Sulge menüü

BPW Rannamõisa klubi jõuluõhtusöök Laitse Graniitvillas. 

Teisipäeval, 4. detsembril kohtusime oma klubi liikmetega Laitse Graniitvillas, et ühiselt tähistada aktiivse aasta peatset lõppu ning kohtuda tuntud skulptori ka kunstniku Tauno Kangro ning tema elukaaslase Sirle Pedajasega.

Õhtu algas graniitvilla tutvustusega, mida viis läbi majaperemees isiklikult. Hr Kangro kirjeldas maja ajalugu ning tema valdusesse saamise lugu. Kas teadsite, et praegune kunstiga täidetud Laitse Graniitvilla on kunagine hobusetall 17. sajandist?

Põhiteema kunstnikuga kohtudes oli “Naise roll mehe elus”. Teemat kureerisid vastuvõtjad ise. Tekitades omavahel diskussiooni nii oma kohtumise loost, kokku kasvamisest ja armastusest.

Vestluse käigus sai läbi räägitud ja lahti harutatud ka Sirle ja Tauno minevik – endised abielud, lapsed eelnevatest kooseludest ning nende kohtumise lugu. Sirle ja Tauno on oma kooselu otsustanud rajada ühisele mõistmisele ja dialoogile. Sellele on pandud tugev alus. Nad on koos läbinud PREP paarisuhte koolituse ja Gordoni perekooli. Nende armastuse manifestatsiooniks peavad nad ühiselt oma kevadel sündinud tütart, kellega oli meil kõikidel võimalik ka kohtuda.

Sirle on tegelenud aastaid joogaga ning kohtumisele eelnenud
õhtul sai temast ka kutsetunnistusega joogaõpetaja. Tema on suutnud ka Tauno panna igal hommikul varakult tõusma ning joogat praktiseerima. Lisaks on nende kodus au sees taimetoidud.

Õhtu lõpetas kahe uue BPW Rannamõisa liikme vastu võtmine: Algi Sinisalu ja Merli Lindberg. Klubi president Siiri Martin tegi ülevaate 2018 aasta tegemistest ning tõdes, et aasta on olnud tihe ja väga aktiivne. Aasta viimane ühine ettevõtmine on 15. detsembril toimuv Tabasalu heategevuslaat, kus oleme toetavaks jõuks Lionsitele, kes seda sel aastal juba 11 korda korraldavad. Laada tarvis on kavas varem kohtuda, et küpsetada laadal müügiks piparkooke ning keeta laadasuppi. Peale seda võtame kõik aja maha, et veeta aega oma lähedastega.

Tänud fantastilise aasta eest ning kohtumiseni jaanuaris 2019

Tekst ja pildid Merli Lindberg