Sulge menüü

Külastame kooliaasta alguses Kadrioru Saksa Gümnaasiumi. Kooli direktor, meie klubi liige Imbi Viisma, tutvustab meile oma kooli ja selle rahvusvahelist elu. Loodame kuulda ka tänapäeva Eesti hariduselu rõõmudest ja muredest. Kadrioru Saksa Gümnaasium on saksa keele süvaõppega üldharidus kool Tallinnas. 1962.a alustati E. Sillingi juhtimisel saksa keele süvaõppega. Imbi Viisma on kooliga seotud alates 1981. a esialgu noore õpetajana. Vahepeal on töötanud muudel ametikohtadel Eesti haridussüsteemis. Imbi Viisma on väga hinnatud ja tunnustust saanud pedagoog ja juht.

Brändi Bold Tuesday rajaja ja disainer Kairi Kuuskor tutvustab ettevõtet ja selle tooteid. Bold Tuesday loob originaalse idee ja puhta põhjamaise disainiga reisiteemalisi tooteid, mis inspireerivad üha uusi ägedaid paiku avastama. Tänaseks on Bold Tuesday reisiplakateid müüdud üle terve maailma, rohkem kui 60sse riiki Gröönimaast Singapurini ja esitletud näitustel ning disaininädalatel Milaanos, Pariisis, Londonis, Berliinis jpt linnades üle maailma. Vt boldtuesday.com.

Hooaja avaüritus, kus juhatus ja president annavad ülevaate eelmisest hooajast. Uute liikmete vastuvõtt, juhatuse liikmete vahetus. Uute ürituste tutvustus. Oodatud kõik klubi liikmed osavõtma ja kaasarääkima. Klubi poolt tee/kohv pirukas ja kook. Parkida saab maja taha hoovi tasuta.

Külastame koos koolituse külalistega Marje Vihula kübarapoodi Aia tänav 7

Ühine lõunasöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 18 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, lõunasöök sisaldab kahte käiku

Aasta Naise Gala 2019 toimub sel aastal Tartus Lydia Hotellis. Palun broneerige kalendris 15. novembri õhtupoolik juba varakult.

Jooksev info postitakse ka Facebooki üritusele. Kindlasti märkige “Osalen” Facebooki kutses: https://www.facebook.com/events/430207470901875/. Korraldajaks on Tartu klubi.

Ühine õhtusöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 20 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, õhtusöök sisaldab kahte käiku

Ühine õhtusöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 22 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, õhtusöök sisaldab kahte käiku

Ühine õhtusöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 29 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, õhtusöök sisaldab kolme käiku

Tutvume Telia “targa majaga”, meid võtab vastu haldusjuht Mari-Liis Vihul

Eesti disaini tutvustavad selle loojad

Võru klubi kandidaat Maris Leima kutsub kõiki 28.09 kell 17.00 Põlvas asuvasse Tillu kohvikusse pimeõhtusöögile. Tegemist on meeli arendava 3-käigulise õhtusöögiga – tule ja saa osa väga huvitavast ja toredast õhtust. Osavõtutasu 19 eurot palume üle kanda Maris Leima  arveldusarvele EE547700771002321566. Üritusele registreeruda hiljemalt 23.septembriks.

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

Eesti Vabariigi Presidendi residentsi külastus giidiga. Kohtade arv piiratud, 20! Registreerimisel saata isikukood Edale või panna märkustesse. Registreerimine suletakse 19.august!
Isikut tõendav dokument kaasa!

BPW members who are interested in being able to offer the BPW Leadership Training for Women are invited to register for a Train-the-Trainers and be certified in this exciting new program.
Please transfer the participation fee 160 EUR before 20 July to BPW Estonia bank account.
MTÜ BPW Estonia
Address of BPW Estonia: Ristiku 10, Tallinn, 10611
Bank: AS SEB Pank
Address: Tornimäe 2, Tallinn Estonia
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
IBAN: EE851010052032732009
Please let us know if you need the invoice and send the invoice data anuviksbpw@gmail.com

Külastame raba, supleme jões, teeme süüa ja arutame lõkkevalgel naiseks olemise saja erineva tahu üle. Maja mahutab 9 matkajat. Maja ümber on võimalus telkida. Kes ees….see magab majas.

Võru klubi naised kutsuvad kõiki imekaunisse Liblikaaia Villasse, et koos kuulata Liane Mäesalu ettevõtjaks saamise lugu, tutvuda kauni liblikaaiaga ning koos katame piknikulaua. Registreerumine hiljemalt 1.juuni õhtuks. Kaasa võtta 3 eurot sularaha ja midagi ühisele piknikulauale.

Osalema peaksid kõik klubide presidendid ja juhatuse liikmed. Arutame kodukorra muudatusi.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (BPW Estonia)  korraldab Euroopa Parlamendi naiskandidaatide debati. Debateerime laiemalt, kuidas  kiiresti muutuvas Euroopas meie armsa ja demokraatliku Eesti eest kõige paremini seista.

Kindlasti on arutelu teemaks naiste õigused ja võimalused, majanduslik sõltumatus, ettevõtluskeskkond ja innovatsioon.

Debatil ootame osalema kõiki uudishimulikke erinevatest eluvaldkondadest, kes tunnevad, et teemad vajavad laiemat kajastamist ja uut mõttevärskust.

Debatt toimub 14. mai 2019, kell 16.00-17.00

Toimumiskoht: Wabaduse kohvik, II korrus (Vabaduse väljak 10)

Debatist teeb otseülekande Postimees Online oma veebis.

Debatil osalevad:

Marina Kaljurand (Sotsiaaldemokraadid)
Yana Toom (Keskerakond)
Viktoria Ladõnskaja-Kubits (Isamaa)
Evelin Ilves (Rohelised)
Yoko Alender (Reformierakond)
Triin Saag (Eesti 200)

Debatti modereerib BPW Estonia president Ester Eomois. Küsimusi kandidaatidele palume saata aadressil ester.eomois@ebs.ee

Teeme 06.05 algusega kell 18 BPW Estonia noorte koosoleku ja sellega seoses kutsun teid endale külla (aadress: C.R. Jakobsoni 10/1-3)

Teemad, mida arutame:

Kodukord ja põhikiri
tegevused teisel poolaastal 2019
noore naisettevõtja valimise protseduur
palgalõhe kampaania 2020
tutvume uute liikmetega

Kutsume naisi osavõtma Tallink Maijooksust. Distants on 7km ja seda võib nii joosta kui kõndida, ajavõtuga ja ilma. Koos on toredam ja veedame kena kevadise päeva sportlikult. Registreerige end ise vastavalt teie sportlikule vormile: http://www.jooks.ee/et/maijooks/registreerimine
Teeme ühised kollased särgid (Merike Paasalu) Särgi hind 15€. Särkide tellimine kuni 22.04!!!

Võru klubi kanditaatliige Sirli  Kokk ootab kõiki huvilisi Maamehe Golfi tallu, et küpsetada ehtsas saviahjus pitsat, proovida pildi ülekandmist taaskasutusmaterjalile ja loomulikult mängima ka maamehe golfi. Osavõtutasu 5 eurot saab tasuda kohapeal sularahas. Registreeruda hiljemalt 8.mai õhtuks.

Võru klubi kanditaatliige Sirli Kokk ootab kõiki Maamehe Golfi tallu, kus küpsetame ehtsas saviahjus pitsat, proovime pildi ülekandmise tehnikat taaskasutusmaterjalile ja loomulikult mängime ka maamehe golfi. Osalustasu 5 eurot saab tasuda kohapeal sularahas. Üritusele registreerumine 8.mai õhtuni.

Mari Kooskora on EBS kaasprofessor ja Ärieetikakeskuse juhataja.Mari koolitab meid ärieetika valdkonnas ja annab õpetusi, kuidas teha asju õigesti. Osalustasud 5€ kohapeal sulas.

Kohtumine ettevõtja Laura Päitiga.
Hetkel on Laura arendamas ja kasvatamas ettevõtet Digital LearningSystems OÜ (asutaja, tegevjuht ja enamusosanik). Mängude, raamatute arendamine lastele vanuses 2.-8a., eesmärgiga ühendada ekraanivabalt digitehnoloogia ja traditsiooniline paber. Ta usub 100% ütlusesse “Mida rohkem teed, seda rohkem jõuad ja kui uskuda ning nautida oma tegemisi, siis jõuab veelgi rohkem!”
Osalustasu: igaüks valib sobiva lõunasöögi ise.

Kutsume naisi seekord kohtuma holistilise toitumisnõustajaga, kes ühendab oma töös teadmised nii meditsiinist, biomeditsiinist kui psühholoogiast.Elle Kalamägi on Ida-Tallinna keskhaigla dieedi- ja toitumisnõustaja, kuulub MTÜ Eesti Diabeedispetsialistid, Eesti Toitumisnõustajate ühendus, Ameerika Toitumisnõustajate Assotsatsioon ja Eesti Toitumisteraapia Assotsatsiooni.Räägime tervislikust toitumisest naise elukaarel ning anname vastused järgmistele küsimustele: Mis ajab meid lakkamatult kohvi jooma? Kes käsib haarata maiustuse järele ning süüa kuni pakk otsas? Kuidas stress mõjutab ainevahetust? Milline roll on soolestiku mikroflooraRegistreerimine siin hiljemalt 17.04.2019 või FB BPW Estonia Rannamõisa lehel oleva registreerimise kaudu.Osalustasu BPW Rannamõisa klubi liikmele 15 eurot, teistele 20€ kanna üle EE751010011818655228 Merli Lindberg hiljemalt 15.04.2019 

Two days Leadership training includes different topics to make you a stronger leader and give you skills to become more efficient in leading your own life. Train the Trainer session is the follow up and is for BPW members, at the end of the session you will be able to obtain the BPW Trainers certificate. Trainers are the BPW Leadership and Life Long Learning Taskforce trainers. Participation fee for Leadership Masterclass training 120 eur, Leadership Masterclass and Train the Trainer session – 280 eur. Not BPW members – Leadership Masterclass training 160 eur. Please register before 15 July and transfere the participation fee until 20 August 2019 on BPW Estonia account EE851010052032732009. During the registration please provide your invoice data. Bank details: MTÜ BPW Estonia
Address of BPW Estonia: Ristiku tänav 10, Tallinn, 10611
Bank: AS SEB Pank
Address: Tornimäe 2, Tallinn Estonia
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
IBAN: EE851010052032732009

Päevane väljasõit Helsingisse. Külastame naisettevõtja Rauni Lounasvaara kohvikut Hykke, samas lõunasöök. Kohtume Soome Naisorganisatsioonide Keskliidu (Naisjärjetöjen Keskusliitto) liimetega. Kohtumisi aitab korraldad NJKL esinaine ja BPW Vantaa klubi liige Kukka Lehmusvirta. Tutvume Helsingi uute superhoonetega: keskraaamatukogu Oodi ja kunstimuuseumiga Amos Rex. Käime Marimekko jt outlet poodides. Täpsema kava saadame listi eraldi. Korrraldajad Virve Poom ja Aime Tahvonen. Registreerimine veebilehel Aime Tahvonenile.

BPW Estonia noorteüritus Mektorys, kus kohtume 3Cular tegevjuhi ja kaasasutaja Kaisa Hanseniga. Ettevõte 3Cular tegeleb puidujääkidest 3D printimise arendamisega, mis on ambitsioonikas ning keskkonnateadlik ettevõtmine. Saame sellest innovaatilisest ja inspireerivast lahendusest rohkem teada ning kuuleme, kuidas jõuti sellise ärimudelini.

Kohtumine ettevõtja Tanel Veenrega (1977). Tanel kasvas üles kunstnike ja muusikute perekonnas Tallinnas, lõpetas Eesti Kunstiakadeemia 2005. a. Osales üliõpilaste vahetusprogrammis Amsterdami Rietveldi Akadeemiaga. Praegu töötab vabakutselise ehtekunstnikuna, 2014 loonud kaubamärgi TVJ, mis kogub rahvusvahelist tuntust. Osalustasu 4€, väike suupistelaud. Võimalik osta tooteid soodushinnaga.Osalejate arv 15 in.
Osalustasu kanda BPW Estonia kontole EE131010220229216225

Kogunemine ja hommikukohv 10.30.

11.00 Aastakoosoleku avamine, koosoleku juhataja, protokollija ja häälte lugeja valimine
11.05 BPW Estonia klubide ja noortesektsiooni tegevusaruanded 2018 (iga klubi president max 5 minutit)
2018. suurprojektide kokkuvõtted Angela Ventsel (Moldova) ja Ester Eomois ( Coca Cola projekt)
11.45 BPW Estonia Presidendi tegevusaruanne 2018. aasta kohta.
Juhatuse liikme Maie Mängeli ettekanne
– finants – 2018. aasta finantsaruanne (bilanss ja kasumiaruanne, samuti 2018.aasta
eelarve ja eelarve täitmine, saadetud liikmetele tutvumiseks enne koosolekut. Maie Mängel
– Revisjonikomisjoni aruanne. Karin Tennison
2018 a. majandusaasta aruande (sisaldab tegevusaruannet) ja revisjonikomisjoni
aruande kinnitamine
12.15 Ettepanekud BPW Estonia dokumentide muutmiseks. Ester Eomois
12.45 Uute juhatuse liikmete lühike enesetutvustus ja uue juhatuse valimine
13.00 Kommunikatsiooni töörühma tegevuse ülevaade. Signe Ventsel koos meeskonnaga
13.30 Tegevuskalender 2019/ 2020 tutvustamine ja kinnitamine. Ester Eomois
13.45- 14.00 Vaba mikrofon, ettepanekud, arutelu.

Kell 14.00-15.00 puude istutamine Kadrioru parki ja ühine piknik.

2019. aasta Eesti Vabariigi aastapäeva tähistame Harjumaa muuseumi külastamisega kolmapäeval, 20. veebruaril. Sündmusel tutvume Harjumaa muuseumi olulisusega, saame teada, miks muuseum asub Keilas jpm. Ekskursiooni viib läbi giid. Peale muuseumituuri naudime suupisteid ning tähistame väärikat sünnipäeva. Üritus algab kell 18.00 ning kestab 1,5h.

Registreerimine kestab hiljemalt kuni 17.02.

 

BPW Tartu klubi kokkusaamine toimub teisipäeval, 12. veebruaril kell 18 Ülikooli kohviku talveaias aadressil Ülikooli 20.

Seekord on meil kaks külalist ja arutleme teemal: 

Ettevõtlus – kas sisemine kirg, väline sundus või kuldne kesktee?

Oma teekonda ettevõtlusega alustamisest ja prioriteetide seadmisest jagavad Veiko Luhaste ja Liia Vihmand.

Kahepäevane liidrikoolitus naistele, koolitajad on BPW Euroopa Leadership and Life Long Learning Taskforce koolitajad, koolitus koosneb kahest osast – Leadership Masterclass ja Train the Trainer. Train the Trainer koolituse edukas läbija saab BPW sertifitseeritud koolitaja tunnistuse. Koolitus toimub inglise keeles. Koolitus on tasuline. BPW Estonia liikmetele Leadership Masterclass koolitus 70 eur, koos Train the Trainer osaga 120 eur. Mitte liikmele Leadership Masterclass koolitus 100 eur. Osalustasu palume kanda 20. augustiks BPW Estonia a/a EE851010052032732009. Palun registreerimisel märkida arve saamise soov.

Kohtumine Euroopa naistevastase vägivalla vastu võitlemise organisatsiooni presidendiga Pille Tsopp-Pagan, kes on ka BPW Estonia Tartu klubi liige. Pille räägib, kuidas Eesti naine nii kõrgele ametipostile jõudis. Tulge varem kohale, kes soovib süüa ka, saate enne ära tellida ja süüa ka. Väga maitsvad toidud. Meil on eraldi ruum seal. Parkida saab maja taha hoovi tasuta.

Traditsiooniline heategevuslik kübarapidu toreda ja põneva meelelahutusprogrammiga, hea toidu ja seltskonnaga. Toimub heategevuslik loterii. Tallinnast viib kohale ja toob tagasi buss! Osalustasu 35€ + bussiraha 4€. Bussiga tulijad lisage märkustesse: Buss
Buss väljub 17.00 Vene Kultuurikeskuse eest, Mere pst.5
NB! Afterparty Tallinnas, Urban bar, Roseni 9
Osalustasu 35€ + 4€ buss kanna kontole: MTÜ BPW Estonia EE131010220229216225
Registreerida saab kuni 12.august!!!!

Marianne räägib teemadel: Naiste marss, ÜRO Julgeolekunõukogu kampaania, naiste majanduslik iseseisvus on inimõigus. Söögid-joogid saab tellida ja tasuda kohapeal iga osaleja ise. Osalustasu ei ole

Investeerimiskoolitus nö alustajale. Kuidas alustada? Kasvukonto loomine (ilma milleta ei saa kuidagi väikeste summadega alustada).Fondid ja aktsiad? Kuidas koguda lapsele raha, nii et raha kasvaks ka?
Küsimused. Üritus on TASUTA

Pärnu Postimehe peatoimetaja Siiri Erala võtab meid vastu ajalehe toimetuses ja tutvustab meediamaailma seestpoolt. Järgneb ühine lõunasöök Pärnu klubi naistega.
Soovijad võivad juba eelmisel päeval, reedel Pärnusse sõita. Reede, 12. aprillil kell 19 on Pärnu teatris Endla ülipopulaarseks osutunud Tammesaare – Kivirähki etendus ”Elu ja armastus”.
Ühine lõunasöök Pärnu klubi liikmetega 13.04 kell 15.00 Victoria hotell kohvikus Grand Cafe. Palume kanda lõunasöögi raha 12 € BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 3. aprilliks.

Marika Utkin tutvustab firmat Novarc. Järgneb klubi koosolek. Pakutakse teed ja kohvi, väike näks. TASUTA

Ootame Teid toredale üritusele Vaskna Turismitallu, kus meid ootab ees õhtusöök, saun ja lõbus koosviibimine. Osalustasu 45 eurot tasuda hiljemalt 15.jaanuariks BPW Estonia arvele EE851010052032732009 märksõnaga “Talvepäevad”. Osalustasu sisaldab ka ööbimist ja hommikusööki. Pühapäeval on võimalus soovijatel külastada ka Haanja imelisi suusaradu – info lisandub jooksvalt

Saame kokku talvisel Haanjamaal armsas Suure Muna kohvikus ning arutleme organisatsiooni arengu teemadel. Siiri Tiivits-Puttonen teeb meile ka väikese kodulehe koolituse. TASUTA (eelnevalt mainitud 5 eurot tasuma ei pea)

Oled oodatud looma enda jaoks uut 2019 Sea aastat ja selle energiat kinnitama luues väekaardi, mis juhendab ja suunab sind terve aasta jooksul. Osalustasu 30 EUR palun võtta kaasa sulas, sisaldab: ühismeditatsiooni, ergutavat teed ja tervislikke snäkke, juhendaja näpunäiteid, vajalikke aluspabereid ja pilte ning ruumi renti.Registreerida saab kuni 01.02.19 või kuni kohti jätkub!
Kohtade arv piiratud, 15!!!

Teatrietendus, milles osatäitja Aasta Naine 2017 Mari Liis Lill. Pileti maksumus 21€. Ülekanne palun teha hiljemalt 31.12.2018 MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225

BPW Rannamõisaklubil on heameel kutsuda kõiki endiseid, praegusi ja tulevasi klubiliikmeid jõuluõhtusöögile Laitse Graniitvillasse.
Õhtusöögi esimeses osas kohtume Graniitvilla omaniku, tuntud kunstniku Tauno Kangro ja tema elukaaslase Sirle Pedajasega. Kohtumise teemaks on “Naise roll mehe elus”.
Õhtusöögiks oleme valinud Rootsi laua, kust ei puudu eelroog (valik erinavid kalu, pasteete, salateid) pearoog (valikus ahjulõhe, sea sisefilee) ning magusroog (piparkoogimaitseline jõulukook).
Osalustasu 10.-. Õhtusöök 32.-

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 14. oktoobrit, selgitusse märgi Edutiim

Registreerida/tasuda 24.oktoobriks

Kohtumine maailmakoristuspäeva peakorraldaja Tallinna klubi liikme Eva Truuverkiga. Osalustasu ei ole, kohvik omal kulul.

R.S.V.P. hiljemalt 26.10.2018 e-posti aadressil: britpensa@gmail.com.
Osalemistasu 45 € (staažikale liikmele 35 € ja koos kaaslasega 80.- €) palume kanda hiljemalt 26.10.2018
MTÜ BPW Estonia kontole EE851010052032732009 lisades selgitusse oma nime.
Hind sisaldab õhtusööki.

Tallinnast koguneme 15.00-15.15 bussile Mere pst. 5 Vene Kultuurikeskuse eest.
Täiendav peatus on plaanis Rocca Al Mare Keskuse parklas asuva Mc Donaldsi juurest 15.40-15.45 ja sealt liigume edasi Laulasmaale läbi Tabasalu. Ürituse tasu külastaja kohta on kokku 10 eurot, õpilastele ja pensionäridele 8 eurot.Selle sees on muuseumi pilet (täispilet 4 eurot ja õpilased-pensionärid 2 eurot), giiditasu (meil on 2 giidi) ja sümboolne tasu 2 eurot bussisõidu eest.
Osalustasu ürituse eest ootame ülekandega enne üritust: MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225
Registreerumine on kuni 5. detsembrini või kuni bussis kohti jätkub!

Liviko külastus: ajaloolise tehas, muuseum ja degusteerimine. Osalustasu 18 € kanda MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 16.01.2019. Osalejate arv 20 inimest.

Külastus koos giidiga, kuraator Mai Leviniga. Igaüks maksab pääsme kohapeal ise 6,50 €/4,50 €. Krista Puusepp sponsoreerib giiditasu.

Söögid-joogid tellib ja tasub kohapeal iga osaleja ise. Osalustasu ei ole.

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 21. septembrit, selgitusse märgi Edutiim

Meeleolukas stiilipidu “Suur Gatsby” koos hea söögi, muusika ja tantsu õppimisega. Osalustasu 35 € kanda MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 04.01.2019.
NB! Oodatud on kaaslased!

Sõidame külla Tiina Rämmeldile ja Mare Treibergile, Kostivere mõisaga tutvumine ja väike kohvipaus. Registreerida saab 19.09 õhtul kella 19.ni!!!

Gemmoloog-teemantiekspert Heli Kuulman räägib ehetest. Kohtade arv piiratud, 10 inimest!

Maia Masing on Mustamäe Gümnaasiumi kunstiajaloo õpetaja, kes suviti teeb giidina tööd vanalinnas, sh. tutuvustab Niguliste kirikut. Täispilet kirikusse 6€, sooduspilet 5€

Chocolala on valitud Maailma 10 parima šokolaadkohviku hulka. Töötuba viib läbi firma asutaja Kristi Lehtis, kes räägib ka, kuidas kõik alguse sai.Töötoa hind on 35€/in Seal sees siis nii kommide tegemine, muuseumi külastus, igale osalejale pakitakse kaasa 16 kommiga pidulik kinkekarp, kohapeal kuumad joogid ja šokolaadid. Osalustasu palun kanda hiljemalt 12.02.19
BPW Estonia kontole EE131010220229216225

Kell 16.00-16.15 Kogunemine 1.korrusel (sissepääs Suur-Ameerika tänava poolt).
Triin Vilman tutvustab superministeeriumi kujundamise ja toimimise edulugu; ringkäik hoones, soovi korral ühine foto; kohtumine tervise- ja tööministri Riina Sikkut’iga. Külaliste arv kuni 20.

