"Roheline ja hooliv maailm" - Aveliina Helm. Vaata järgi!

Kliimamuutus ja looduskeskkonna hävimine mõjutavad meid kõiki. Kuidas me siia jõudnud oleme, kuhu on maailm liikumas ning millised on meie võimalused olukorda parandada või muutustega kohaneda? Tartu Ülikooli kaasprofessor Aveliina Helm kõneleb globaalsete muutuste mõjust Eesti elule, looduskeskkonnale ja inimestele.

Kui oled loengu läbi vaadanud siis palun anna  omapoolne tagasiside alloleval lingil:
https://forms.gle/6cTL4ewN7hrE1jck9

Mis järgmiseks?

4. märtsil 2021 räägib AS Kaubamaja Grupi jätkusuutlikkuse koordinaator Erika Pihl teemal “Säästev ja kestlik areng- mis? miks? kuidas?”
Sarja teine loeng keskendub jätkusuutliku ehk kestliku arengu tausta ja sisu avamisele. Räägime kuidas oma tegevuse mõju hinnata nii ettevõtluse kui ka argielu seisukohast ning kuidas sellele strateegiliselt läheneda. Vastame küsimustele: mis on süsinikujalajälg, selle mõõtmine ning süsinikheite tasakaalustamine ehk offsettimine. Mõtiskleme kliimariskide üle ning räägime, miks on oluline sellele juba praegu tähelepanu pöörata.
Tule ise ja jaga infot ka kaasteelistega!

Registreeru kohe https://bpw-estonia.ee/event/erika-pihl-vebinar-saastev-ja-kestlik-areng-mis-miks-kuidas/

Mis on algatus “Roheline ja hooliv maailm”?

EENA Tallinna klubi eestvedamisel on sündinud üleeuroopaline algatus “Roheline ja hooliv maailm”.
Kuidas teha tänases maailmas häid valikuid? Kuidas hoolida iseendast ja meid ümbritsevast keskkonnast? Kuidas pidepunkti mitte kaotada? Kuidas naistena aidata kaasa jätkusuutliku keskkonna loomisele?  Kuidas luua muutust ühiskonna väärtushinnangutele? Kuidas luua ja toetada rohelist ettevõtlust?
Pakume info virrvarris paremate valikute tegemiseks loenguid ja ettevõtete külastusi kaasaegsele naisele, kes soovib võtta vastutuse lisaks enda ja oma pere heaolule ka meie koduplaneedi Maa hea käekäigu eest.
Lisaks loengutele ja ettevõtete külastustele  kutsume kõiki teotahtelisi ja ettevõtlikke naisi liituma edutiimidega, et kujundada oma ettevõtte kestlikku toimimist. Julgustame naisi suuremat vastutust võtma ja oma juhivõimeid arendama. Innustame, julgustame ja juhendame edutiime sel teel kogenud mentorite abiga.

Soovid järgmistest tegemistest lisainfot või lausa kaasa lüüa?

Palun täida liitumise vorm siin

Ettevõtlik ja otsusekindel naine on see, kes viib ellu vajalikud muudatused iseenda elus ja oma organisatsioonis läbi mille saavutame ühise eesmärgi – jätkusuutlik roheline maailm meile endile ja tulevastele põlvkondadele.

Üleeuroopalise liikumisega oleme loonud rahvusvahelise naiste võrgustiku, kus üheskoos jagada teadmisi ning luua jätkusuutlikke lahendusiLoe lisaks siit.