29. juunil lõpetas BPW Tartu klubi oma hooaja Murimäel. Sellega tähistas Tartu klubi ka oma 30-ndat sünnipäeva.

Murimäe veinikelder on maailma põhjapoolseim terrassidel asuv viinamägi maaliliste Otepää kuplite vahel. Murimäe Veinikeldri veinimeister Janika on eestimaistest saadustest veini teinud üle viie aasta. Esimesed viinapuud istutati 2015. aasta kevadel, hetkel on terrassil 800 istikut ja kiletunnelis 200 taime. Aias kasvab 100 arooniapõõsast ja 30 õunapuud, veidi musta leedrit, kirssi, rabarberit ja astelpaju. Kõiki Murimäe veine valmistatakse käsitööna ning võimalikult naturaalselt, igal aastal toodetakse ligikaudu 5000-6000 liitrit erinevaid veine, sellest 10-15% viinamarjadest. Hästi valitud viinamarjasordid, põhjamaine kliima, päikseline mäenõlv ning veinivalmistamise kirg muudavad Murimäe veinid erakordseks.

Saime meiegi maitsta neid erakordseid veine koos veinide juurde sobitatud suupistetega. Muusikalist meeleolu lõi meie klubi liige Birgid. Peale kolmekäigulist õhtusööki imelise vaatega terrassil, ning mõningaid veinipokaale, andis väikese ülevaate Tartu klubi algusaastatest Sirje, kes on meie klubi asutajaliige. Läbilõike klubi tegemistest andsid veel Tea ja Riina. Seda kõike selleks, et ka värsked klubiliikmed teaksid tükikest klubi ajaloost. Õhtu lõpus võtsime klubisse vastu 5 uut liiget: Birgid Täht, Evelin Virnas, Kristiina Kuik-Tõnissoo, Marian Magerin ja Moonika Orasson. Iga liige on klubile omaette väärtuseks. Seda kinnitas ka see, et kõik said tunnustuse ja kollase roosi. Tänasime ka klubi eelmist presidenti, kes oli klubi eesotsas kuni jaanuari lõpuni.

Tartu klubis on käesoleval hooajal 30 liiget, neist 5 liikmekandidaati. Hooaja lõpetamisel osales rekordarv liikmeid ehk 23.