JÄÄB ÄRA! “Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM” Avaliku esinemise koolitus – edukas esinemine

Aeg
17.05.2023 kell 17:30 - 20:30
Koht
Estonian Business School (EBS) A.Lauteri 3, Tallinn
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Edukas esinemine!

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) korraldab programmi „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm“ raames avaliku esinemise koolituse!
Esinemisoskused on olulised igal elualal, ettevõtluses on esinemisoskuse puudumine edu saavutamise üks peamisi takistusi.
Osalejate arv on piiratud. Osaleda saab kuni 25 inimest.

Kuupäev: 17 mai 2023
Aeg: kell 17.30 – 20.30
Asukoht: EBS, Lauteri 3, Tallinn
Hind: roheliikumise edutiimide liikmetele ja EENA liikmetele 7 €, külalistele 35€.
Tasuda hiljemalt 15. maiks EE301010220123418019 MTÜ BPW ESTONIA, selgitus “avalik esinemine”

Seekordsel avaliku esinemise minikoolitusel keskendume kõige olulisemale, mis aitab meil esinemisel õnnestuda.
Sa soovid näiteks tutvustada roheettevõtlust ja näidata oma eeskujuga, et roheliselt on võimalik. Tahad tutvustada oma toodet või teenust? Või on Sul idee roheettevõtte loomiseks ja soovid seda pitchida investoritele?

Koolitusel saad lihtsad nipid ja mudeli, kuidas oma ideid, töid, tulemusi, projekte jne avalikult mõjuvalt esitleda.
Uurime lähemalt, milliseid vigu tehakse esitlusslaididel, milline on toetav kehakeel, kuhu panna käed, kuidas vältida suuga matsutamist ja parasiitsõnu, õpime mõned kaasamise ja mõjusa esinemise nipid ja seda, kuidas paberivabalt esineda. Teemaks on ka riietus, soeng ja make-up. Ja muidugi… me ei saa mööda esinemisärevusest. Vaatame, kuidas esinemisärevus pöörata esinemiselevuseks.
Koolituselt saab igaüks praktilisi võtteid ja häid mõtteid, et oma esinemisoskusi lihvida.

Koolitus on interaktiivne ja tegus, “hands on” põhimõttel.

Esinemiskoolitajaks on Katrin Aedma, kes on avalikku esinemist koolitanud kõrgkoolides, ettevõtetes jm nii siin kui sealpool piiri üle 20ne aasta ja kirjutanud sel teemal arvukalt artikleid ja kolm raamatut. https://esinemisoskused.wordpress.com/2021/07/30/katrin-aedma-profiili-luhikirjeldus/

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) viib 2021 – 2022 läbi üle-Eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm“. Programmi eesmärk on luua 500 naisettevõtjaga võrgustik, mille liikmed on rohelise äritegevuse eestvedajad ja elluviijad oma kodukohas ning ühiskonnas laiemalt. Loe lisa: https://bpw-estonia.ee/eena-esitleb-roheline-ja-hooliv-maailm/ Sel aastal keskendume rohetööriistadele ehk roheettevõtluse praktiliste oskuste arendamisele.

Kohtumiseni!
EENA rohetiim
Roheliselt on võimalik!
Loe täpsemalt projekti kohta SIIT