Vestlusaken „Kõik, mis jääb CO2 taha! Ökosüsteemidega arvestav roheettevõtlus”

Aeg
22.11.2023 kell 18:00 - 19:00
Koht
ZOOM
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Vestlusaknas „Kõik, mis jääb CO2 taha! Ökosüsteemidega arvestav roheettevõtlus” arutame roheettevõtluse nende tegevuste üle, mis:

aitavad kaasa elurikkuse hoidmisele ja taastamisele;
mis on jõukohased ka alustavatele ja väikeettevõtetele.

Süsinikuneutraalsusele me ei keskendu, kuid paljud sügavama ja pikaajalise mõjuga roheettevõtted võivad lisaks ka selle saavutada.

Proovime oma rohetegevused sõnastada nii, et ka tavaline tarbija saab aru, millega ettevõttes tegeleme, mis on meie keskkonnaeesmärgid.

Abiks on EENA rohejuhend ja sealne rohehindamise peatükk.

Helen Orav-Kotta on Tartu Ülikooli Eesti Mereinstituudi kaasprofessor, mereökoloog ja keskkonnabioloog, kelle igapäevatööks on tegeleda erinevate bioloogiliste protsesside uurimisega Läänemeres, looduse hüvede hindamisega ning jätkusuutlike sinimajanduslike lahenduste väljatöötamisega. Tema igapäevast tegevust saadab küsimus, kuidas keskkonnakeemia, puhastusvahendid, kosmeetika veekeskkonda mõjutavad? Kosmeetika ja keskkonnakeemia on tema hobi olnud peaaegu 15 aastat. Lisaks juhib ta Eesti Looduskosmeetika Liidus tarbijavalikute sektorit ning viib läbi sellealaseid koolitusi ettevõtetele ja tarbijatele. Viimased viis aastat on Helen olnud gümnaasiumis keskkonnamajanduse õpetaja majandus- ja ettevõtluseriala õpilastele, eesmärgiga suunata noori ettevõtjaid keskkonnaga arvestavatele lahendustele.

 

Vestlusaken on mõeldud selleks, et programmis „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm” osalejad saaksid mentoritelt abi ja nõu küsida. Selleks, et vestlusaknast veelgi rohkem kasu oleks, palume Sul oma küsimused mentorile juba varem esitada.

Palume küsimustikule vastata hiljemalt 19. novembriks:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScUy0bdHqWFMUjT__RsvhK4Vl_kgcf5TBef6-z24Bsw4GJ7lg/viewform?usp=sf_link

 

ZOOM

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83158913338?pwd=elBPMGRuR2U4MWdkZHlpbkgzZE04dz09

Meeting ID: 831 5891 3338
Passcode: 350554

 

Loe „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm” programmist lähemalt ja registreeru eesootavatele sündmustele: https://bpw-estonia.ee/eena-esitleb-roheline-ja-hooliv-maailm/

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus