Maa päeva tähistamine Laulasmaal Arvo Pärdi Keskuses

Aeg
22.04.2022 kell 15:00 - 17:40
Koht
Laulasmaa
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) toetab jätkusuutlikkuse sõnumit ning kutsub naisi ning naisettevõtjaid astuma teadlikke, loodushoidlikke samme käesoleval aastal. Sel Maa päeval, 22. aprillil 2022, ootame teid looduskauni Laulasmaa mändide alla, Arvo Pärdi Keskusesse, et koos anda üks keskkonnahoidlik lubadus kuni järgmise Maa päevani. Lubadus võib puudutada igapäevaelu või ettevõtluspraktikat ning olla just nii suur või väike, et seda on järjepidevalt võimalik järgida terve aasta vältel ning samas peitub selles siiski ka väljakutse. Maa päeval osalemine on tasuta!

Maa päeva tähistatakse igal aastal üks kuu peale kevadist pööripäeva. Tava pärineb 1970. aastast, mil Ameerika Ühendriikides avaldati laialdaselt meelt keskkonna saastamise vastu. Maa päevaga tähistatakse kaasaegse keskkonnateadlikkuse sündi ning sihilikku hoolt planeedi heaolu eest.

Maa päeva sündmus pakub muusikat, inspiratsiooni ja mõttekaaslasi ning juhatab sisse ettevõtluskonverentsi “Roheliselt on võimalik”, mis toimub järgmisel päeval, 23. aprillil Laulasmaa LaSpa hotellis.

Millest saad Maa päeval osa?

  1. Muusika, tantsukunst ja jutuvestja, mõtestamaks üheskoos Maa päeva
  2. Ettevõtlikud naised Eestist ja maailmast andmas keskkonnahoidlikke lubadusi järgnevaks aastaks – Sinulgi on võimalus seda teha!
  3. Looduskaunis koht, Arvo Pärdi Keskuse külastus ning Arvo Pärdi filmi vaatamine

Maa päeva tähistamisest on võimalik osa saada ka voogedastuse vahendusel Facebookis ja Delfis.

Maa päeva kava

15:00 Jutuvestja Piret Päär

15:30 Tervitussõnad ja muusika

15:45 Maa päeva lubaduste andmine Eestis ja maailmas

15:55 Muusika

16:00 Maa päeva lubaduste andmine Eestis ja maailmas

16:10 Jutuvestja Piret Päär

16:20 Muusika

16:25 Maa päeva lubaduste andmine Eestis ja maailmas

16:35 Liikudes teadlikkusse (Moving into Awareness). Tants ühendusest maa ja iseendaga – tantsija Hsuan-Hsiu Hung (Taiwan)

16:40 Maa päeva lubaduste andmine Eestis ja maailmas

16:50 Tunnusloitsu “Ma olen Maa” ettekanne solistide, naiskoori ja trummidega

17:00 paus, pildistamine, saalisviibijatel on võimalus anda oma lubadused

17:15 Film Arvo Pärdist

Maa päevale järgneval päeval, 23. aprillil kutsume osa saama rahvusvahelisest ettevõtluskonverentsist “Roheliselt on võimalik”, mis toimub samuti Laulasmaal,  LaSpa hotelli konverentsikeskuses (Puhkekodu tee 4). See on päev täis põnevaid teadmisi rohelisest elust ja ettevõtlusest. Registreeri oma osalemine juba täna.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) viib 2021.–2022. aastal läbi üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“, mille üheks osaks on ka rahvusvaheline ettevõtluskonverents. Rohkem infot programmi kohta leiad siit.

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus