Sulge menüü

Valmistasime jõulukinke ja pidasime meeles Tartu Naiste Tugikeskust

 Tartu klubis on saanud traditsiooniks, et jõulupeo korraldavad liikmekandidaadid. Sel aastal oli neid kokku viis, kes kogunesid Diana meeldetuletuse peale, et kohe-kohe on detsember ja ega jõulupidu end ise ei korralda, mitmeks ajurünnakuks.

Valiti välja hubane söögikoht, kohvik Spargel, kus pakutakse maitsvat eesti toitu, ning otsustati, et peo käigus võiks midagi  oma kätega valmis teha – jõulukink sõbrannale, emale, õele, tütrele vmss.

Pidu kujunes ootuspäraselt meeleolukaks. Kõik, mis lauale jõudis, oli maitsev, ruumis hõljus peente aroomiõlide hõngu ja huulepalsamid valmisid Joana Jõgela juhatusel kui võluväel. Sel õhtul läksid kõik naised koju erakordselt pehmete huultega.

Kaasatoodud kingituste osas otsustasime, et seekord peame meeles neid, kel jõuluaeg möödub Tartu naiste Tugikeskuse varjupaigas. Vastutasuks kingi eest sai igaüks Laste ja Noorte Kriisiprogrammi jõulukaardi.

Ilma salmi lugemata, laulmata, ilukirja kirjutamata või anekdoote rääkimata ei pääsenud meist siiski keegi, sest üks sinnakanti  ära eksinud jõuluvana tuli meid tervitama-kallistama.

Õhtu lõpuks olime staažikate eenalannade silmis end tõestanud ja meie kõik – Diana, Liina, Mari, Reet ja Triin – võeti vastu BPW Estonia Tartu klubi täieõiguslikeks liikmeteks. Andsime noorliikme vande  ja lubasime olla igati väärikad ja tegusad EENAkad.

Selliste sõpradega tahaks ka edaspidi midagi põnevat ette võtta!

EENA Tartu klubi noorliikmete nimel

Reet Treial

PS: tagasiside sotsiaalnõustajatelt:

“kingitused naistele…. tead, see on üks, mis annab siin töötades megalt jõudu! Need meil sees olevad naised ei osanud mitte oodatagi, et saavad mingid kingitused. Kõik kinnitasid, et oleme neid juba nii palju aidanud, mõistmise, hea sõna, kõige muuga. Ja kinki vastu võttes, silmad niisked, tänusõnad huultel…. vot see on asi, mille pärast mul ei olegi supervisiooni vaja!”