Aasta naise kandidaate saab esitada 1.-15. oktoobrini

 Tee oma ettepanek täites ankeet siin

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioonil on taaskord hea meel välja kuulutada aasta naise ja aasta noore naisettevõtja valimised.

Noore naisettevõtja valimise korraldab meie noorteühendus, siin on nominentide esitajateks ainult BPW oma liikmed.

Assotsiatsiooni juhatus kutsub üles kõiki organisatsioone, ettevõtteid ja üksikisikuid esitama aasta naise kandidaate – Eesti Vabariigi kodanikke, ühiskonnaelu aktiivseid mõjutajaid, väljapaistvaid ja oma ametis pädevaid naisi äris, teaduses, kultuuris või mõnel muul elualal. Aasta naise tiitliga tunnustatakse naist, kes on viimase aasta jooksul eriliselt silma paistnud oma töö ja/või ühiskondliku tegevusega või muude eriliste saavutustega ning kes on Eesti naistele eeskujuks nende püüdlustes.

Aasta naise ja aasta noore naisettevõtja tiitlid kuulutatakse välja ja antakse üle assotsiatsiooni sünnipäeval 15. novembril 2019 Tartus, Lydia hotellis toimuval Aasta Naise galal. Kutse lähematel päevadel. Gala korraldab Tartu Klubi.

Möödunud aastal valiti aasta naiseks kodanikualgatuse suurima liikumise, maailmakoristuspäeva Teeme Ära eestvedaja Eva Truuverk. Aasta nooreks naisettevõtjaks nimetati Ann Runnel, kelle ettevõte Reverse Resources tegeleb tekstiilijääkide nutika kasutamisega.