Sulge menüü

Saame kokku Võru klubi liikme Piret Haljendi uuenenud Saagu Parem MTÜ ruumides, et tutvuda brändiga Chic It. Kaks õde – Ingrid Pilt ja Piret Pilt valmistavad ja müüvad taaskasutuspōhimōttel ainulaadseid ja moodsaid kleite ja riideid. Materjalid on saadud teise ringi poodidest ja vanaemade- ja tädide riidekappidest. “Kiiksuga” riideesemetest valmivad uued ja eksklusiivsed kleidid, millel on oma eriline ajalugu. Oled oodatud! Kindlasti saab soovi korral ka põnevaid tooteid soetada/tellida.

BPW Ettevõtlusklubi liikme, koolitaja ja coach\\\’i Signe Vesso raamatu „Juhtumite lahendamine. Kovisiooni käsiraamat“ ning coachingu küsimuste metoodika tutvustus. Osalejatele toimub praktiline töötuba. Saate oma väljakutsetele lahendusi otsida ja toetada teisi lahenduste leidmisel.

“Kuidas kasvatada ettevõtet?” koolitusseminari eesmärkideks on:

1) anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima;

2) jagada parimat praktikat, kuidas luua ja laiendada oma meeskonda ja kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisesse juurde tuua;

3) lahendada kitsaskohti, millega naised puutuvad kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.

Ootame osalema naisi, kes soovivad oma ettevõtet kasvatada – ka neid, kes on ettevõtte loomisest unistanud, kuid ei ole seda veel teoks teinud. See on koolitusseminar naistele, kes soovivad omavahel kogemusi jagada ja üksteiselt õppida.

Koolitajad: Ülane Vilumets ​(ettevõtja, üle Baltikumis ja Kesk-Euroopas tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning Like A Local kaasasutaja) ja Ester Eomois​ (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).

Töötoas osalevad EENA Võru klubi liikmed.

Kohtade arv on piiratud, koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine.

Palun tasuda 20 eurot MTÜ BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar Võrus”.

 

Praktiline 2,5 h seminar aasta alguses eesmärkide seadmisest, kuidas olla edukas enesejuht, milliste harjumustega oma elu disainida jne. Seminari viib läbi ettevõtja, Tallinna klubi liige ja koolitaja Signe Ventsel. Registreerumiseks saada sõnum rannamoisa@bpw-estonia.ee. Osalustasu 18€/in tasu hiljemalt kolmapäeval, 8.01 MTÜ Rannamõisa Ettevõtlikud Naised kontole.

Jätkame traditsiooni ühise kontserdi külastusega märtsis.
Kaunil varakevadisel päeval soojendavad südant klassikalised meloodiad Rahvusooper Estonia meespere esituses.
Kammersaal on kujundatud hubaseks kohvikuks ning on avatud tund aega enne kontserti.
Osalustasu 20€ palume kanda: BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 16.01.2020.
Osalejate arv piiratud: 20!

Marii Väljataga jõulukontsert koos ema Mare Väljatagaga.
Marii Väljataga on ajaloolane, raamatukogu-uuendaja ja muusik. Pärast kaheksat välismaal veedetud aastat töötab ta Eesti Rahvusraamatukogus innovatsiooni peaspetsialistina. Lisaks laulab Marii erinevates muusikalistes kooslustes (nt Horre Zeigeri BigBand), korraldab heategevuslikke inspiratsiooniõhtuid (Inspire’d Stage Tallinn) ja veab Euroopa noortele suunatud kestliku arengu eesmärkide alast teavitusplatvormi “Euroopa jalajäljed” (European Footprints).
NB! Kontsert alagab kell 19.30. Mariiga saab enne tutvuda. EENA naistele reserveeritud kohad.
Konsert on TASUTA!

VESI
Mismoodi vesi mõjutab inimest
miks vesi on oluline
mida olulist peaks veest teadma iga koolilaps ja täiskasvanu
miks peaks mineraalvesi olema vaid apteegis müügiks
Vesi laias maailmas – vee ressurss
„Uppuja päästmine on uppuja enda asi“
Mõned kasulikud ja lihtsad retseptid igapäevaseks eluks

Võib kaasa võtta koduse joogivee, et saaks seda mõõta ja soovitusi anda.
Mari-Ann Ahas (õieti Piret; sündinud Joala, aastast 1984 Ahas, 1989–2001 Rumvolt; 6. II 1963 Orissaare), lavastuskunstnik. Eesti Lavastuskunstnike Liidu liige (1998), Eesti Kunstnike Liidu liige (1999), Budismi Instituudi liige (2002).
Õppinud Tartu kunstikoolis (1978–82), Tallinna Kunstiülikoolis teatridekoratsiooni ja maali erialal (1983–90, magister), Sally stuudio täiendkoolitusel, Feng Shui koolitusel (2007–09). Alates 2002 õppinud budistlikku filosoofiat, sanskriti ja hiina keelt. Ida filosoofia ajaloo diplom (1985–86).
http://etbl.teatriliit.ee/artikkel/ahas_mari-ann1

Ootame Teid toredale üritusele Järvamaale Simisalu Loodusmajja, mis asub Järvamaal Vetepere külas. Simisalu loodusmaja asub RMK Aegviidu-Kõrvemaa puhkealal. Piirkonda jäävad kaunid metsad ja rabad, huvitav pärandkultuur ning A. H. Tammsaare muuseum Vargamäel. Meid ootab ees räätsamatk, õhtusöök, saun ja lõbus koosviibimine. Osalustasu 45 eurot tasuda hiljemalt 01.veebruariks BPW Estonia arvele EE851010052032732009 märksõnaga “Talvepäevad”. Osalustasu sisaldab ka ööbimist ja hommikusööki.

Saame kokku talvisel Järvamaal, Simisalu Loodusmajas, et arutada organisatsiooni arenguplaane.

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

Rannamõisa klubi peab oma juubelisünnipäeva ja rõõmustab lähenevate jõulude üle.
Külalised on rõõmuga oodatud, laupäeval, 7. detsembril kell 18 – 21 Tallinnas, Hopneri majas Raekoja plats 18.
Osavõtutasu 35 €/in sisaldab tervitusjooki, sooja sööki ja snäkilauda ning esinejaid.
Keskaja tantse õpetab meile Eneli Silm.
Autentse riietuse aitab välja valida Hopneri Maja kostüümilaenutus kokkuleppehinnaga 10 € (Jana Volke, tel 5364 8854).
Osavõtuks on vajalik eelregistreerimine e-posti aadressil ingestrahov@gmail.com hiljemalt 29.novembril.
Olete väga oodatud!
Soovi korral kaaslasega!

Olete oodatud jõuluüritusele, mis leiab aset Tartu külje all Uhti Kõrtsihoones 10.12.2019 algusega 18.00.

Meid võtavad vastu Kai ja Lembit, kes on valmistanud meile maitsvad toidud ning kelle juhendamisel me õhtu jooksul ka üht-teist põnevat valmistame.

Otsime kapist välja pikad kõrtsimineku kleidid, jätame koju kõrged kontsad ja peened rõivad, haarame kaasa omale meelepärased joogid ning kohtume kõrtsis!

Laseme pererahval end kaasa haarata ja lööme ka ise kaasa!

Osalustasu 25.- kanda Sirje Peiker arveldusarvele EE422200221053232604 (hiljemalt 26.novembriks). Selgitusse märksõna “Uhti”

Ehtne Itaalia pidu mõnusas Itaalia restoranis Mejocosi. Saame istuda itaallaste kombel pika laua taga nautida itaalia toitu ja veini ning muusikat ja tantsu. Üllatusesineja. Osalustasu 45€ palume kanda: BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 31.12.2019 võ saada merike@magusaekspert, et maksad uuel aastal.

Anu on pikaajaline EENA liige, kes räägib oma loo, kuidas on võimalik EENA siseselt areneda ja võtta vastu väljakutseid, kuidas alustades liikmest ja jõuda välja presidendi ametini. Milliseid põnevaid võimalusi on organisatsioon talle läbi aastate pakkunud.
NB! Tulge kohale varem ja tellige endale kohvi ja toitu.

Aasta naise gala toimub juba õige pea ja selleks, et iga naine saaks tunda ennast erilisena, ootab oma salongi rõivastega tutvuma, imeline noor ettevõtja Lilli Jahilo.

Lilli Jahilo on Eesti moedisainer, kes on võtnud oma südameasjaks väärtustada ja jõustada naisi läbi oma unikaaldisaini. Kõik Lilli Jahilo brändi tooted on jätkusuutlikult toodetud Eestis parimate meistrite poolt ning disainitud kestma läbi aegade. Toodete ülikõrge kvaliteet ning istuvus on toonud brändile fänne ja kliente üle maailma, olles hinnatud nii ärinaiste kui printsesside seas. Ettevõtte peamised eksportturud on Rootsi ja Ameerika Ühendriigid. Tallinnas Kalamajas asuv stuudio toimib nii brändi peakontorina, olles koduks kõikidele kollektsioonidele, kui poena, kus saavad mudelivalikuga tutvuda ja lemmikuid soetada kõik huvilised.

www.lillijahilo.ee

TASUTA buss Tallinnast Tartusse ja tagasi aasta naise galale, Lydia hotelli.Buss väljub 15.30 (tule kohale varem) Tallinnas, Mere pst Vene Kultuurikeskuse lähedalt.2. peatus Tallinnas Ülemiste Neste tankla ja vajadusel ninapuuderdamise peatus Imaveres Tikupoisis. Registreerimisel kirjutage MÄRKUSED, kes tulevad ÜLEMISTEST!TARTUST tagasi Lydia hotelli eest 22.30!

Ettevõtluskuu raames kohtume BPW Estonia Tallinna klubi liikme, Flare Balti müügijuhi, kutselise massöör-kuputerapeudi, koerte trikitreeneri ja Chihuahua Sõprade Liidu juhatuse esimehe Krista Laanetiga 28. oktoobril Tabasalu kohvikus Neiborhuud.
Kohtumine algab kell 19:00 ja paari tunni jooksul saame teada ühe ettevõtliku naise igapäevaelust… Neiborhuud ootab meid alates kell 18:30st, et söögid tellida. Kui on prae soovi, siis tuleks need varem, hiljemalt 24.10 Neiborhuudile ette teada anda e-posti aadressil: info@neiborhuud.ee, ruum on broneeritud Rannamõisa klubile.
Kutsasõpradele ka hea uudis – Krista võtab oma 3 sõpra kaasa.
Registreerumiseks saada e-mail: algi.sinisalu@gmail.com. Klubi liikmetele osavõtutasu ei ole, külalistele 3 eurot sulas kohapeal.

1. novembril EBS-s (Lauteri 3, Tallinn) kell 17.00- 20.00 tasuta üritus BPW liikmetele. Alustame BPW Estonia Liidrite akadeemiaga. Uus! Esimene liidrite koolitus on Aasta naine 2018 Eva Truuverkiga, kes viib läbi seminari meeskonna loomise, arendamise ja motiveerimise teemadel. Oodatud on klubide presidendid, eelmised presidendid ja järgmised presidendid, juhatuste liikmed. Loomulikult ka kõik klubide liikmed, kes tahavad oma liidrioskusi arendada.

Registreerimine avatud kuni 28. oktoober

Naised Ettevõtluses ja Tallifornia
kutsuvad Sind neljapäeval, 17.oktoobril 2019
Eesti idufirmadest valminud mängufilmi „Ükssarvik“ ühisvaatamisele
Coca-Cola Plazas kell 17.00, saal 5.

Pärast filmi vaatamist kuulame Eesti startup-ettevõtjate lugusid ettevõtte loomisest ja kasvatamisest.

Vestlusringis osalevad: Kristel Kruustük, Testlio, Kadri Tali, Nordic Symphonic Orchestra, Elise Sass, COO Lift 99, Tõnu Hiielaid, filmi „Ükssarvik“ produtsent. Vestlusringi modereerib Triin Kask, Nevercode.

Kogunemine 16.30 – 16.55, sissepääs nimekirja alusel. Osalemine tasuta, palun registreerida siin ja seda ainult juhul, kui kindlasti osalete. Kohtade arv on piiratud.

Ürituse plaanitud kestvus on 17.00 – 19.30

KÕIK KOHAD ON TÄITUNUD!

Võru kandidaatliige Einike Mölder kutsub osalema praktilises töötoas ” Kasulikud supervisiooni ja coachingu tööriistad minu töös” 12.oktoobril kell 10.00 Võrus KEIK konverentsiruumis.Kohtumise jooksul tutvume ja praktiseerime vähemalt kaht meetodit, räägime supervisiooni ja coachingu olemusest ning rakendamisest. Kogu kohtumine on ülesse ehitatud lähtuvalt grupisupervisiooni loogikast.Osaluspanus 15 eurot kanda OÜ Haanjalanna kontole EE741010220278006224 märksõna “praktiline töötuba”.Registreeruda hiljemalt 10.oktoobriks.

8.10 korraldab BPW Tartu klubi algusega kell 17:30 Ülikooli kohviku talveaias kohtumise joogaõpetaja ja ettevõtja Merit Rajuga. (Ürituse korraldaja Liina Helstein)

Epp Veski on tervisenõustaja, kes tutvustab uue põlvkonna kvanttehnoloogia aparaati, millest bioresonants on üks väike osa. Aparaadil on EU meditsiini aparaadi sertifikaat. Kohtade arv on piiratud, 7 inimest!!

Meie klubi liige Malle Lind tutvustab koja tegevust. Malle on avalike suhete juht ja tema ülesanded on: meediasuhted, põllumajandus ja maaelu edendamine. Koda annab välja nii tootjate kui tarbijate hulgas populaarsust võitnud Tunnustatud Eesti Maitse ja Tunnustatud Maitse märke.
Tutvu eelnevalt koja tegevusega: http://epkk.ee

Pille tutvustab Riigi Tugiteenuste Keskuse (RTK) tänaseid tegemisi ja homseid plaane. https://www.rtk.ee/. Pille töötab aasta tagasi loodud toetuste osakonnas, ettevõtlus ja külastuskeskkonna talituses. Tema vastutusalas on piirkondlik ettevõtlus ja noorte ettevõtlikkuse kasvule kaasa aitamine, alustavate ja tegutsevate ettevõtjate nõustamine maakondlikes arenduskeskustes.

BPW Estonia volikogu toimub Metropol Spa Hotelli konverentsikeskuses, 3.korrus., (Roseni 9).
Osalemine on tasuta. Registreerimine kindlasti vajalik. Volikogu päevakorra edastame hiljemalt 18. oktoober.
Pärast volikogu plaanime koos ühise lõunasöögi restoranis Platz. Täpsem info menüü ja tasu osas lähemal ajal.
Osalema on oodatud kõik klubide presidendid ja juhatuse liikmed.

Külastame kunstnik Made Balbati ateljeed, koduleht http://www.madebalbat.com/ . Plaanis on kohtumine ka Ettevõtlike Raplamaa Naistega. Lõunasöök Ettevõtlike Raplamaa naistega restoranis A la Rapla (igaüks maksab ise kohapeal). Kohale oma autodega ja kopereerume, et kõik, kes soovivad saavad tulla.

Külastame Eesti andeka noore moedisianeri Lilli Jahilo showroomi, kus Lilli räägib oma ettevõtjaks saamise loo, kuidas toimub eksport välisriikidesse, tulevikuplaanidest moe rindel ja saame kuulda muudki põnevat, mis toimub moemaailma kardinate taga.
Osalejate arv piiratud (10).

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

Külastame kooliaasta alguses Kadrioru Saksa Gümnaasiumi. Kooli direktor, meie klubi liige Imbi Viisma, tutvustab meile oma kooli ja selle rahvusvahelist elu. Loodame kuulda ka tänapäeva Eesti hariduselu rõõmudest ja muredest. Kadrioru Saksa Gümnaasium on saksa keele süvaõppega üldharidus kool Tallinnas. 1962.a alustati E. Sillingi juhtimisel saksa keele süvaõppega. Imbi Viisma on kooliga seotud alates 1981. a esialgu noore õpetajana. Vahepeal on töötanud muudel ametikohtadel Eesti haridussüsteemis. Imbi Viisma on väga hinnatud ja tunnustust saanud pedagoog ja juht.

