Veebiseminar „Roheline kontor on midagi enamat kui keskkonnasõbralik töökoht”

Aeg
04.05.2023 kell 18:00 - 19:30
Koht
ZOOM
Korraldaja
BPW Estonia
Info

Lektor: Mirell Merirand, Ringsete ärimudelite koolitaja, ZW koolituste koordinaator, ettevõtja.

Võibolla paljud teist ei tööta enam nö traditsioonilises kontoris, 09.00-17.00, 5 päeva nädalas. Ja isegi kui töötate, siis piirid tööelu ja isikliku elu vahel on hägustunud. Mis on õige, sest meil ongi ainult üks elu ja seda peab elama nii hästi kui võimalik. Üks osa sellest on enda elukvaliteedi tõstmine ja enda tarbimise jälgimine. Maailmas, kus toidud sisaldavad plastikut ja riided kogu Mendelejevi tabelit, on aina keerulisem tervislikke valikuid teha. Kuskilt aga peaks alustama ja samm-sammult edasi liikuma. Rohelistest valikutest töökeskkonnas võib saada elustiili muutus, mille tagajärel sa avastad, et elad keskkonnasõbralikumalt ja enda heaolu jälgimine on muutunud tähtsamaks kui tarbimine.

Veebiseminaris tutvume üldiste rohelise kontori süsteemi toimimispõhimõtetega ja arutame samuti võimalusi, mida saab ka kodus rakendada.

Jutupunktid:

  •   kuidas teisi tiimiliikmeid kaasata;
  •   energiasääst- ja tõhusus;
  •   jäätmetekke vähendamine ja jäätmete liigiti kogumine;
  •   säästev transport ja liikuvuskorraldus;
  •   tervislik töökeskkond;
  •   koristamine ning ürituste korraldamine ja toitlustamine.

Veebiseminar toimub Zoomi keskkonnas. Palun registreeri oma osalemine siin samas ürituse juures. Palun kirjuta registreerumisel  märkustesse ka  oma küsimus(ed), millest sooviksid kuulda.

ZOOM

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/83097297375?pwd=SnJVaVNRNGk1N2MyYjVJZ01TWVN2UT09

Meeting ID: 830 9729 7375
Passcode: 115834

Kõik veebinarid salvestatakse, palun registreeru ka siis kui aeg ei sobi, et saaksime saata sulle lingi järelvaatamisele.

Registreerumine

Eesnimi*
Perenimi*
Telefon*
E-posti aadress*
Märkus