert.ee

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot - BPW Estonia EE301010220123418019 enne 10. novembrit, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

67R
14.11Kuidas korraldada üritust 150 riigis ja samal päeval? Teeme ära! - Let´s do it!Rahvusraamatukogu väike konverenstisaal (asub suure saali ja kohviku lähedal). Silt EENA, TEEME ÄRA! Kohvik avatud. Aadress Tõnismägi 2.17:45 - 20:00Tallinna klubiVirve Poom

Kohtumine maailmakoristuspäeva peakorraldaja Tallinna klubi liikme Eva Truuverkiga. Osalustasu ei ole, kohvik omal kulul.

24R
02.11BPW Estonia sünnipäev ja Aasta Naine valimineTallinn, Õpetajate Maja18:00 - 23:00BPW EstoniaLilian Promet lilianpromet@gmail.com Brit Pensa britpensa@gmail.com

Registreerumine hiljemalt 26.10.2018. Osalemistasu 45 eurot (staažikas 35 eurot, koos kaaslasega 80 eurot) kanda MTÜ BPW Estonia arvelduskontole EE851010052032732009.

4R
02.11Aasta naine 2018 ja aasta noor naisettevõtja 2018 valimine, BPW Estonia 26. sünnipäeva galaÕpetajate maja, Raekoja plats 14 Tallinn18:00 - 22:00BPW EstoniaBrit Pensa britpensa@gmail.com

R.S.V.P. hiljemalt 26.10.2018 e-posti aadressil: britpensa@gmail.com.
Osalemistasu 45 € (staažikale liikmele 35 € ja koos kaaslasega 80.- €) palume kanda hiljemalt 26.10.2018
MTÜ BPW Estonia kontole EE851010052032732009 lisades selgitusse oma nime.
Hind sisaldab õhtusööki.

23R
27.10Inspiratsioonikoolitus "Kõik on võimalik!". Koolituse eesmärk on suurendada naiste osakaalu ettevõtlusesJõhvi kontserdimaja11:01 - 15:00BPW EstoniaSiiri Martin siiri.martin@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot - BPW Estonia EE301010220123418019 enne 20. oktoobrit, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

35R
18.10Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaEBS auditoorium Lauteri 3 Tallinn18:00 - 21:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com, tel 5186135

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 14. oktoobrit, selgitusse märgi Edutiim

5R
26.09Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaSisekujundusstuudio F. R. Kreutzwaldi tn 15 Võru 18:00 - 21:00BPW EstoniaRiina Piigli tel. 5067713, riina@aptrading.ee

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 21. septembrit, selgitusse märgi Edutiim

3R
14.09Kohtumine Mari-Liis Lillega, aasta naisega 2017EBS Lauteri 3 Tallinn18:30 - 20:00BPW EstoniaEster Eomois

Arutleme ja mõtleme kaasa, kuidas saame tuua Eesti ühiskonda rohkem avatust, tasakaalu
ja sallivust. Võta kaasa sõpru ja tuttavaid. Osalustasu 10 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 10. septembriks

19R
08.09Inspiratsioonikoolitus "Kõik on võimalik!". Koolituse eesmärk on suurendada naiste osakaalu ettevõtlusesKompetentsikeskuses TSENTER aadressil Pärna tee 1, Väimela11:00 - 15:00BPW EstoniaEgle Davõdov egledavodov@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot - BPW Estonia EE301010220123418019 enne 1. septembrit, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

40R
20.06Värvide ja meigiga mõjutad saatust!Rannamõisa, Möldri tee 118:30 - 20:30Rannamõisa klubiSiiri Martin

rannamoisa@bpw-estonia.ee

Külas on Heli Vaab, kes räägib, kuidas teha "Iidse tarkuse" järgi maniküüri, millist värvi värvida juuksed, et tõmmata oma ellu soovitu, milline peaks olema soeng ja meik. Värvistiilide läbitöötamine iidsete teadmiste järgi. Saame teada, milline on sinu riiete värv ja õpime seda kombineerima.Lektor Heli Vaab on õppinud Feng Shuid Odessa õpetaja Nadezda Bespalova juures ja koostab Feng Shui karmapasse.
Osalemiseks saada e-kiri rannamoisa@bpw-estonia.ee hiljemalt 19.06. Osalemistasu 15€ saab tasuda kohapeal sularahas. Kohtade arv on piiratud.

0-
29.05Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaForwardspace, Akadeemia 1 Pärnu18:00 - 21:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 24. maid, selgitusse märgi Edutiim

7R
19.05Inspiratsioonikoolitus "Kõik on võimalik!". Koolituse eesmärk on suurendada naiste osakaalu ettevõtlusesPärnu, Strand SPA ja Konverentsihotell11:00 - 15:00BPW EstoniaSiiri Erala siiri@parnupostimees.ee

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot - BPW Estonia EE301010220123418019 enne 12. maid, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

50R
09.05Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaAntoniuse õu, Lutsu 3/5 Tartu18:00 - 21:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 4. maid, selgitusse märgi Edutiim

7R
28.04Inspiratsioonikoolitus "Kõik on võimalik!". Koolituse eesmärk on suurendada naiste osakaalu ettevõtlusesSpark Demo, Narva mnt. 3, Tartu11:00 - 15:00BPW EstoniaMonika Šefer sefer.monika@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot - BPW Estonia EE301010220123418019 enne 21. aprillini, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

88R
19.04TervisekoolitusTabasalu Päevakeskus, Teenuste 217:30 - 19:30Rannamõisa klubiSiiri Martin, te.56206515

Õhtu teemadeks on vitamiinide vajalikkus inimorganismile, aktiivne eluviis ja tervislik toitumine. Tutvustame ja jagame kogemusi aktiivse treeneri silmade läbi. * Tervislike smuutide valmistamine ja proovimine
Igal osalejal on võimalik suhelda treeneriga ja küsimustele vastused saada.
Tasu 5.- kogutakse kohapeal.
Kohtade arv on piiratud, seega registreerimine on vajalik.

5R
18.04Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaEBS, Lauteri 3 Tallinn18:00 - 21:00BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 16. aprilli, selgitusse märgi Edutiim

23R
14.04Edutiim - sinu võimalus viia ellu eesmärk - alustada ettevõtlusegaVõru, Kubija hotell15:30 - 17:30BPW EstoniaAnu Viks anuviksbpw@gmail.com

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 7. aprilli, selgitusse märgi Edutiim

5R
17.03Inspiratsioonikoolitus "Kõik on võimalik!". Koolituse eesmärk on suurendada naiste osakaalu ettevõtlusesEBS aula, Lauteri 3 Tallinn11:00 - 15:00BPW EstoniaEster Eomois ester.eomois@ebs.ee

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot - BPW Estonia EE301010220123418019 enne 13 märtsi, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

91L
2017 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
11.11BPW Estonia 25. juubeli galaõhtu koos aasta naise, aasta noore naisettevõtja ja aastate naise väljakuulutamisegaRadisson Blu Hotel Olümpia 2. korruse banketisaal, Liivalaia 33, Tallinn18:00 - 23:59BPW EstoniaBPW Estonia juhatus

Osalustasu 40 € külalistele ja liikmetele (staažikatele liikmetele 35 €, liikmele koos kaaslasega 75 €) palume kanda BPW Estonia kontole EE851010052032732009, selgitusse osaleja/te nimi/nimed

87R
11.11BPW Estonia 25. juubeli konverents "Naine ja karjäär. Kas sinul on võimalus?"Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus, Liivalaia 33, Tallinn11:00 - 15:00BPW EstoniaEttevõtlusklubi, Inga Stelmak, tel 5172038

Osalustasu 10 € liikmetele ja üliõpilastele ning 15 € külalistele palume kanda BPW Estonia kontole EE851010052032732009, selgitusse osaleja/te nimi/nimed

147R
02.10Vestlusõhtu: äri - kas laste pärast või laste tõttu?Paljas Pala (Pärnu Kuninga 3)19:00 - 21:00Pärnu klubi5247176

Esinejad: kirjastaja ja grupi Ettevõtlikud lapsevanemad looja Heli Künnapas, pereettevõtjad Marika ja Urmas Tõke.

0-
17.08KübarapiduKochi Kohvituba, Lootsi 10 Tallinn18:00 - 21:30Tallinna klubiHelen Kiis tel 5054564

Hubases kohvitoas ootavad Sind parim seltskond, hõrgud suupisted, meeleolukad etteasted ja üllatused. Osalustasu 24 eurot palume kanda hiljemalt 1.augustiks BPW Estonia kontole EE131010220229216225

65L
10.04PalgakoolitusPärnu Keskraamatukogu17:00 - 18:00BPW Estonia5247176

10. aprillil tähistatakse Eestis võrdse palga päeva. Sageli süüdistatakse palgalõhes naisi endid, kes lepivad vaiksemate palkadega ega julge küsida suuremat töötasu. Ameti- ja ärinaiste ühenduse BPW Estonia Pärnu klubi korraldab naistele selle probleemi seljatamiseks palgakoolituse.

Kuidas olla edukas palga küsimisel?
Kui palju üldse palka küsida?
Mille järgi tööandjad palka maksavad?

Need on küsimused, millele otsime koos enesemeisterlikkuse treeneri Epp Adleriga vastuseid. Koolitaja kohta saab infot veebilehelt eppadler.com.

0-
2016 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
30.11Huvitav üritus mitmekesisuse juhtimisest 30. nov kell 16-18 EBS-sEBS, Lauteri 3, IV k18:00 - 20:00BPW EstoniaMari Kooskora, mari.kooskora@gmail.com

Loeng/seminar on tasuta

21R
2015 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
06.11Aasta naine, aasta noor naisettevõtja ja aastate naise tseremooniaSuurgildi hoone Pikk tn 17 Tallinn20:00 - 22:00BPW EstoniaRiina Pihlakas, tel 5283399

Osalustasu 20 eurot, koos kaaslasega 35 eurot, hiljemalt 30.10 MTÜ BPW Estonia kontole EE851010052032732009

6R
06.11Tasuta koolitus "Töö- ja pereelu tasakaalu loomine ettevõtetes"EBS, Lauteri 3, Tallinn12:00 - 18:00BPW EstoniaEster Eomois, tel 5649 1188, estereomois@hotmail.com

Koolituse viib läbi rahvusvaheliselt tunnustatud juhtimiskonsultant Tiina Bruno Rootsist. Kohtade arv on piiratud

25L
31.10Tasuta koolitusprogramm "Naised võtmepositsioonidele - arenda oma liidrisokusi", 2 osaEBS, Lauteri 3, Tallinn12:00 - 19:00BPW EstoniaEster Eomois, tel 5649 1188, estereomois@hotmail.com

Juhtimis-, esinemis- ja läbirääkimisoskuste kaheosaline koolitus. Kohtade arv on piiratud

31L
24.10Tasuta koolitusprogramm "Naised võtmepositsioonidele - arenda oma liidrisokusi", 2 osaEBS, Lauteri 3, Tallinn13:00 - 20:00BPW EstoniaEster Eomois, tel 5649 1188, estereomois@hotmail.com

Juhtimis-, esinemis- ja läbirääkimisoskuste kaheosaline koolitus. Kohtade arv on piiratud

33L
17.10Tasuta koolitusprogramm "Naised võtmepositsioonidele - arenda oma liidrioskusi", 2 osaEBS, Lauteri 3, Tallinn13:00 - 20:00BPW EstoniaEster Eomois, tel 5649 1188, estereomois@hotmail.com

Juhtimis-, esinemis- ja läbirääkimisoskuste kaheosaline koolitus. Kohtade arv on piiratud

