Novembris algas Thule Kinos filmiprogramm “Naised Kinos”. Nimi viitab sellele, et külastajateks oodatakse enamasti naisi ning ka filmid on peamiselt persoonilood inspireerivate eluteedega naistest. Ikka selleks, et inspireerida, innustada ja julgustada naisi, kes praegu oma eesmärkide poole liiguvad või enda väärtust avastavad. Iga kuu esimesel kolmapäeval uus film!

Thule Koda ja Thule Kino on EENA Saaremaa klubi liikme Kristi Porila ettevõte ja filmiprogramm on osaliselt koos EENA naistega loodud. Koos mõtleme, mis filmid võiksid linastuda ning mida enne filmi naistele tervituseks pakkuda.

Praeguseks on juba linastunud film “Naine” ja Ruth Bader Ginsburgi eluloofilm “Sest ta on naine” (“On the basis of sex”). Jaanuaris saab näha Whitney Houstoni filmi “I Wanna Dance With Somebody” ja veebruari jaoks on varuks Eesti režissööri Anna Hintsi film “Savusanna Sõsarad”, mis hetkel suuri tunnustusi pälvib.

Tervituseks oleme pakkunud vahuveini ning Veski Napsu ja Saaremaa piimatööstuse uut juustu. Enne filmi tekib ka mõnus sumin ja koosolemise tunne, mis tavapäeval filmi vaatama tulles külastajate vahel ei teki.

Ka tagasiside on olnud iga kord väga positiivne, kuna naised samastuvad ja leiavad inspiratsiooni oma igapäevaväljakutsete ületamiseks. On käinud ka teismelisi külastajaid, kellele on filmid ka väga innustavalt mõjunud. Näeme, kuidas ka nii on võimalik naisi väga edukalt inspireerida ja julgustada.

Märtsis, kui toimub Naised Omas Mullis e NOM Festival, toome naised kinno lausa neljal järjestikusel päeval – 4.-7.03. Nii saab lahti rullitud punane vaip, ms viib 8.-10. märtsil toimuva NOM Festivali üritusteni.
Vaata NOM Konverentsist lähemalt siit ja kogu festivalist siit.

Naised Kinos üritusi jagame EENA Saaremaa Klubi Facebooki ja Instagrami lehtedel ja pileteid saab osta Thule Kino veebilehelt.

Olete meitele oodatud!

Tekst Liis Järvamägi.

naised kinos