Eksperimentaalne stand-up’i stiilis naljade kirjutamise koolitus

Aeg
10.04.2024 kell 18:00 - 21:00
Koht
Tui 10, Pärnu
Korraldaja
Pärnu klubi
Info

Aprillis lihtsalt peab nalja saama ja kes see nalja ikka teeb, kui ise ei tee!

EENA Pärnu klubi kutsub osalema eksperimentaalsel koolitusel, kus püüame ise stand-up’i stiilis nalju kirjutada ja uurime, kuidas see nalja tegemine siis ikkagi käib. Julgemad saavad omade keskel proovida ka huumoripalade esitamist.

Kohtume 10. aprillil kell 18.00 vanas Pärnu vanglas aadressil Tui tänav 10, Pärnu. Esmalt teeme endise valvuri eestvedamisel ekskursioonituuri vangimajas, peale mida ootab meid raju koolitusruum, kus sukeldume järgnevaks kaheks ja pooleks tunniks nalja ja koolitumise põnevasse maailma.

Eksperimentaalset koolitust viib läbi EENA Pärnu klubi liige Kadrin Kahu, kes on õppinud koolitajaks, aga ka vanglaametnikuks ja töötanud oma töise elu algusaastatel Tartu vanglas. Naljal, naljakatel juhtumistel ja lugudel, on tema (töö)elus olnud alati eriline koht.

Osalemisest anna teada hiljemalt 8. aprilliks kirjutades aadressil kadrin.kahu@gmail.com või registreeri oma osalus EENA kodulehel. Koolitusel ja ekskursioonil osalemise panus 15 eurot palun kanda Kadrin Kahu arvele EE077700771002500989.

 

Lisainfo ja küsimused

Kadrin Kahu

+372 56221229

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus

Maksja andmed

Nimi (ettevõte või eraisik)*
Telefon
Soovin arvet
Postiindeks**
Linn/vald**
Aadress**
Arve e-posti aadress**
Maksja märkused