31L
10.10Tasuta koolitusprogramm "Naised võtmepositsioonidele - arenda oma liidrioskusi", 2 osaEBS, Lauteri 3, Tallinn13:00 - 20:00BPW EstoniaEster Eomois, tel 5649 1188, estereomois@hotmail.com

Juhtimis-, esinemis- ja läbirääkimisoskuste kaheosaline koolitus. Kohtade arv on piiratud

31L
26.09Tasuta koolitus Võrus "Naised, ärgake üles"Võru, Jüri 19 a, 3. k, Koolituskeskus Võluvõru16:00 - 20:00BPW EstoniaAngela Ventsel, noored@bpw-estonia.ee

Registreerimine hiljemalt 21.09

41R
12.08KübarapiduTallinna Botaanikaaed12.08.2015 21:00 - 13.08.2015 00:00Tallinna klubiKrista Puusepp ja Kati Ojaver

Info ja reg: kommunikatsioon@bpw-estonia.ee

59R
06.04Kohtumine kahekordse Bonnieri preemia laureaadi ajakirjanik Kärt AnveltigaPererestoran Seller Tabasalus, Klooga maantee 6a21:00 - 21:00Rannamõisa klubi

Osavõtutasu 5 € palun kanda MTÜ Rannamõisa Ettevõtlikud Naised arvele: EE722200221059431140 Swedbank

1R
21.02Tasuta saalikoolitus “Naised, ärgake üles”EBSi saalis (A. Lauteri 3, 4. korrus Tallinn)12:30 - 17:00BPW EstoniaKersti Uudla, tel 5142 662, kersti.uudla@gmail.com

Kogunemine alates kell 10.30. Koolitajaid Ester Eomois, Leena Kivisild. Registreeri kohe, sest kohtade arv on piiratud! Registreerimisega tekib kohustus osaleda koolitusel või teatada oma mittetulekust vähemalt kaks nädalat ette.

230L
1970 Sündmus Koht Algus Korraldaja Kontakt Info Osalejad Reg
01.01Naised ettevõtluses projekti “Kõik on võimalik” koolitusseminar Viljandis “Kuidas alustada e-äriga”Männimäe külalistemaja, Riia mnt 52d VILJANDI00:00 - 00:00Tallinna klubiMerike Paasalu, merike@magusaekspert.ee

SEOSES RIIGIS OLEVA ERIOLUKORRAGA, LÜKKUB!
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sul on hea toode/teenus, kuid tunned, et kliente võiks rohkem olla?
Kuidas luua suhtevõrgustikke ja arendada ärikontakte?
Kuidas ettevõtte e-äriga praktikas algust teha?

Koolitusseminaril saad vastused järgmistele küsimustele:
Ettevõtlus ja sinu “miksi” avastamine? Uurime, mis on oluline teada oma miksi? Kuidas selle “miksi” teadmisega väärtust luua?
Millised on persoonibrändi loomise etapid? Millest koosneb üks tugev persoonibränd? Kuidas olla veel nähtavam valdkonnas, kus Sa tegutsed? Äri tehakse inimeste vahel, seega on oluline, millise kuvandi sa endast lood.
Seminaril räägime kuidas teha oma äri veebis nähtavaks ja kuidas seda kasvatada. Puudutame teemasid ärianalüüs, toimiv kasutajaliides ning automaatturundus, mis hõlmab kõiki digiturunduskanaleid.

Koolituselt saab iga osaleja teadmisi, kuidas ennast ettevõtjana nähtavaks tega ning kuidas oma äri paremini digikanalites esile tuua, efektiivselt hallata ja arendada.

Koolitajad
Signe Ventsel (ettevõtja, koolitaja, ettevõtluse lektor, Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni äriklubi president).
Siiri Puttonen (20-aastase rahvusvahelise kogemusega e-äri juht Siiri Tiivits-Puttonen, Lumav Commerce digiäri strateeg, Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni kommunikatsioonijuht).

Koha koolitusel tagab osalustasu tasumine. Palun teha ülekanne 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja selgitusse märkida “Viljandi koolitusseminar”.

17R