Veebiseminar„Muutus algab Sinust: kestlikud valikud ja inspireeriv juhtimine”

Aeg
08.11.2023 kell 18:00 - 19:30
Koht
ZOOM
Korraldaja
BPW Estonia
Info

EENA „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM” veebiseminar:

„Muutus algab Sinust: kestlikud valikud ja inspireeriv juhtimine”

Jannus Jaska viib veebiseminaril osalejad põnevale teekonnale kestlike muutuste juhtimisest ühiskonnas, alustades just rohujuure tasandist. Selles interaktiivses seminaris avaneb osalejatel võimalus mitte ainult õppida, vaid ka õpitut praktiseerida.

Seminari teemad:
1. Isikliku keskkonnamõju hindamine: Seminar alustab isiklikust tasandist, kus osalejad saavad oma keskkonnamõju hinnata. Jannus Jaska tutvustab praktilisi tööriistu ning suunab osalejaid mõtlema, kuidas saame oma igapäevaelu valikutes vähendada negatiivset mõju keskkonnale.
2. Kestlike valikute teejuht PSL: Jannus Jaska tutvustab PSL-i – veebirakendust, mis aitab inimestel teadlikke ja jätkusuutlikke valikuid teha. Osalejad saavad rakendust katsetada ning mõelda, kuidas see võib aidata neil oma tarbimist ja harjumusi muuta.
3. Inspiratsioon kollektiivselt mõtlemiseks: Seminaril räägitakse ka sellest, kuidas saame oma töökollektiivi või perekonda inspireerida jätkusuutlikult mõtlema. Jannus Jaska jagab praktilisi näiteid ja strateegiaid selle kohta, kuidas luua keskkond, kus kestlikud valikud ja tegutsemine on loomulik osa igapäevaelust.

Interaktiivne veebiseminar annab osalejatele praktilised teadmised, inspiratsiooni ja tööriistad, et astuda jätkusuutliku tuleviku suunas nii isiklikul kui ka kollektiivsel tasandil. Jannus Jaska kogemused ja teadmised annavad seminari teemadele erilise tähenduse ning pakuvad osalejatele praktilisi lahendusi ja suuniseid.

Veebiseminari lektor Jannus Jaska on disainer, kes kasutab disainmõtlemise ja käitumisteaduste tööriistu, et toetada tavainimesi teel kestliku eluviisi poole. Ta on Rohetiigri üks kaasasutaja, ning koordineerib PSLifestyle.eu kestliku eluviisi planeerija digirakenduse arendusprojekti.

 

Tule märgi end osalejaks ja kutsu sõpru: Veebiseminar “Muutus algab Sinust: kestlikud valikud ja inspireeriv juhtimine”

 

ZOOM

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84516888753?pwd=MnFmU2pqTUk4czREeVp5dExzQXlydz09

Meeting ID: 845 1688 8753
Passcode: 107489

 

Loe „Naised ettevõtluses – roheline ja hooliv maailm” programmist lähemalt ja registreeru eesootavatele sündmustele: https://bpw-estonia.ee/eena-esitleb-roheline-ja-hooliv-maailm/

 

Kõik veebinarid salvestatakse, palun registreeru ka siis, kui aeg ei sobi, et saaksime saata sulle lingi järelvaatamiseks.

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus