Tallinna klubi sügishooaja avaürituse märksõnadeks olid coaching ja hunnitu merevaade.

 

Tallinna klubi sügishooaja esimene üritus toimus Original Sokos Hotel Virus 15.09.2020. Toredalt palju klubirahvast kogunes avaüritusele peale pikka ja mõnusat suve.

Avaürituse toimumise koht Original Sokos Hotel Viru ei olnud üldse juhuslik valik vaid vägagi sihipärane. EENA Tallinna klubi liikmeid võõrustas Siiri Mark, kes on Viru hotelli müügijuht ning tema lahkel kutsel võtsimegi sel korral ette külaskäigu Siiri igapäevasesse töömaailma – hotelli.

Müügijuht Siiri tutvustas EENA naistele Viru hotelli teenuseid ning jagas meile värskeid hotelliuudiseid. Kõige värskem neist on, et Original Sokos Viru Hotel sai just värskelt uue naisjuhi.

Järgnevalt tegi Siiri meile põneva ringkäigu hotellimaailmas. Alustasime külaskäiku hotelli esimeselt korruselt, kus asub ka restoran Amarillo. Lõpuks jõudsime oma ringkäiguga hotelli 21.korrusele, kus tubadest avaneb imeline vaade Tallinna lahele. Siiri tutvustas meile hotelli erinevaid majutusvõimalusi ning hotelli kuulsat ja kauniste vaadetega katusebaari.

Hooaja avaürituse teise ossa jäi EENA ettevõtlike naiste ühine ümarlaud teemal “Coaching kui uus partnerlus sinu elus”. Ümarlaua viis läbi Tiiu Hinnov, kes on CoachingPlus OÜ personaal ja- juhtimise coach ning ka Eesti coachide ühenduse ICF Estonia liige. Tiiu rääkis klubilastele, mida coaching endast kujutab ning milliseid võimalusi see meile pakkuda saab.

Tiiu ütleb enda kohta, et coachina suudab ta olla sisemiselt kogenud, tähelepanelik ja usaldusväärne kaaslane, kes on valmis kliendiga jagama oma aega ja vaikust parimate mõtete küpsemiseks. Tiiu soovib inspireerida inimesi avanema, saama kontakti oma sisemise tarkuse, võimekuse ja unikaalse potentsiaaliga. Tema missiooniks coachina on olla oma kliendi elus teadlike otsuste ja valikute vallandaja, tema arengu ja elurõõmu nimel. Tiiu soovib, et iga tema coachingu klient leiaks endas üles ainult talle kuuluva õnne ja rõõmu võtme.

Ümarlaual said osalejad muuhulgas oma esmase coachingu kogemuse ning see formaat pakkus ka suurepärase võimaluse oma mõtteid ja elamusi jagada kohe ka oma heade klubikaaslastega.

Aitäh Siirile, Tiiule ja meie vahvale klubirahvale ning väga põnevat ja tegusat sügishooaega kogu EENA-le!

Postituse kirjutas Mare Timian, Tallina Klubi liige