Maaema päev – loitsu video salvestamine Tallinnas, Järve metsas.

Aeg
17.04.2021 kell 11:00 - 13:00
Koht
Zoom
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Maaema loitsu video filmimine 17.04 kell 11-13

Armas EENA liige!

Oled oodatud osalema Maaema päeva jaoks loodud loitsu muusikavideo salvestamisel Tallinnas, Järve metsas.

Maaema päeva puhul on Birgid Täht ja Marii Väljataga loonud loitsu, mis kannab endas naiste lubadust Maaemale. Loitsu esitavad Kadi Toom, Helin-Mari Arder, Marii Väljataga ja naiste koor.

Oled oodatud loitsu video filmimisele – liigume metsas ühiselt ringi, loitsime ja laulame (salvestatakse vaid videopilt). Filmime üles ka lubaduste andmise kaadrid – ühe kaupa hoiame maakera käes, vaatega kaamerasse. Hiljem kuvatakse antud lubadus ekraanil tekstina.

Mida selga panna? Palume selga panna midagi looduslikes, maalähedastes toonides. Rõõmuga näeksime ka pükse, võivad olla näiteks tumedad. Filmimise ajal oleks ideaalne, kui pigem oleksime kevadised, st ilma jope ja mantlita. Kui ilm on ikkagi külm, sobiks hästi näiteks mõni maalähedastes toonides kampsun või sõba või soe sall õlgadele. Väga tore, kui on lisada loodustoonides või looduslähedasi ehteid! Stiili nimeks võiks naljatlevalt panna forest chic (metsašikk) (Kindlasti tasub kaasa võtta võttevälisteks hetkedeks siiski ka jope/mantel ja müts/kindad, kui ilm seda nõuab, sest filmimisel peab arvestama ooteaegadega).

Mida kaasa võtta? Näiteks soe jook termoses võttepauside sisustamiseks. Teeme sellest mõnusa laupäeva looduses! Kui Sul on kodus väike maakerakujutisega pall või väiksem gloobusesarnane ese, oleksime tänulikud kui ka selle lubaduste andmiseks kaasa võtad! Kui niisugust eset kodus ei ole, anname selle võtte tarvis kohapeal. Mõtle valmis ka loodushoidlik lubadus, mida soovid eelolevaks aastaks anda!

Kuhu tulla? Kohtumispaik on Järve terviseraja parkimisplats Viljandi maantee alguses (linna poolt tulles enne raudteeülesõitu vasakul). Kohtume parkimisplatsil kell 11!

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus