Seminar „Roheettevõtlus ja selle võimalused, tööriist – rohejuhend“

Aeg
03.10.2023 kell 15:00 - 16:00
Koht
V Spa hotelli konverentsiruum
Korraldaja
BPW Estonia
Info

EENA Tartu klubi ja EENA roheklubi korraldavad praktilise seminari „Roheettevõtlus ja selle võimalused, tööriist – rohejuhend“ 3. oktoobril kell 15.00–16.00 V Spa hotelli konverentsiruumis.

Seminaril esineb Siiri-Tiivits Puttonen ja arutelu modereerib Liina Helstein.

Siiri Tiivits-Puttonen on e-äri strateeg ja innukas rohelise ettevõtluse propageerija. Ta aitab Eesti ärisid digitaliseerida, mõeldes seejuures keskkonnale ning lahenduste ökoloogilistele jalajälgedele.

Loodus on Siirile väga südamelähedane teema ning ta on pühendunud rohelise ja säästva ärimaailma edendamisele. Ta on ülemaailmse Business Professional Women International organisatsiooni Green and Sustainable World töögrupi juht ning Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni programmi „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm” algataja ja juba neljandat aastat ka selle eestvedaja. Lisaks tegutseb ta vabatahtlikuna Rohetiigris e-kanalite tehnilise eestvedajana.

Siiri ütleb, et ta on e-maailma elukaare mõttes täielik dinosaurus – esimene kokkupuude internetiga oli tal aastal 1992 ning aastal 2000 oli ta juba esimese e-äri laadse lahenduse loomise juures. Ta on konsulteerinud ning aidanud luua ja kasvatada üle 200 ettevõtte Eestis, Baltikumis, Skandinaavias ja UK-s.

Siiri toetab kirglikult rohelist mõtlemist ja säästlikku ettevõtlust, aidates ettevõtetel ökoloogiliselt vastutustundlikul viisil edu saavutada.

Liina Helstein on Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni Tartu klubi aktiivne naiste ettevõtlikkusele suunatud tegevuste vedaja ja kaasalööja. Eesti Kaubandus-Tööstuskoja Tartu esinduse juht, läbi oma juurte ka metsandusvaldkonnaga tihedalt seotud.

Siiri Tiivits-Puttonen

Siiri_01

Liina Helstein

IMG_3573

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus