Veebiseminar “Maailm vajab positiivse jalajäljega taastavat ja kogukondlikku ettevõtlust”

Aeg
20.01.2022 kell 18:30 - 20:00
Koht
Zoom
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Veebiseminaril püüame leida vastuseid küsimustele:

  1. Kas oskame endale ette kujutada ettevõtlust, mis mitte lihtsalt ei tarbi vähem ja ei tekita liiga palju prügi, vaid toetab ja soodustab oma tegevusega ökosüsteemide tasakaalu ja toimimist?
  2. Kas kujutame ette ettevõtlust, mille ökoloogiline jalajälg on positiivne?
  3. Kui palju on inimene võimeline looduselt õppima ringlevaid protsesse ja nutikaid lahendusi, elu pidurdamatut õitsengut ilma prügita ja muude hävitavate tagajärgedeta?
  4. Milliseid teadmisi, taipamisi ja mõtlemisviisi me vajame, et selliselt oma tegevus üles ehitada?
  5. Millised on ettevõtted, kes positiivse jalajälje loomise, elurikkuse taastamise ja kogukondliku õitsengu oma keskseks väärtuseks on võtnud?

 

Veebiseminari lektor Riinu Lepa on kestliku majanduse ja ettevõtluse koolitaja nii täiskasvanutele kui noortele. Ta uurib huviga, kuidas süsteemseid muutusi on võimalik esile kutsuda, luues võimalused nihkele väärtustes ja mõttemustrites. Riinu Lepa on tegutsenud säästva arengu koolitusi pakkuvas Gaia Akadeemias üle kümne aasta. Ta õpetab majandust ja ettevõtlust ka gümnaasiumi astmes õpilastele Märjamaal ja Raplas.

Veebiseminar toimub Zoomi keskkonnas:

https://us02web.zoom.us/j/81125181822?pwd=VmlkZS85VmRzTExoWGpGQUJpNDNWQT09

Meeting ID: 811 2518 1822
Passcode: 017426

Veebiseminar on osa üle-eestilise naisettevõtjatele suunatud programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ veebiseminaride sarjast, mille Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) viib läbi 2021.–2022. aastal. Loe rohkem programmi kohta siin.

 

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus