Pildil vasakult: Aasta noor naisettevõtja Mari-Liis Lind, aastate naine Anu Raud ja aasta naine Emöke Sogenbits.

 

Esita kandidaat aasta naise ja aasta noore naisettevõtja valimisel

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (EENA) kuulutab taas välja aasta naise ja aasta noore naisettevõtja valimised.

Möödunud aastal kuulutati aasta naiseks HANZA Mechanics Tartu ja Narva tehaseid juhtiv Emöke Sogenbits, aasta nooreks naisettevõtjaks naiste ettevõtlusesse ja IT-sse motiveerimise programmide Tech Sisters ja Digigirls algataja Mari-Liis Lind, kes veab ka laste loovuskiirendit Vivita.

EENA juhatus kutsub ka tänavu üles kõiki organisatsioone, ettevõtteid ja üksikisikuid esitama aasta naise kandidaate – Eesti Vabariigi kodanikke, ühiskonnaelu aktiivseid mõjutajaid, väljapaistvaid ja oma ametis pädevaid naisi äris, teaduses, kultuuris või mõnel muul elualal. Aasta naise tiitliga tunnustatakse naist, kes on viimase aasta jooksul eriliselt silma paistnud oma töö ja/või ühiskondliku tegevusega või muude eriliste saavutustega ning kes on Eesti naistele eeskujuks nende püüdlustes.

Samuti oodatakse aasta noore naisettevõtja kandidaate. Tiitel antakse naisele vanuses kuni 40 aastat, kes on viimase kolme-nelja aasta jooksul loonud ettevõtte, mis on omanäoline ja eristuv konkreetses valdkonnas ning tõstetud esile nii klientide kui ka kaubaturu teiste osaliste poolt.

Aasta naise kandidaate saab esitada EENA kodulehel: https://bpw-estonia.ee/aasta-naine/

Aasta noore naisettevõtja ettepaneku saab teha siin: http://bit.do/noornaine2020

Aasta naise ja aasta noore naisettevõtja tiitlid kuulutatakse välja ja antakse üle 6. novembril virtuaalsel aasta naise galal 2020.

Kandidaatide esitamine 15. oktoobrini!