Päevakorras on organisatsiooni tegevusega seotud teemad, ootame kõigi liikmete aktiivset osavõttu. Volikogu kutse ja päevakord saadetakse lähiajal.

Arutleme ja mõtleme kaasa, kuidas saame tuua Eesti ühiskonda rohkem avatust, tasakaalu
ja sallivust. Võta kaasa sõpru ja tuttavaid. Osalustasu 10 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 10. septembriks

Raannamõisa klubi hooaja lõpetamine. Giidiks ja teejuhiks Tiiupesa peremees Kalle. Kohtume Hiiumaa naisettevõtjaga, külastame Suuremõisa lossi ja tutvume kohalike käsitöömeistritega. Õhtul saun ja seltskonnamängud!

Jalatsivabrik Samelin külastus, õhtusöök BPW Tartu klubiliikmetega ja teatrietendus Vanemuises “Hedda Gabler” Kohti piiratud. Täispilet 20 € ja pensionärile 16 €. Bussi hind sõltub, palju meid tuleb, ca 15-20 €.

Külas on Heli Vaab, kes räägib, kuidas teha “Iidse tarkuse” järgi maniküüri, millist värvi värvida juuksed, et tõmmata oma ellu soovitu, milline peaks olema soeng ja meik. Värvistiilide läbitöötamine iidsete teadmiste järgi. Saame teada, milline on sinu riiete värv ja õpime seda kombineerima.Lektor Heli Vaab on õppinud Feng Shuid Odessa õpetaja Nadezda Bespalova juures ja koostab Feng Shui karmapasse.
Osalemiseks saada e-kiri rannamoisa@bpw-estonia.ee hiljemalt 19.06. Osalemistasu 15€ saab tasuda kohapeal sularahas. Kohtade arv on piiratud.

Palun regsitreerida enne 1. juunit, kohtade arv piiratud

Tutvustame viimaseid prilli- ja silmalõikuse trende ning räägime GDPRist ja uurime sellest tulenevaid uusi nõudeid ja milliseid IT lahendusi on olemas, et seda probleemi oma ettevõttes lihtsamalt lahendada. Osalustasu ca 5 euri (täpsustub)

Ekskursioon algab Põhjaväravast (mere poolne värav) ehk Paldiski maantee poolsest väravast ja kestab 2,5 -3 tundi. Ekskursioonijuhiks on Rando Kuustik, kes on Aleksei Turovski õpilane. Meie ekskursiooni teema on emaks olemine ja õppimine. Palun saabuda vähemalt 5 minutit enne ekskursiooni algust. Pileti ostab igaüks ise (8.-). Hea eenakas, palun riietu vastavalt ilmastikuoludele.

17-liikmeline jaapanlannade grupp soovib meiega mitteformaalselt kohtuda ja sõprussidemeid luua. Kutsujad võõrustavad meid ja suhtlemisel on abiks tõlgid. Registreerimine kuni 19.07. Kõik on teretulnud!

Aastakoosolekul annab juhatus ülevaate eelmisest hooajast, finantsidest ning valime uue presidendi ja uued liikmed juhatusse. Registreerida saab kuni 26.09 õhtuni!

Osalustasu 8 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 1. juuniks

Osalustasu 13.10 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 1. juuniks

Palun registreerida enne 1. juunit ja kanda 9 eur (5 eur kohvipaus Jõelähtmel ja 4 eur Sadeväljal) BPW Estonia arvele EE851010052032732009, kohtade arv bussis on piiratud

Osalustasu 12 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 1. juuniks

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 € kanna palun BPW Estonia kontole EE301010220123418019 enne 8. jaanuari, selgitusse märgi Edutiim Jõhvi

Registreerumine hiljemalt 26.10.2018. Osalemistasu 45 eurot (staažikas 35 eurot, koos kaaslasega 80 eurot) kanda MTÜ BPW Estonia arvelduskontole EE851010052032732009.

5.-10. oktoobrini toimub koolitusreis Moldovasse. Meid võtavad vastu Moldova naised, külastame naiste ettevõteid, osaleme veinifestivalil ja maitseme veine veinikeldris.

