EENA toetas sel aastal oma traditsioonilise ja heategevusliku Kübarapeoga Eesti Vähiliitu uue 3D mammograafi soetamisel. EENA ettevõtlikud naised panustavad oma ettevõtmistega ühiselt heategevusse, et ennetada haigestumist ja päästa igas eas naiste elusid.

Kübarapeo teemavalik sai sel aastal tõuke ülemaailmsest COVID-19 pandeemiast ja teemaks saigi seekord “Stiilne mask”. Pidu toimus südasuviselt soojal 13. augusti õhtul ja peokohaks sai valitud rannarestoran Paat Viimsi Vabaõhumuuseumi naabruses.

EENA on heategevusse sihipäraselt panustanud 1993. aastast ning ka meie Kübarapidu on pika traditsiooniga. EENA Kübarapeod on alati põneva stiili, meeleolukate etteastete, eriliste kohtumispaikade ja üllatustega. Erilise stiilinoodi andsid sel korral peole koos kübaratega stiilsed maskid kui 2020. aasta sümbolid. Peo jooksul said osalejad teha annetusi 3D mammograafi soetamiseks ja samal eesmärgil said külalised osta ka Andres Kleinbergi kirjutatud lasteraamatut „7 Soki Vabariik“, kus iga raamatuost toetas 5 euriga Eesti Vähiliitu.

 

Kübarapeole andis piduliku ja kauni alguse EENA ühe asutajaliikme Reet Laja juubeli tähistamine ja Reeda õnnitlemine. Suured tänud Reedale tehtu eest ning jätkuvat särtsu ja tegutsemistlusti!

Kübarapeol astus esmakordselt lavale brändilooja Angela Ventsel oma moebrändiga BIRKENTHAL, mis pakub naistele ja meestele eksklusiivseid ning isikupäraseid aksessuaare. Brändi läbivaks jooneks on naiselikkus ja mehelikkus, rõhutades luksuslike detailidega kandja erilisust unikaalselt ja sõnadeta. Angela on ettevõtja ja EENA Tallinna klubi liige.

Peokülalised said osa ka stiilsest kokteilikoolitusest, kus ettevõtlikud naised said ideid mõnusalt suviste ja kergete kokteilide tegemiseks. Õhtu muusikalise elamuse pakkus külalistele imelise lauluhäälega Marii Väljataga, kes on ka EENA Tallinna Klubi värske liige.

Kübarapeo korraldaja on traditsiooniliselt EENA Tallinna klubi, kes enam kui 70 liikmega on EENA kõige suurem klubi. EENA-l on 8 aktiivset klubi üle Eesti: Tallinna klubi, Rannamõisa klubi, Tartu klubi, Pärnu klubi, Võru klubi, Narva klubi, Ettevõtlusklubi, Äriklubi. Tegutseb ka EENA noortesektsioon.

Aitäh kõigile peokülalistele kaasa aitamast Vähiliidule ja suured tänud Tallinna klubile meeleoluka peo korraldamise eest!