“Roheline ja hooliv maailm” rahvusvaheline Maa päev

Aeg
22.04.2021 kell 09:00 - 23:00
Koht
Internetis
Korraldaja
BPW Estonia
Info

22. aprillil tähistatakse Maa päeva (Earth Day). Alates 1970. aastast juhitakse sel päeval, kuu aega peale kevadist pööripäeva, tähelepanu keskkonnakaitsele ja meie planeedi heaolule. Naistena seisavad Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (BPW Estonia) liikmed maaema eest. Nii kutsume seekord Maa päeval kõiki kaasa osalema maaema jõu, ilu ja külluse tähistamises ja lahenduste otsimises probleemidele, astudes loodusteadlikke, jätkusuutlikke samme enda elus. Kutsume naisi üles märkama enda harjumusi ning tegema ühe lubaduse loodushoidlikuma elu suunas, mida aasta jooksul uue Maa päevani järgida.

Lubadus võib olla just selline, mis endale kõige rohkem korda läheb. Suured muutused saavad alguse väikestest ja võttes südameasjaks üht uut praktikat või harjumust järjekindlalt teostada, annad oma olulise panuse «Rohelise ja jätkusuutliku maailma» liikumisse. Lubadus võib olla suur või väike – kilekottidest loobumine, mesilasesõbraliku aia või korterirõdu ülalpidamine, toitumisharjumuste muutus või kasvõi näiteks jätkusuutlikum muusikatarbimine.

Maa päeva rohelises laines osalemiseks tee nii:

  1. Hoia maakera – võta kätte maakera kujutis, gloobus või joonista ise peopessa väike maakera.
  2. Otsusta, millist lubadust soovid Maa päeva puhul maaemale anda.
  3. Tee endast pilt, hoides peopesa või maakera kujutist üleval ning postita foto koos lubadusega sotsiaalmeediasse, kasutades teemaviidet #NaisteltMaaemale. Oodatud on ka videod, kus hoitakse maakera ja lausutakse lubadus.

Ootame kõiki hoolivaid ja teotahtelisi naisi ühinema. Maa päeval jõuab meie ette ka ühisloomena sündinud laulev loits, mis ettevõtmisele väge annab ja naiste head mõtted kokku seob. Hoidke silm peal EENA sotsiaalmeedial ja tulge meiega kaasa!

 

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus