Disainispurt – ajurünnak ja lahendused

20. oktoobril toimus Tallinnas EBS-i ruumides programmi „Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM“ raames esimene ümarlaud „Disainispurt“. Läbi viidi kiire ja tõhus ajurünnak, et leida ühiselt lahendusi takistustele või lünkadele teadmistes, mida naisettevõtjad on rohepöörde sooritamisel kogenud.

Naisettevõtjate kogemused ja küsimused, mis olid ideede genereerimise aluseks, koondati eelnevalt kokku. Lahendused vormusid konkreetseteks ettepanekuteks. Keskenduti sellele, mida saaks ellu viia ettevõtja ise või riiklikul, kohalikul ja ametkondlikul tasandil.

Disainime Eestile uue rohemõtlemisel põhineva ettevõtluskeskkonna!

Naisettevõtjatele suunatud programmi eesmärk on anda oskusi ja teadmisi vähemalt 100 Eesti naisettevõtjale sellest, kuidas muuta oma teenused ja tooted senisest rohelisemaks ning millised on võimalused, et alustada ettevõtlusega rohesektoris. „Meie soov on luua teadlik kogukond vähemalt 500 naistest, kes suudaksid ühiskonnas muutuse ellu viia. Programmi seminarid, arutelud ja teavitused soovime viia kuni 20 000 inimeseni Eestis,“ ütleb programmi idee autor ja projektijuht Siiri Tiivits-Puttonen.

#roheliseltonvõimalik #naisedettevõtluses #rohelineeena #naisedonrohelised #bpwestonia