EENA naised osalevad Islandil BPW Euroopa naiste konverentsil.

 

“Tervitame teid Islandilt” saatis täna hommikul EENA naistele reipa tervituse EENA president Ester Eomois. President andis teada, et BPW Euroopa konverents Islandil on alanud ja ees on ootamas kaks tegusat konverentsipäeva.

Lisaks ütles Ester, et EENA esitas BPW Euroopa presidentide koosolekule oma aasta projektina EENA roheprojekti “Naised ettevõtluses – ROHELINE JA HOOLIV MAAILM”.

 

Eesti sai suurima delegatsiooni auhinna

“Saime ka tunnustuse, et oleme toonud Islandile Eesti organisatsiooni suurust arvestades suurima delegatsiooni!” jagas Ester EENA-le jagatud tunnustussõnu.

Värskeid konverentsi ja Islandi muljeid jagas meile ka EENA Tallinna Klubi president Siiri Tiivits-Puttonen.

“Olin eile töögrupi juhi ja delegaadina presidentide koosolekul ja meie EENA naine – Euroopa koordinaator Anu Viks on oma rollis tõeliselt hea diplomaat” kiidab Siiri Anu tööd. Anu sai BPW Euroopa koordinaatorina kiidusõnu Euroopa tegevuste väga heal tasemel koordineerimise ja juhtimise eest 💛

 

Vastu võeti kaks resolutsiooni

Vastu võeti kaks resolutsiooni: 1) finantside läbipaistvus BPW Euroopa organisatsiooni ja BPW Internationali vahel ning 1) töögruppide juhtidele kehtib 2+2 aastat ametiaeg. See on hea uudis, sest EENA Tallinna klubi president saab EENA rohesõnumit Euroopas jagada veel kaks järgmist aastat.

 

Kes on meie uued sõprusklubid?

Islandil on kohal ka BPW International regioonide esindajad ja seega on EENA-l suurepärane võimalus leida meile sõprusklubisid, kellele külla minna.

“Maltal on juba EENA Ettevõtlusklubiga programm testitud ja nemad ootaksid EENA naisi külla juba septembris. Teeme ära?!” märkis Siiri ära ühe tõenäolise võimaluse juba sellel aastal.

 

Leaders Summit toimus 27.mail

27.mail toimus konverentsi raames Leaders Summit, kus arutleti muu hulgas, kuidas uusi liikmeid leida ja riikide liikmeskondi laiendada, kuidas finantse läbipaistvalt juhtida jpm.

 

Uued võimalused suhtlemiseks ja digiarenguteks

EENA Tallinna klubi president Siiri Tiivits-Puttonen osales töörühmas, kelle teemaks oli uute võimaluste otsimine, kuidas riikide organisatsioone omavahel senisest aktiivsemalt suhtlema panna. Siiri osales ka töörühmas, kus EENA saab edaspidi kaasa rääkida BPW digikeskkonna arengus. Tegu on portaaliga, kus on meil kõigil võimalik end üles seada. Saame sellest rohkem info peale konverentsi, kui EENA delegatsioon taas kodus tagasi on.

 

EENA naiste rohe-töötuba

Siiri ütleb lõpetuseks: “Palun meile täna pöialt hoida! Koos Erika Pihliga ning  Riina ja Kadrini toetusel, viime täna konverentsil osalejatele läbi töötoa teemal “Green and sustainable world – what can I do”.

 

BPW Iceland võõrustab 27.–29. mail 2022 Reykjavíkis toimuvat 17. Euroopa konverentsil. Konverentsi teema on “Võrdsus”. Konverents toob kokku BPW liikmed üle Euroopa iga kolme aasta tagant. Osalejatele pakutakse rikkalikku programmi koos ürituste ja töötubadega. Vaata lisainfot ja kajastusi konverentsi kodulehelt https://bpwiceland2022.is/

 

Uute uudisteni Islandilt!

 

Artikli koostas Mare Timian, EENA Tallinna klubi kommunikatsioonijuht

28.05.2022 Tallinn

EENA naiste delegatsioon Islandil

BPW Euroopa konverents Islandil

Group of successful young business persons together