Brändi Bold Tuesday rajaja ja disainer Kairi Kuuskor tutvustab ettevõtet ja selle tooteid. Bold Tuesday loob originaalse idee ja puhta põhjamaise disainiga reisiteemalisi tooteid, mis inspireerivad üha uusi ägedaid paiku avastama. Tänaseks on Bold Tuesday reisiplakateid müüdud üle terve maailma, rohkem kui 60sse riiki Gröönimaast Singapurini ja esitletud näitustel ning disaininädalatel Milaanos, Pariisis, Londonis, Berliinis jpt linnades üle maailma. Vt boldtuesday.com.

Hooaja avaüritus, kus juhatus ja president annavad ülevaate eelmisest hooajast. Uute liikmete vastuvõtt, juhatuse liikmete vahetus. Uute ürituste tutvustus. Oodatud kõik klubi liikmed osavõtma ja kaasarääkima. Klubi poolt tee/kohv pirukas ja kook. Parkida saab maja taha hoovi tasuta.

Külastame koos koolituse külalistega Marje Vihula kübarapoodi Aia tänav 7

Ühine lõunasöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 18 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, lõunasöök sisaldab kahte käiku

Aasta naise gala 2019 toimub sel aastal Tartus Lydia Hotellis. Osalemistasu 45 € palume kanda MTÜ BPW Estonia kontole EE851010052032732009, selgitusse lisada oma nimi (hiljemalt 08.11)Jooksev info postitakse ka Facebooki üritusele. Kindlasti märkige “Osalen” Facebooki kutses: https://www.facebook.com/events/430207470901875/. Korraldajaks on Tartu klubi.

Ühine õhtusöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 20 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, õhtusöök sisaldab kahte käiku

Ühine õhtusöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 22 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, õhtusöök sisaldab kahte käiku

Ühine õhtusöök koos koolitusel osalejatega, osalustasu 29 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 enne 16. septembrit, õhtusöök sisaldab kolme käiku

Tutvume Telia “targa majaga”, meid võtab vastu haldusjuht Mari-Liis Vihul

Eesti disaini tutvustavad selle loojad

Võru klubi kandidaat Maris Leima kutsub kõiki 28.09 kell 17.00 Põlvas asuvasse Tillu kohvikusse pimeõhtusöögile. Tegemist on meeli arendava 3-käigulise õhtusöögiga – tule ja saa osa väga huvitavast ja toredast õhtust. Osavõtutasu 19 eurot palume üle kanda Maris Leima  arveldusarvele EE547700771002321566. Üritusele registreeruda hiljemalt 23.septembriks.

Koolitusseminari teema on “Kuidas kasvatada ettevõtet”
Sul on ettevõte olemas, aga ei ole õiget hoogu sisse saanud?
Sa ei tea, kuidas edukalt oma toodet müüa ja oluliselt kliendibaasi laiendada?
Sa soovid kaasata oma meeskonda uusi inimesi ja luua tugev ja edukas meeskond. Kust ettevõtte laiendamisega alustada?
Koolitusseminari eesmärgid:
1. Anda tuul tiibadesse äriideedele, julgustada naisi oma ettevõtmist laiendama ja uusi ärivõimalusi otsima.
2. Jagada parimaid praktikaid, kuidas luua ja laiendada meeskonda, kuidas inspireerida, kui palgafondi napib, kuid häid inimesi on vaja ettevõtmisse juurde tuua?
3. Lahendada kitsaskohti, millega puutuvad naised kokku ambitsioonikate eesmärkide püstitamisel.
Koolitajad
Ülane Vilumets (ettevõtja, üle Baltikumi ja Kesk-Euroopa tegutseva tuuriettevõtte Traveller Tours ning reisisaidi Like A Local kaasasutaja)
Ester Eomois (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni president, ettevõtja ja ülikooli õppejõud).
Koha koolitusel kinnitab osalustasu maksmine. Palun tasuda 20 eurot BPW Estonia arvele EE301010220123418019 ja märkida selgitusse “koolitusseminar”.

Eesti Vabariigi Presidendi residentsi külastus giidiga. Kohtade arv piiratud, 20! Registreerimisel saata isikukood Edale või panna märkustesse. Registreerimine suletakse 19.august!
Isikut tõendav dokument kaasa!

BPW members who are interested in being able to offer the BPW Leadership Training for Women are invited to register for a Train-the-Trainers and be certified in this exciting new program.
Please transfer the participation fee 160 EUR before 20 July to BPW Estonia bank account.
MTÜ BPW Estonia
Address of BPW Estonia: Ristiku 10, Tallinn, 10611
Bank: AS SEB Pank
Address: Tornimäe 2, Tallinn Estonia
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
IBAN: EE851010052032732009
Please let us know if you need the invoice and send the invoice data anuviksbpw@gmail.com

Külastame raba, supleme jões, teeme süüa ja arutame lõkkevalgel naiseks olemise saja erineva tahu üle. Maja mahutab 9 matkajat. Maja ümber on võimalus telkida. Kes ees….see magab majas.

Võru klubi naised kutsuvad kõiki imekaunisse Liblikaaia Villasse, et koos kuulata Liane Mäesalu ettevõtjaks saamise lugu, tutvuda kauni liblikaaiaga ning koos katame piknikulaua. Registreerumine hiljemalt 1.juuni õhtuks. Kaasa võtta 3 eurot sularaha ja midagi ühisele piknikulauale.

Osalema peaksid kõik klubide presidendid ja juhatuse liikmed. Arutame kodukorra muudatusi.

Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsioon (BPW Estonia)  korraldab Euroopa Parlamendi naiskandidaatide debati. Debateerime laiemalt, kuidas  kiiresti muutuvas Euroopas meie armsa ja demokraatliku Eesti eest kõige paremini seista.

Kindlasti on arutelu teemaks naiste õigused ja võimalused, majanduslik sõltumatus, ettevõtluskeskkond ja innovatsioon.

Debatil ootame osalema kõiki uudishimulikke erinevatest eluvaldkondadest, kes tunnevad, et teemad vajavad laiemat kajastamist ja uut mõttevärskust.

Debatt toimub 14. mai 2019, kell 16.00-17.00

Toimumiskoht: Wabaduse kohvik, II korrus (Vabaduse väljak 10)

Debatist teeb otseülekande Postimees Online oma veebis.

Debatil osalevad:

Marina Kaljurand (Sotsiaaldemokraadid)
Yana Toom (Keskerakond)
Viktoria Ladõnskaja-Kubits (Isamaa)
Evelin Ilves (Rohelised)
Yoko Alender (Reformierakond)
Triin Saag (Eesti 200)

Debatti modereerib BPW Estonia president Ester Eomois. Küsimusi kandidaatidele palume saata aadressil ester.eomois@ebs.ee

Teeme 06.05 algusega kell 18 BPW Estonia noorte koosoleku ja sellega seoses kutsun teid endale külla (aadress: C.R. Jakobsoni 10/1-3)

Teemad, mida arutame:

Kodukord ja põhikiri
tegevused teisel poolaastal 2019
noore naisettevõtja valimise protseduur
palgalõhe kampaania 2020
tutvume uute liikmetega

Kutsume naisi osavõtma Tallink Maijooksust. Distants on 7km ja seda võib nii joosta kui kõndida, ajavõtuga ja ilma. Koos on toredam ja veedame kena kevadise päeva sportlikult. Registreerige end ise vastavalt teie sportlikule vormile: http://www.jooks.ee/et/maijooks/registreerimine
Teeme ühised kollased särgid (Merike Paasalu) Särgi hind 15€. Särkide tellimine kuni 22.04!!!

Võru klubi kanditaatliige Sirli  Kokk ootab kõiki huvilisi Maamehe Golfi tallu, et küpsetada ehtsas saviahjus pitsat, proovida pildi ülekandmist taaskasutusmaterjalile ja loomulikult mängima ka maamehe golfi. Osavõtutasu 5 eurot saab tasuda kohapeal sularahas. Registreeruda hiljemalt 8.mai õhtuks.

Mari Kooskora on EBS kaasprofessor ja Ärieetikakeskuse juhataja.Mari koolitab meid ärieetika valdkonnas ja annab õpetusi, kuidas teha asju õigesti. Osalustasud 5€ kohapeal sulas.

Kohtumine ettevõtja Laura Päitiga.
Hetkel on Laura arendamas ja kasvatamas ettevõtet Digital LearningSystems OÜ (asutaja, tegevjuht ja enamusosanik). Mängude, raamatute arendamine lastele vanuses 2.-8a., eesmärgiga ühendada ekraanivabalt digitehnoloogia ja traditsiooniline paber. Ta usub 100% ütlusesse “Mida rohkem teed, seda rohkem jõuad ja kui uskuda ning nautida oma tegemisi, siis jõuab veelgi rohkem!”
Osalustasu: igaüks valib sobiva lõunasöögi ise.

Kutsume naisi seekord kohtuma holistilise toitumisnõustajaga, kes ühendab oma töös teadmised nii meditsiinist, biomeditsiinist kui psühholoogiast.Elle Kalamägi on Ida-Tallinna keskhaigla dieedi- ja toitumisnõustaja, kuulub MTÜ Eesti Diabeedispetsialistid, Eesti Toitumisnõustajate ühendus, Ameerika Toitumisnõustajate Assotsatsioon ja Eesti Toitumisteraapia Assotsatsiooni.Räägime tervislikust toitumisest naise elukaarel ning anname vastused järgmistele küsimustele: Mis ajab meid lakkamatult kohvi jooma? Kes käsib haarata maiustuse järele ning süüa kuni pakk otsas? Kuidas stress mõjutab ainevahetust? Milline roll on soolestiku mikroflooraRegistreerimine siin hiljemalt 17.04.2019 või FB BPW Estonia Rannamõisa lehel oleva registreerimise kaudu.Osalustasu BPW Rannamõisa klubi liikmele 15 eurot, teistele 20€ kanna üle EE751010011818655228 Merli Lindberg hiljemalt 15.04.2019 

Two days Leadership training includes different topics to make you a stronger leader and give you skills to become more efficient in leading your own life. Train the Trainer session is the follow up and is for BPW members, at the end of the session you will be able to obtain the BPW Trainers certificate. Trainers are the BPW Leadership and Life Long Learning Taskforce trainers. Participation fee for Leadership Masterclass training 120 eur, Leadership Masterclass and Train the Trainer session – 280 eur. Not BPW members – Leadership Masterclass training 160 eur. Please register before 15 July and transfere the participation fee until 20 August 2019 on BPW Estonia account EE851010052032732009. During the registration please provide your invoice data. Bank details: MTÜ BPW Estonia
Address of BPW Estonia: Ristiku tänav 10, Tallinn, 10611
Bank: AS SEB Pank
Address: Tornimäe 2, Tallinn Estonia
BIC/SWIFT: EEUHEE2X
IBAN: EE851010052032732009

Päevane väljasõit Helsingisse. Külastame naisettevõtja Rauni Lounasvaara kohvikut Hykke, samas lõunasöök. Kohtume Soome Naisorganisatsioonide Keskliidu (Naisjärjetöjen Keskusliitto) liimetega. Kohtumisi aitab korraldad NJKL esinaine ja BPW Vantaa klubi liige Kukka Lehmusvirta. Tutvume Helsingi uute superhoonetega: keskraaamatukogu Oodi ja kunstimuuseumiga Amos Rex. Käime Marimekko jt outlet poodides. Täpsema kava saadame listi eraldi. Korrraldajad Virve Poom ja Aime Tahvonen. Registreerimine veebilehel Aime Tahvonenile.

BPW Estonia noorteüritus Mektorys, kus kohtume 3Cular tegevjuhi ja kaasasutaja Kaisa Hanseniga. Ettevõte 3Cular tegeleb puidujääkidest 3D printimise arendamisega, mis on ambitsioonikas ning keskkonnateadlik ettevõtmine. Saame sellest innovaatilisest ja inspireerivast lahendusest rohkem teada ning kuuleme, kuidas jõuti sellise ärimudelini.

Kohtumine ettevõtja Tanel Veenrega (1977). Tanel kasvas üles kunstnike ja muusikute perekonnas Tallinnas, lõpetas Eesti Kunstiakadeemia 2005. a. Osales üliõpilaste vahetusprogrammis Amsterdami Rietveldi Akadeemiaga. Praegu töötab vabakutselise ehtekunstnikuna, 2014 loonud kaubamärgi TVJ, mis kogub rahvusvahelist tuntust. Osalustasu 4€, väike suupistelaud. Võimalik osta tooteid soodushinnaga.Osalejate arv 15 in.
Osalustasu kanda BPW Estonia kontole EE131010220229216225

Kogunemine ja hommikukohv 10.30.

11.00 Aastakoosoleku avamine, koosoleku juhataja, protokollija ja häälte lugeja valimine
11.05 BPW Estonia klubide ja noortesektsiooni tegevusaruanded 2018 (iga klubi president max 5 minutit)
2018. suurprojektide kokkuvõtted Angela Ventsel (Moldova) ja Ester Eomois ( Coca Cola projekt)
11.45 BPW Estonia Presidendi tegevusaruanne 2018. aasta kohta.
Juhatuse liikme Maie Mängeli ettekanne
– finants – 2018. aasta finantsaruanne (bilanss ja kasumiaruanne, samuti 2018.aasta
eelarve ja eelarve täitmine, saadetud liikmetele tutvumiseks enne koosolekut. Maie Mängel
– Revisjonikomisjoni aruanne. Karin Tennison
2018 a. majandusaasta aruande (sisaldab tegevusaruannet) ja revisjonikomisjoni
aruande kinnitamine
12.15 Ettepanekud BPW Estonia dokumentide muutmiseks. Ester Eomois
12.45 Uute juhatuse liikmete lühike enesetutvustus ja uue juhatuse valimine
13.00 Kommunikatsiooni töörühma tegevuse ülevaade. Signe Ventsel koos meeskonnaga
13.30 Tegevuskalender 2019/ 2020 tutvustamine ja kinnitamine. Ester Eomois
13.45- 14.00 Vaba mikrofon, ettepanekud, arutelu.

Kell 14.00-15.00 puude istutamine Kadrioru parki ja ühine piknik.

2019. aasta Eesti Vabariigi aastapäeva tähistame Harjumaa muuseumi külastamisega kolmapäeval, 20. veebruaril. Sündmusel tutvume Harjumaa muuseumi olulisusega, saame teada, miks muuseum asub Keilas jpm. Ekskursiooni viib läbi giid. Peale muuseumituuri naudime suupisteid ning tähistame väärikat sünnipäeva. Üritus algab kell 18.00 ning kestab 1,5h.

Registreerimine kestab hiljemalt kuni 17.02.

 

Kahepäevane liidrikoolitus naistele, koolitajad on BPW Euroopa Leadership and Life Long Learning Taskforce koolitajad, koolitus koosneb kahest osast – Leadership Masterclass ja Train the Trainer. Train the Trainer koolituse edukas läbija saab BPW sertifitseeritud koolitaja tunnistuse. Koolitus toimub inglise keeles. Koolitus on tasuline. BPW Estonia liikmetele Leadership Masterclass koolitus 70 eur, koos Train the Trainer osaga 120 eur. Mitte liikmele Leadership Masterclass koolitus 100 eur. Osalustasu palume kanda 20. augustiks BPW Estonia a/a EE851010052032732009. Palun registreerimisel märkida arve saamise soov.

Kohtumine Euroopa naistevastase vägivalla vastu võitlemise organisatsiooni presidendiga Pille Tsopp-Pagan, kes on ka BPW Estonia Tartu klubi liige. Pille räägib, kuidas Eesti naine nii kõrgele ametipostile jõudis. Tulge varem kohale, kes soovib süüa ka, saate enne ära tellida ja süüa ka. Väga maitsvad toidud. Meil on eraldi ruum seal. Parkida saab maja taha hoovi tasuta.

Traditsiooniline heategevuslik kübarapidu toreda ja põneva meelelahutusprogrammiga, hea toidu ja seltskonnaga. Toimub heategevuslik loterii. Tallinnast viib kohale ja toob tagasi buss! Osalustasu 35€ + bussiraha 4€. Bussiga tulijad lisage märkustesse: Buss
Buss väljub 17.00 Vene Kultuurikeskuse eest, Mere pst.5
NB! Afterparty Tallinnas, Urban bar, Roseni 9
Osalustasu 35€ + 4€ buss kanna kontole: MTÜ BPW Estonia EE131010220229216225
Registreerida saab kuni 12.august!!!!

Marianne räägib teemadel: Naiste marss, ÜRO Julgeolekunõukogu kampaania, naiste majanduslik iseseisvus on inimõigus. Söögid-joogid saab tellida ja tasuda kohapeal iga osaleja ise. Osalustasu ei ole

Investeerimiskoolitus nö alustajale. Kuidas alustada? Kasvukonto loomine (ilma milleta ei saa kuidagi väikeste summadega alustada).Fondid ja aktsiad? Kuidas koguda lapsele raha, nii et raha kasvaks ka?
Küsimused. Üritus on TASUTA

Pärnu Postimehe peatoimetaja Siiri Erala võtab meid vastu ajalehe toimetuses ja tutvustab meediamaailma seestpoolt. Järgneb ühine lõunasöök Pärnu klubi naistega.
Soovijad võivad juba eelmisel päeval, reedel Pärnusse sõita. Reede, 12. aprillil kell 19 on Pärnu teatris Endla ülipopulaarseks osutunud Tammesaare – Kivirähki etendus ”Elu ja armastus”.
Ühine lõunasöök Pärnu klubi liikmetega 13.04 kell 15.00 Victoria hotell kohvikus Grand Cafe. Palume kanda lõunasöögi raha 12 € BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 3. aprilliks.

Marika Utkin tutvustab firmat Novarc. Järgneb klubi koosolek. Pakutakse teed ja kohvi, väike näks. TASUTA

Ootame Teid toredale üritusele Vaskna Turismitallu, kus meid ootab ees õhtusöök, saun ja lõbus koosviibimine. Osalustasu 45 eurot tasuda hiljemalt 15.jaanuariks BPW Estonia arvele EE851010052032732009 märksõnaga “Talvepäevad”. Osalustasu sisaldab ka ööbimist ja hommikusööki. Pühapäeval on võimalus soovijatel külastada ka Haanja imelisi suusaradu – info lisandub jooksvalt

Saame kokku talvisel Haanjamaal armsas Suure Muna kohvikus ning arutleme organisatsiooni arengu teemadel. Siiri Tiivits-Puttonen teeb meile ka väikese kodulehe koolituse. TASUTA (eelnevalt mainitud 5 eurot tasuma ei pea)

Oled oodatud looma enda jaoks uut 2019 Sea aastat ja selle energiat kinnitama luues väekaardi, mis juhendab ja suunab sind terve aasta jooksul. Osalustasu 30 EUR palun võtta kaasa sulas, sisaldab: ühismeditatsiooni, ergutavat teed ja tervislikke snäkke, juhendaja näpunäiteid, vajalikke aluspabereid ja pilte ning ruumi renti.Registreerida saab kuni 01.02.19 või kuni kohti jätkub!
Kohtade arv piiratud, 15!!!

Teatrietendus, milles osatäitja Aasta Naine 2017 Mari Liis Lill. Pileti maksumus 21€. Ülekanne palun teha hiljemalt 31.12.2018 MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225

BPW Rannamõisaklubil on heameel kutsuda kõiki endiseid, praegusi ja tulevasi klubiliikmeid jõuluõhtusöögile Laitse Graniitvillasse.
Õhtusöögi esimeses osas kohtume Graniitvilla omaniku, tuntud kunstniku Tauno Kangro ja tema elukaaslase Sirle Pedajasega. Kohtumise teemaks on “Naise roll mehe elus”.
Õhtusöögiks oleme valinud Rootsi laua, kust ei puudu eelroog (valik erinavid kalu, pasteete, salateid) pearoog (valikus ahjulõhe, sea sisefilee) ning magusroog (piparkoogimaitseline jõulukook).
Osalustasu 10.-. Õhtusöök 32.-

Registreerida/tasuda 24.oktoobriks

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 14. oktoobrit, selgitusse märgi Edutiim

Tallinnast koguneme 15.00-15.15 bussile Mere pst. 5 Vene Kultuurikeskuse eest.
Täiendav peatus on plaanis Rocca Al Mare Keskuse parklas asuva Mc Donaldsi juurest 15.40-15.45 ja sealt liigume edasi Laulasmaale läbi Tabasalu. Ürituse tasu külastaja kohta on kokku 10 eurot, õpilastele ja pensionäridele 8 eurot.Selle sees on muuseumi pilet (täispilet 4 eurot ja õpilased-pensionärid 2 eurot), giiditasu (meil on 2 giidi) ja sümboolne tasu 2 eurot bussisõidu eest.
Osalustasu ürituse eest ootame ülekandega enne üritust: MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225
Registreerumine on kuni 5. detsembrini või kuni bussis kohti jätkub!

R.S.V.P. hiljemalt 26.10.2018 e-posti aadressil: britpensa@gmail.com.
Osalemistasu 45 € (staažikale liikmele 35 € ja koos kaaslasega 80.- €) palume kanda hiljemalt 26.10.2018
MTÜ BPW Estonia kontole EE851010052032732009 lisades selgitusse oma nime.
Hind sisaldab õhtusööki.

Kohtumine maailmakoristuspäeva peakorraldaja Tallinna klubi liikme Eva Truuverkiga. Osalustasu ei ole, kohvik omal kulul.

Liviko külastus: ajaloolise tehas, muuseum ja degusteerimine. Osalustasu 18 € kanda MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 16.01.2019. Osalejate arv 20 inimest.

