Vestlusõhtu “Hammustuskindel euro – tean oma väärtust palgaturul”

Aeg
07.03.2024 kell 19:00 - 21:00
Koht
Butterfly Lounge, Vana-Viru 13, Tallinn
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Vestlusõhtu “Hammustuskindel euro – tean oma väärtust palgaturul” peamine teema on sooline palgalõhe. On aeg teadvustada soolist palgalõhe kui reaalset probleemi, mis röövib meie majanduselt jõukust ja naistelt finantsilist vabadust.

Kutsume kõiki osalema motiveerival vestlusõhtul, kus räägime ka sellest, kuidas tööturul julgem ja enesekindlam olla ja kuidas tehtud töö eest õiglast tasu küsida. Naised on läbirääkimistel tihtipeale tagasihoidlikumad, kuid kõik peaksid võrdse töö eest võrdset palka saama. Mille poolest üldse erinevad terminid “sooline palgalõhe” ja “võrdne palk võrdse töö eest”? Soovime tõsta ühiskonna teadlikkust palgalõhest ja anda osalejatele nõu, kuidas sel teemal oma tööandja, mehe, sõbranna või vanaemaga vestlusi pidada.

Vestlusõhtut juhib Mare Heinluht (Bolt, mitmekesisuse ja kaasatuse ekspert), kes avab meile Eesti palgalõhe tõsiduse ja selle mõistmise olulisi tahke. Mare eesmärk on inspireerida osalejaid õiglast palka küsima ja endas tänapäeva tööturul väärtust nägema. Mari-Leen Albers ja Meelis Tomson (marimell) avavad ukse oma ellu ja räägivad, kuidas võrdsus nende koduses elus ja ettevõtluses peegeldub. Kuidas peaks naiste võimalust pereelu kõrvalt tööl käia ja karjääri teha toetama ja võimestama?

Koomiliste eluliste seikadega lõpetab õhtu koomik Ann Vaida.

Kava

18.45–19.15 Kogunemine, tervitusjoogid
19.15–19.45 Sissejuhatus, teema tutvustus (Mare Heinluht)
19.45–20.15 Marimellid
20.15–20.45 Ann Vaida stand-up
20.45–21.00 Kokkuvõte ja küsimused

Eelmüügist ostetud piletiga ootab sind tervitusjook ja üllatus.

Osta pilet: https://rb.gy/8ku9sf

NB! EENA liikmetele soodushind!

Saadavuse korral on võimalik pileteid ka kohapeal sularahas soetada.

Sündmust toetab Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium.

Kohtume juba 7. märtsil!