Sulge menüü

PRESIDENT

Ester Eomois

Ester Eomois

EENA presidendi pöördumine

 

Head ettevõtlikud naised!

Jaanuar 2021

 

EENA (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni) südameasjaks on inspireerida, toetada ja julgustada naisi ettevõtlikkusele. Usun, et läbi 25+ tegevusaasta oleme seda hästi teinud.

EENA on osa suurest ja auväärse eaga organisatsioonist. Eelmise aasta augustis tähistasime ülemaailmse küünlatseremooniaga organisatsiooni 90. sünnipäeva.

Oleme Eestis ainuke rahvusvaheline organisatsioon, kelle peamine siht on naiste majanduslike huvide eest seismine. Eestis oleme olnud eeskõneleja soolise palgalõhe teemadel ja korraldanud mitmeid aktsioone, julgustamaks naisi võtma juhtpositsioone tööalaselt, oleme mitmete üle-eestiliste koolitus-ja arenguprogrammide korraldaja. Igal sügisel tunnustame erakordsete saavutustega silma paistnud naisi tiitliga aasta naine ja noor naisettevõtja.

Meie organisatsioon on väga mitmekesine, meie organisatsioon ühendab endas ärinaisi -ja ettevõtjaid kõikidelt elualadelt. Meie hulgas on täna organisatsiooni asutajaliikmed, samas on jõudsalt kasvanud meie noorte organisatsioon. Kahe aasta jooksul on loodud kaks klubi – Tallinnas Äriklubi ja Narvas EENA piirkondlik klubi.

Tean, et just keerulistel aegadel on tugeva organisatsiooni toetusest, klubiliikme abikäest ja oma lähemast naiskonnast palju abi. Olen kindel, et ebakindlal ja raskel ajal oleme märganud üksteist rohkem.

Minu kolm kolm soovi meile aastaks 2021:

  • Toetame üksteist oma klubides.
  • Tunneme huvi teise klubide tegemiste vastu.
  • Omame arvamust ja võtame sõna ühiskonnas.

 

Ester Eomois

EENA president 2020–2022

FINANTSTOIMKOND

VEpjLTUQ

Maie Mängel

MENTORLUS JA UUED LIIKMED

Liina Helstein

Liina Helstein

Külli Meister

KOMMUNIKATSIOONI- JA MEEDIATOIMKOND

Siiri_Tiivits_Puttonen

Siiri Tiivits Puttonen

Algi Sinisalu

Algi Sinisalu

Irina Bahramova

Irina Bahramova

Traditsioonid ja üritused

Katrin Kuntus, Pärnu klubi liige

Katrin Kuntus

Virve Poom

Virve Poom

Inge Vallner mustvalge

Inge Vallner

Reet_Villig

Reet Villig

EENA NOORED

Lisanna Elm

Lisanna Elm