Sulge menüü

Aveliina Helmi vebinar “Kliimamuutus on sinu kätes”

Aeg
11.02.2021 kell 18:30 - 20:00
Koht
Zoom
Korraldaja
BPW Estonia
Info
EENA alustab e-seminaride sarjaga, mis on seotud EENA Tallinna klubi eestvedamisel sündinud rahvusvahelise algatusega “Roheline ja hooliv maailm”. Selgitame inimestele igapäevaste tarbimisvalikute olulisust ja tagamaid, kõneleme valehäbita ja ausalt kriitilistel päevakajalistel keskkonnateemadel nagu rohepesu, Eesti mets, kliimamuutused ja süsinikujalajälg, mille igaüks meist koduplaneedile jätab. Algatuse raames tutvustame põnevaid teemasid esmalt vebinaride kaudu, hiljem, kui koroonaviiruse levik peatub, plaanime ka roheettevõtete külastusi.
11.02 – esimesel vebinaril kõneleb Aveliina Helm – bioloogiaprofessor ja Eestimaa Looduse Fondi nõukogu esinaine globaalsete muutuste mõjust Eesti elule, looduskeskkonnale ja inimestele.
Kliimamuutus ja looduskeskkonna hävimine mõjutavad meid kõiki. Kuidas me siia jõudnud oleme, kuhu on maailm liikumas ning millised on meie võimalused olukorda parandada või muutustega kohaneda? Tartu Ülikooli kaasprofessor Aveliina Helm kõneleb globaalsete muutuste mõjust Eesti elule, looduskeskkonnale ja inimestele. Liitu vebinariga ja arutle kaasa.
Osalejad saavad Aveliina Helmile küsimusi esitada ning arutleda, kuidas leevendada muutuste negatiivseid tagajärgi ja jõustada positiivseid.
AEG: 11. veebruaril neljapäeval kell 18:30 Zoom keskkonnas

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/84170759604?pwd=SFg3dGluRzdIUGo3enYrTzA0QlFEUT09

Meeting ID: 841 7075 9604
Passcode: 494764

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus