EENA naised on aktiivsed ja ettevõtlikud, sestap ootame ka EENA liikmeks pürgijalt neid omadusi ja tegevusi, millest seda erilist ettevõtja sädet peegeldub. EENAga liituja on kandidaadi staatuses tavaliselt umbes 6 kuud. Selle aja jooksul saavad liikmekandidaadid korraldada näiteks ürituse, mille teema talle endale on hingelähedane ning ühtlasi huvitav ja arendav ka meie liikmetele.

Üks selline vahva sündmus hiljuti aset leidiski. EENA Tallinna klubi kandidaatliige Heddy Aljas korraldas 2.märtsil mõnusa tutvumisõhtu. Heddy on noor väikeettevõtja, ta tegeleb kauakestvate lillede müügi ja rendiga.

Heddy oli juba varakult välja lubanud, et kõik üritusel osalejaid saavad endale valmistada ka püsililledest lillekarbi ja nii sündiski. Heddy juhendamisel sündisid kaunid lillekarbid. Muu sagimise ja näpunäidete jätkuks tutvustas Heddy meile ka oma ettevõtet ja ettevõtjaks saamise lugu

Muu hulgas kuulsime, kus Heddy ta seda kaunist kunsti õppinud on ja kus ta ennast on koolitanud. Heddy rääkis ära ka väikese saladuse, kust tema püsililled tulevad.

Heddy ütleb, et selliste lillebukettide tegemine ja rentimine on väga keskkonnasõbralik. Ja lisaks on see ka rahaliselt soodsam, kui on päris lilledest kaunistused. Heddy ütleb kahjutundega, et viimaseid peale üritusi sageli enam ei vajata ja lilled jõuavad seetõttu prügimäele.

Rääkisime ettevõtjaks olemisest, vahetasime kogemusi ja ideid ning lasime aga näppudel käia. Lillekarbid said kaunid. Leidsime, et selliseid töötubasid on väga vaja, sest nii saab ise teha endale midagi ilusat, õppida uusi asju ja jagada kogemusi.

Aitäh Heddyle toreda tutvumisõhtu ja uute oskuste eest!
Aitäh korraldajatele ja osalejatele!

Tallinnas, 2. märtsil

Teksti kirjutas EENA Tallinna klubi kommunikatsioonijuht Mare Timian

Fotod: erakogu

EENA naised Heddyl külas 2.märtsil 2023

EENA naised Heddyl külas 2.märtsil 2023

EENA naised Heddyl külas 2.märtsil 2023