Ettevõtlikud naised innustavad kõndima.

 

Alanud aasta 2021 on ettevõtlikele naistele uute ideede ja ettevõtmiste aasta ning juba on sündinud esimesed vahvad algatused.

 

EENA Tallinna klubi liikmed, Siiri Tiivits-Puttonen ja Mare Timian, kes armastavad aktiivset elu ja looduses liikumist, lõid ühiselt Facebooki avaliku grupi – Kõndijate Klubi.

 

“Innustame, julgustame ja inspireerime üksteist! Jagame siin grupis ühiselt mõnusaid mõtteid liikumiseks ja looduses kolamiseks, seame eesmärke ja utsitame üksteist, tähistame saavutusi ja vaatame, kuhu selle ühise vägeva energiaga koos kulgeme,” jagab Mare grupi ideed.

 

Kõndijate Klubi idee sai alguse Mare postitusest oma Facebooki seinal, kus ta võttis kokku oma 2020. aasta kõndimise tulemuse – 2222 km, mis kõnetas ka Siirit. Küsides Marelt, kas selline klubi on juba olemas, saigi Kõndijate Klubi Facebooki grupina sealsamas ka kohe loodud.

 

Kõndijate Klubi algatus on osutunud väga õigeaegseks ja populaarseks: vähem kui paari nädalaga on klubiga liitunud üle 200 kõndija üle Eesti, aga ka juba Soomest ja Poolast.

 

Kui sulle meeldib kõndida, nautida loodust ja avastada uusi paiku, siis oled sinagi väga oodatud liituma klubiga! Leiad meid Kõndijate Klubi grupist.