Veebiseminar “Sissejuhatus ringdisaini”

Aeg
22.03.2023 kell 18:00 - 19:30
Koht
Zoom
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Joel Kotsjuba

See, milline saab olema toote või teenuse keskkonnamõju, otsustatakse suurel määral ära disainifaasis. Seetõttu on disainil väga oluline roll ringmajanduse põhimõtetele üleminekul. Ringdisain on disainiprotsess, mille eesmärgiks on toodetele ja teenustele uuenduslike ja jätkusuutlike lahenduste loomine. Ringdisaini edukas rakendamine eeldab ettevõtetelt teatud sisemise suutlikkuse ja pädevuse olemasolu. 

Veebiseminaril kuuleme, kuidas ringdisainiga algust teha, mis on ringdisaini audit ning ringdisaini sprint.

Joel Kotsjuba on oma professionaalses karjääris viimased 6 aastat aidanud ettevõtetel ja avaliku sektori asutustel ärilisi väljakutseid lahendada ja metoodiliselt innovatsiooni luua läbi kasutajakeskse mõtteviisi, teenuse- ja tootearendamise ning strateegilise disaini rakendamise. Viimased 4 aastat töötas Joel Disainiagentuuris Velvet ning vastutas strateegilise disaini, kasutajauurimuste ja teenusedisaini projektide planeerimise ja elluviimise eest. Alates 2021. aasta aprillist arendab Joel digiriigi teenuseid Majandus- ja Kommunikatsiooni-ministeeriumis teenusedisaini nõunikuna.

Veebiseminar toimub Zoomi keskkonnas. Palun registreeri oma osalemine siin samas ürituse juures. Palun kirjuta registreerumisel  märkustesse ka  oma küsimus(ed), millest sooviksid kuulda.

ZOOM

https://us02web.zoom.us/j/82372983215?pwd=RTdlVTJGbUh4V1JZanRzQUFHdzJRQT09

Meeting ID: 823 7298 3215
Passcode: 367229

Kõik veebinarid salvestatakse, palun registreeru ka siis kui aeg ei sobi, et saaksime saata sulle lingi järelvaatamisele.

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus