Pärnu klubi rabas

Fotojaht Riisa rabas

Aprilli lõpus võtsid Pärnu klubi naised nõuks värskes õhus kokku saada ja juba kuu alguses toimuma pidanud, kuid piirangute tõttu edasi lükatud kohtumine teoks teha. Pärnu klubi kandidaatliige Nele Münter-Trušin viis meid varahommikusele retkele Riisa rabasse Soomaal, kus arutasime fotograafia teemadel, suplesime värskendavas rabalaukas ja vahetasime mõtteid viimati ühiselt loetud raamatu üle.

Kui pühapäevasel päeval veidi enne kella seitset hommikul rabasse jõudsime, oli meie seltskond esimene, kes loodusesse minemiseks nii varase tunni valinud oli. Varustatud fototehnika ja mobiiltelefonidega, püüdsime üksteise võidu päikesetõusujärgse looduse värskust pildile püüda.

Karastav suplus rabalaukas, nalja, naeru ja toetavate hõigete saatel, lõppes osadele klubiliikmetele vahetu bachata põhisammude õppimise ja kehasse pugenud jaheduse väljatantsimisega. Ringikujulise matkaraja lõpus kostitas Nele meid imemaitsva sooja tee, isetehtud soolase- ja magusa küpsetisega, mille kõrvale arutasime Merit Raju viimase raamatu „Sõltumatu naine. 5 sammu rahalise vabaduseni“ üle.

Aprilli keskel oma kandidaatürituse teinud ja seejärel klubi liikmeks vastu võetud Riina Tomast ütles rabahommikut kokku võttes, et kust mujalt kui EENAst leida selliseid naisi, kellega koos saab naerda, rabalaukas supelda, tantsida ja selle kõige lõpuks veel süvitsi investeerimise teemal rääkida.

Ettevõtlusõpetaja ja koolitaja Riina Tomasti veebikoolitus teemal „Kuidas sinu äril läheb“ jagas osalejatele viis väikest peatuspaika, millel seisatades oma ettevõttele hinnang anda. Väga sisukat ja ettevõtjale kasulikku koolitust saab veebist tasuta järgi vaadata. Riina koolituse leiate aadressilt: https://youtu.be/58QQ0Ad3KOQ

Rabas said kolm kollast roosi ja võeti pidulikult Pärnu klubi ametlikeks liikmeteks vastu Riina Tomast ja Nele Münter-Trušin. Tere tulemast meie sekka.

Pärnakas Riisa rabas
Nele Münter-Trušin, Pärnu klubi