Sulge menüü
EENA30

 

EENA 30.juubeliaasta kulmineerub 12. novembril naiste inspiratsiooni konverentsiga „Naine kui tuleviku looja“ ning EENA 30 piduliku galaga Tallinnas, kus kuulutame välja aasta naise, aastate naise ja aasta noore naisettevõtja.

 

Aasta naise tiitlile kandideerivad Kristi Klaos, kes panustab Põltsamaa valla tegevusse 200% ning on toonud kohaliku omavalitsuse valdkonda ettevõtja mõtlemise; Johanna Maria Lehtme, kes kohe Ukraina sõja alguses lõi MTÜ Slava Ukraini ja on nii toonud Ukrainat aitama väga paljud ning on ka ise korduvalt Ukrainasse abi viinud; Ave-Gail Kaskla-Kurpys on uudse nõustamise formaadi Võõras Sõber autor ja eestvedaja. Võõras Sõber ennetab tööstressi ja läbipõlemist, pakkudes inimestele võimalust saada ära kuulatud ning mõistetud.

Aasta naise tiitliga tunnustab Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon Eesti Vabariigi kodanikku, ühiskonnaelu aktiivset mõjutajat ja oma ametis pädevat naist äris, teaduses, kultuuris või mõnel muul elualal. Tiitlisaaja valimisel peame oluliseks, et ta on viimase aasta jooksul paistnud silma oma töö ja/või ühiskondliku tegevusega või muude eriliste saavutustega ja on Eesti naistele eeskujuks.

EENA kuulutab välja ka aasta noore naisettevõtja 2022. Kandidaadid on Kadri Haljas, kes Triumf.Health tervisetehnoloogia ettevõtte looja ja juhina panustab teaduspõhisesse laste vaimset tervist turgutava mängu arendamisse; Kerli Ats juhib Luigeveski Agro farmi, kus kasvatatakse 100% puhtatõulisi Aberdeen-Anguse veiseid. Kerli on ka Eestimaa Talupidajate Keskliidu tegevjuht, seistes ka teiste talunike huvide eest; Berit Joosep on Berrichi Skincare brändi loojana andnud olulise panuse Eesti looduskosmeetika valdkonda. Ta on üles ehitanud jätkusuutlikult majandava tootmisettevõtte.

Aasta noore naisettevõtja tiitliga tunnustame kuni 40-aastast naist, kelle ettevõte on viimaste aastate jooksul eriliselt ja eristuvalt silma paistnud oma tegevusvaldkonnas ning saanud klientidelt märkimisväärse poolehoiu või on esile tõstetud koostööpartnerite poolt.

EENA 30. sünnipäeva tähistame 12. novembril naiste inspiratsiooni konverentsiga „Naine kui tuleviku looja“ kell 10.00-14.30 ning samal õhtul EENA 30 piduliku galaga algusega kell 19.00. Sündmus toimub Radisson Collection hotelli konverentsikeskuses aadressil Rävala pst 3, Tallinn.

Rohkem infot meie kodulehelt https://bpw-estonia.ee/sundmused/
Eelmiste aastate (1993-2021) tiitlikandjad https://bpw-estonia.ee/aasta-naine/

Lisainfo:
Ester Eomois
Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni (EENA) president
tel: +372 56 49 11 88; e-post: ester.eomois@ebs.ee

 

Aastal 1992 loodud Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) kuulub rahvusvahelisse äri- ja ametinaiste võrgustikku BPW International – Business and Professional Women International. Assotsiatsioon loodi eesmärgiga aidata kaasa oma erialal pädevate, ettevõtlike naiste ja naisjuhtide omavaheliste kontaktide loomisele, ideede ja arvamuste vahetamisele ja ühiste tegevuskavade elluviimisele ning klubilise tegevuse traditsioonide säilitamisele. Aasta naise tiitlit antakse välja igal aastal alates 1993. aastast.