Sulge menüü

Uue hooaja tervitus ettevõtlikele naistele

Selle aasta novembris tähistab Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon oma 27. sünnipäeva. Tähistame seda Tartus 15. novembril Aasta Naise Galaga ning meie organisatsiooni liikmete tunnustamistseremooniaga.

Iga aasta on veidi omamoodi: käesolevat aastat iseloomustab meie organisatsiooni suurem pöördumine näoga ühiskonna poole. Kevadel kutsusime Euroopa Parlamendi Eesti naiskandidaadid osalema sisukas debatis, osalesime Eesti delegatsioonis ÜRO naiste võrdõiguslikkuse konverentsil ning Coca Cola Fondi ja EBSiga koostöös koolitasime ligi 500 noort naist, et neis kasvaks ettevõtlusambitsioon ja julgus luua oma ettevõte.

Sellesse aastasse jäävad ka arvukad klubide üritused ja väga suur huvi meie tegemiste vastu potentsiaalsete liikmete poolt igas piirkonnas. Iga klubi on andnud oma panuse naiste enesearengule ja naiste ettevõtlikkuse julgustamisele. Veel sel aastal tahame anda tuule tiibadesse kahele uuele klubile: Äriklubile Tallinnas ja piirkondlikule klubile Jõhvis. Jätkame Coca Cola Fondiga koostöös naisettevõtjate inspireerimist. Oleme kvaliteedimärgiga organisatsioon, kuhu kuuluvad naised, kes on edukad, tahavad ise areneda ja muuta ka maailma, kas või väikeste sammudega.

Soovin meile kõigile lennukaid ideid, pühendumust ja jõudu heade mõtete teostamiseks. Usun, et kui naistel on hääl olemas, siis peame kasutama seda julgelt, targalt ning otsustavalt. Oleme esimese rea naised!

 

Ester Eomois

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president

Business and Professional Women Organisation in Estonia