Osalustasu 8 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 1. juuniks

Osalustasu 12 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 1. juuniks

Osalustasu 13.10 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 1. juuniks

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 22. novembrit, selgitusse märgi Edutiim

Õhtu teemadeks on vitamiinide vajalikkus inimorganismile, aktiivne eluviis ja tervislik toitumine. Tutvustame ja jagame kogemusi aktiivse treeneri silmade läbi. * Tervislike smuutide valmistamine ja proovimine
Igal osalejal on võimalik suhelda treeneriga ja küsimustele vastused saada.
Tasu 5.- kogutakse kohapeal.
Kohtade arv on piiratud, seega registreerimine on vajalik.

Meile tuleb lilleseadmist õpetama Leeri lillesalongi florist, kes on tegelenud floristikaga ligi 15 aastat. Lilled on tema hobi, elustiil ning unistuste töö. Olles 10 aastat Inglismaal elanud ning nüüd tagasi Eestis, on ta missioon floristikat kõigile kättesaadavamaks teha. 🙂 Osalustasu 10€ saab tasuda kohapeal.

Aprillikuu kohtumisel fookuses mitmed eesootavad üritused.

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 4. maid, selgitusse märgi Edutiim

Koosoleku teemaks oleme seekord MEIE, Tallinna klubi eenalannad ja meie TULEVIK. Millised on meie ootused klubile? Milline on klubi, millest me kõik rõõmu, väärtust ja rahulolu tunneksime? Milline on meie visioon ja fookus? Milline saab olema hooaeg 2018/2019? Osalustasu 5 eurot, maksta saab kohapeal.

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 24. maid, selgitusse märgi Edutiim

BPW Estonia juhatus

Pühapäeval 27.mail kell 10 hommikul toimub EENA liikmetele giidiga külastus Ivan Aivazovki näitusele “Aivazovski. Ideaali otsinguil” Kadrioru Kunstimuuseumis.

Teoste hulgas saab näha Eesti Kunstimuuseumi kogusse kuuluvat maali „Vaade Vesuuvile päev enne vulkaanipurset“, mida ei ole avalikkusele pärast 1886. aastat eksponeeritud.

Giidi tasu kokku on 35.-. Tasumine toimub kohapeal, vastavalt osalejate arvule. Registreerimine kodulehe kaudu. Muuseumi pileti ostab igaüks ise.

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 7. aprilli, selgitusse märgi Edutiim

Palun siin registreerudes anda teada oma huvist üritusel osaleda. Üritus on tasuline. 15€ sularahas kohapeal. Toimub tema kodus kaminaõhtu tee ja magusaga.

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja tee ülekanne 10 eurot – BPW Estonia EE301010220123418019 enne 20. oktoobrit, selgitusse märgi Inspiratsioonikoolitus

Lisaks tavapärastele teemadele katsetame stressimaandavaid loomingulisi tegevusi: joonistamine värvimine. “15 min fame”

Kohtumisel saame kuulda Krissi tegemistest ja tulevikuplaanidest nii Eestis kui välismaal. Samas on võimalus soetada Kriss Soonik Loungerie kauneid tooteid – 20% hinnaga.

Ürituste info 2018 aasta keskel, korraldame ühise sõidu külla Läti klubile

Kuna paljud EENA liikmed on taga igatsenud lustakaid ja rahvarohkeid uue aasta pidusid, siis sel aastal teiega sellise taas korraldame. Osalustasu 33 eurot palun kanda EENA Tallinna Klubi arvele: BPW ESTONIA MTÜ EE131010220229216225 hiljemalt 04.01.2018 Pöörasele peole ootame teid kostüümides!

Täpsustamisel

Volikogu päevakord saadetakse e-kirja teel. Peale volikogu ühine lõunasöök restoranis Stenhus Pühavaimu tee 13/15. Lõunasöögi raha 19 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 hiljemalt 09.02.2018.

Ühine ajuragistamine teemal – BPW Tartu klubi minevik, olevik ja tulevik. Võta kaasa vähemalt üks mõte, mis ideaalis on püstitatud SMART võtmes! Ühine kohvilaud 2€