Söögid-joogid tellib ja tasub kohapeal iga osaleja ise. Osalustasu ei ole.

Külastus koos giidiga, kuraator Mai Leviniga. Igaüks maksab pääsme kohapeal ise 6,50 €/4,50 €. Krista Puusepp sponsoreerib giiditasu.

Palun märgi registreerimisel info lahtrisse oma e-maili aadress ja osalustasu 15 eur kanna palun BPW Estonia arvele EE301010220123418019 enne 21. septembrit, selgitusse märgi Edutiim

Sõidame külla Tiina Rämmeldile ja Mare Treibergile, Kostivere mõisaga tutvumine ja väike kohvipaus. Registreerida saab 19.09 õhtul kella 19.ni!!!

Meeleolukas stiilipidu “Suur Gatsby” koos hea söögi, muusika ja tantsu õppimisega. Osalustasu 35 € kanda MTÜ BPW Estonia kontole EE131010220229216225 hiljemalt 04.01.2019.
NB! Oodatud on kaaslased!

Gemmoloog-teemantiekspert Heli Kuulman räägib ehetest. Kohtade arv piiratud, 10 inimest!

Kell 16.00-16.15 Kogunemine 1.korrusel (sissepääs Suur-Ameerika tänava poolt).
Triin Vilman tutvustab superministeeriumi kujundamise ja toimimise edulugu; ringkäik hoones, soovi korral ühine foto; kohtumine tervise- ja tööministri Riina Sikkut’iga. Külaliste arv kuni 20.

Maia Masing on Mustamäe Gümnaasiumi kunstiajaloo õpetaja, kes suviti teeb giidina tööd vanalinnas, sh. tutuvustab Niguliste kirikut. Täispilet kirikusse 6€, sooduspilet 5€

Chocolala on valitud Maailma 10 parima šokolaadkohviku hulka. Töötuba viib läbi firma asutaja Kristi Lehtis, kes räägib ka, kuidas kõik alguse sai.Töötoa hind on 35€/in Seal sees siis nii kommide tegemine, muuseumi külastus, igale osalejale pakitakse kaasa 16 kommiga pidulik kinkekarp, kohapeal kuumad joogid ja šokolaadid. Osalustasu palun kanda hiljemalt 12.02.19
BPW Estonia kontole EE131010220229216225

Ekskursioon algab Põhjaväravast (mere poolne värav) ehk Paldiski maantee poolsest väravast ja kestab 2,5 -3 tundi. Ekskursioonijuhiks on Rando Kuustik, kes on Aleksei Turovski õpilane. Meie ekskursiooni teema on emaks olemine ja õppimine. Palun saabuda vähemalt 5 minutit enne ekskursiooni algust. Pileti ostab igaüks ise (8.-). Hea eenakas, palun riietu vastavalt ilmastikuoludele.

Raannamõisa klubi hooaja lõpetamine. Giidiks ja teejuhiks Tiiupesa peremees Kalle. Kohtume Hiiumaa naisettevõtjaga, külastame Suuremõisa lossi ja tutvume kohalike käsitöömeistritega. Õhtul saun ja seltskonnamängud!

Tutvustame viimaseid prilli- ja silmalõikuse trende ning räägime GDPRist ja uurime sellest tulenevaid uusi nõudeid ja milliseid IT lahendusi on olemas, et seda probleemi oma ettevõttes lihtsamalt lahendada. Osalustasu ca 5 euri (täpsustub)

Külas on Heli Vaab, kes räägib, kuidas teha “Iidse tarkuse” järgi maniküüri, millist värvi värvida juuksed, et tõmmata oma ellu soovitu, milline peaks olema soeng ja meik. Värvistiilide läbitöötamine iidsete teadmiste järgi. Saame teada, milline on sinu riiete värv ja õpime seda kombineerima.Lektor Heli Vaab on õppinud Feng Shuid Odessa õpetaja Nadezda Bespalova juures ja koostab Feng Shui karmapasse.
Osalemiseks saada e-kiri rannamoisa@bpw-estonia.ee hiljemalt 19.06. Osalemistasu 15€ saab tasuda kohapeal sularahas. Kohtade arv on piiratud.

17-liikmeline jaapanlannade grupp soovib meiega mitteformaalselt kohtuda ja sõprussidemeid luua. Kutsujad võõrustavad meid ja suhtlemisel on abiks tõlgid. Registreerimine kuni 19.07. Kõik on teretulnud!

Arutleme ja mõtleme kaasa, kuidas saame tuua Eesti ühiskonda rohkem avatust, tasakaalu
ja sallivust. Võta kaasa sõpru ja tuttavaid. Osalustasu 10 eur palume kanda BPW Estonia arvele EE851010052032732009 10. septembriks

Päevakorras on organisatsiooni tegevusega seotud teemad, ootame kõigi liikmete aktiivset osavõttu. Volikogu kutse ja päevakord saadetakse lähiajal.

Aastakoosolekul annab juhatus ülevaate eelmisest hooajast, finantsidest ning valime uue presidendi ja uued liikmed juhatusse. Registreerida saab kuni 26.09 õhtuni!

Jalatsivabrik Samelin külastus, õhtusöök BPW Tartu klubiliikmetega ja teatrietendus Vanemuises “Hedda Gabler” Kohti piiratud. Täispilet 20 € ja pensionärile 16 €. Bussi hind sõltub, palju meid tuleb, ca 15-20 €.

Palun regsitreerida enne 1. juunit, kohtade arv piiratud