Sulge menüü

BPW Estonia valiti „Parimaks sooteadlikuks MTÜ-ks 2018“

Rõõm on teatada, et BPW-Estonia nimetati “Parima sooteadliku MTÜ” 2018 konkursi võitjaks. Tunnustuse omistas ENUT eile 13. juunil 2018. Parima sooteadliku MTÜ konkurssi korraldatakse alates 2010 aastast. Eesti

Naisuurimus- ja Teabekeskus ENUT valib igal aastal parima sooteadliku MTÜ. Konkursi eesmärgiks on väärtustada meeste ja naiste võrdse kohtlemise põhimõtteid, toetada soolist võrdõiguslikkust kujundavaid hoiakuid ning avaldada tunnustust neile organisatsioonidele, kes oma tegevuses järgivad kaasaegse jätkusuutliku kodanikuühiskonna põhimõtteid.

BPW Estonia paistis 2017 ja 2018 aastal silma paljude projektidega ja 25 juubeli tähistamiseks korraldatud üritustega. Läbi on viidud koolitusprojekt Moldovaga“, korraldatud traditsiooniks saanud võrdse palga päeva kampaania mis 2017. aastal võttis nädala jooksul aktiivse vormi üle Eesti, 2017. aastal oldi Eestimaa Naiste VI Kongressi üks eestvedajatest,

11.11.2017 toimunud EENA 25 sünnipäevakonverents „Karjäär! Miks mitte mina?“ , kus osales üle 200 inimese, oli julgustav, innustav ja inspireeriv. Käsil on Coca Cola Foundationiga koostöös projekt pealkiri „Kõik on võimalik! Naiste ettevõtluses“.

Väga palju on tehtud koostööd naistega rahvusvahelisel tasandil. Osaleti ÜROs CSW61 ja CSW 62 sessioonil Eesti delegatsiooni koosseisus (Commission on the Status of Women) ja BPW Internationali Leaders Summitil New Yorgis.