EENA Heategevuslik Kübarapidu toetab Vähiliitu

 

EENA – Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni heategevuslik Kübarapidu “Stiilne mask” toetab Eesti Vähiliitu uue 3D mammograafi soetamisel. Aitame ennetada haigestumist ja päästa igas eas naiste elusid.

Kübarapidu toimub 13. augustil kl 18.30 Viimsis, rannarestoranis Paat.

EENA on heategevusse sihipäraselt panustanud 1993. aastast, ka meie Kübarapidu on pika traditsiooniga. EENA heategevuslikud Kübarapeod on alati põneva stiili, meeleolukate etteastete, eriliste kohtumispaikade ja üllatustega. Erilise stiilinoodi annavad sel korral peole lisaks kübaratele ka stiilsed maskid kui aastasümbolid. Tulemas on kokteilikoolitus ning muusikalise elamuse pakub imelise lauluhäälega Marii Väljataga, kes on ka meie Tallinna Klubi liige.

Kübarapeol astub esmakordselt lavale ka noor moelooja oma moebrändiga BIRKENTHAL, mis pakub naistele ja meestele eksklusiivseid ning isikupäraseid aksessuaare. Brändi läbivaks jooneks on naiselikkus ja mehelikkus, rõhutades luksuslike detailidega kandja erilisust unikaalselt ja sõnadeta.

Kübarapeo korraldaja on traditsiooniliselt EENA Tallinna klubi, kes enam kui 70 liikmega on EENA kõige suurem klubi. EENA-l on 8 aktiivset klubi üle Eesti: Tallinna klubi, Rannamõisa klubi, Tartu klubi, Pärnu klubi, Võru klubi, Narva klubi, Ettevõtlusklubi, Äriklubi. Tegutseb ka EENA noortesektsioon.

Ootame EENA stiilsele Kübarapeole oma liikmed ja kõiki külalisi, kel on soovi panustada heategevusse.

1992.a loodud EENA – Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon kuulub rahvusvahelisse äri- ja ametinaiste võrgustikku BPW International – Business and Professional Women International. EENA loodi eesmärgiga aidata kaasa oma erialal pädevate, ettevõtlike naiste ja naisjuhtide omavaheliste kontaktide loomisele, ideede ja arvamuste vahetamisele ja tegevuste elluviimisele ning klubilise tegevuse traditsioonide säilitamisele. Peame Heategevuslikku Kübarapidu igal aastal, 2019.a fotogalerii leiab siit: https://bpw-estonia.ee/heategevuslik-kybarapidu/

Lisainfo: Merike Paasalu │EENA juhatuse liige ja Tallinna Klubi president │Tel: +372 56 577875 │merike@magusaekspert.ee