2023. NARVA AASTA NAINE ON LJUBOV FOMINA, EENA Narva klubi president.

 

NARVA AASTATE NAINE ON LARISSA SHABUNOVA, Fortaco Estonia direktor.

 

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni Narva klubi (EENA Narva klubi) andis oma 4. sünnipäeva pidulikul tähistamisel välja tiitli Narva aasta naine 2023, kelleks on Ljubov Fomina, klubi asutaja ja esimene president. Narva aastate naiseks valiti esimest korda Larissa Shabunova, Fortaco Estonia direktor.

 

“Seda väärilist tunnustust jagan kõigi klubi liikmetega! Igas vanuses tuleb endale eesmärke seada ja neid ellu viia! Loo endale meeskond ja liigu edasi, inspireerides ennast ja teisi!”, ütleb Narva Aasta naine 2023 Ljubov Fomina.

 

“Aitäh, et tunnustate minu tööd! Kannatlikkus, sihikindlus ja enesedistsipliin on minu edu võti! Eriti värisev on tõdeda, et sellise edu pälvis lihtsast töölis perekonnast pärit lihtne Narva elanik, kes õppis tavalises Narva koolis ega paistnud teiste seast millegi poolest silma. Soovin kõikidele naistele olla elus aktiivne, märgata võimalusi ja kasutada neid, olla julge ja otsustav. Oleme palju tugevamad ja võimekamad, kui endale mõnikord au anname! Aitäh veel kord”, ütleb Larissa Shabunova.

 

EENA Narva klubi kutsub igal aastal üles kõiki organisatsioone, ettevõtteid ja üksikisikuid esitama Narva aasta naise kandidaate. Ettepanekute põhjal valib EENA Narva klubi juhatus välja Narva aasta naise nominentideks kolm tunnustamisväärt naist. Narva aasta naise tiitlile olid sel aastal esitatud Julia Viirsalu (Narva Eesti Keele maja eesti keele õpetaja), Ljubov Fomina (EENA Narva klubi asutaja ja president) ning Natalja Vovdenko (Valge Kõrvits kohviku omanik).

 

NARVA AASTA NAINE pidulik tseremoonia toimus Narvas 2. detsembril renoveeritud Raekojas.

 

Raekotta kogunenud ettevõtlikke naisi tervitas EENA president Merle Saviauk.

Üritusele andis avapaugu Marina Tee ja Svetlana Charlet korraldatud vintage-show.

Moeetendusest võtsid osa nii Narva klubi liikmed kui ka teised naiskülalised.

Muusikaline tervitus aitas kaasa piduliku meeleolu loomisele.

Naiskujud Narva kunstnike portreedel võlusid publikut!

Kirsiks tordil oli rikkalik suupistete valik ja naise kujuga tort.

Ürituse peasponsorid – EENA Narva klubi naised, Narva Astri  keskus, Fortaco Estonia, Aasia restoran MONK, Lazerzone keskus.

Tekst: Sofja Homjakova, EENA Narva klubi liige

Toimetas: Jolan Henriette Koduvere, EENA kommunikatsioonijuht

EENA president Merle Saviauk, Narva aasta naine 2023 Ljubov Fomina ja Narva aastate naine Larissa Shabunova