BPW Estonia alustas uut koolitusseminaride sarja Pärnus

14. septembril toimus naisettevõtluse arenguprogrammi “Kuidas kasvatada ettevõtet?” raames koolitus Pärnus! Arutasime teemadel, kuidas kasvatada ettevõtet, kuidas luua ja hoida meeskonda ning kust saada ettevõtja tegusa elu jaoks palju energiat.

Eriti valmistas heameelt, et koolitusele kokku tulnud naisettevõtjad olid väga avatud ning grupi sünergia hakkas kohe tööle. Hoogsalt asuti kaasa arutama, teineteisele nõu andma ja koostöökohti otsima. Osalejatele meeldis koolituse praktilisus ja võimalus läbi väikeste harjutuste keskenduda just oma ettevõttele.

Peale koolitust jätkub naiste ettevõtete kasvatamine edutiimides, kuhu pandi end kirja veel enne koolituspäeva lõppu. Pärnu klubi sai koolituselt ka uue kandidaatliikme – tere tulemast Katrin Saare.

Katrin avas hiljuti Pärnus ainult naistele suunatud spordiklubi ja pakub videotreeninguid, mille abil saab kodus endale sobival ajal oma vormi lihvida. Otsi üles Hopa TV Videotreeningud ja saad rohkem infot Katrini tegemiste kohta.

Tänud korraldamast, klubi president Kadrin Karner ja Pärnu klubi. Juba 5. oktoobril on koolitus Tallinnas!

Eesti Ettevõtlik Naiste Assotsiatsioon (EENA) koos partnerite Coca Cola Fondiga, Startup Estonia, Ekspress Meediaga korraldab naisettevõtjate jätkuprogrammi „Kõik on võimalik!“. Seekordse projekti fookuseks on​ – kuidas kasvatada ettvõtet.

Tutvu koolitusprogrammiga lähemalt siit

Vaata programmi raames toimuvaid sündmusi siit

Koolitusprogrammi toetajad

Koolitusprogramm "Kuidas kasvatada ettevõtet toetajad"