Sulge menüü

Pärnu Edutiimi liige võitis ettevõtluskonkursi

Pärnu Edutiimis osalenud ettevõtja Gerlika Ree võitis möödunud reedel Pärnu linna olulisima ettevõtluskonkursi ja sai oma äri arendamiseks linnalt 3500 eurot.

“Ettevõtlik pärnakas” on kaheksandat korda toimunud konkurss, mille käigus läbivad alustavad ettevõtjad mitme kuu jooksul erinevaid koolitusi, täiustavad oma äriideed ning lõpetuseks võistlevad žürii ees auhinnaraha nimel.

Gerlika Ree loodud hariduslik mäng nimega “Mateemik” sündis emalikust vajadusest oma lapsele korrutustabel selgeks teha. Kuna aga nüri numbrite pähe jätmine tema lapsele ei meeldinud, lõi ema mängu, mis võiks aidata arvutustehete meelde jätmisel nii korrutustabeli õppijaid, kui ka nooremaid lapsi liitmis- ja lahutamistehetega.

Gerlika tõi esile, et võitis konkursi tegelikult sama ideega, millele ta möödunud suve alguses edutiimi tuli, idee küpsemisel ja “Ettevõtliku pärnaka” konkursil äritegevuse konseptsioon ja sihtgrupp täienesid. “Minu jaoks on väga oluline, et saan ettevõtlusega tegeleda oma kodukohas Pärnus,” rõhutas võitja.

Edutiimi Pärnu tiimijuhi ja BPW Pärnu klubi presidendi Kadrin Karneri sõnul oli Gerlikal Edutiimiga liitudes mitu ideed ning kohtumiste käigus valis ta välja just mängule keskendumise.

Gerlika on energiast pakatav ja äärmisel ideederikas ettevõtja, kes igal Edutiimi kohtumisel endale ambitsioonikaid eesmärke seadis ning pea igaks korraks need ka 100% täitis, kiitis tiimijuht võitjat.

Koostas Kadrin Karner

Pildistas Sten Suurmäe