Sulge menüü

PRESIDENT

Ester Eomois

Ester Eomois

EENA presidendi pöördumine.

EENA (Eesti Ettevõtlike Naiste Assotsiatsiooni) südameasjaks on inspireerida, toetada ja julgustada naisi ettevõtlikkusele. Usun, et läbi 25 tegevusaasta oleme seda hästi teinud.

Oleme ainuke rahvusvaheline organisatsioon, kelle peamine siht on naiste majanduslike huvide eest seismine. Eestis oleme alates 2010. aastast olnud eeskõneleja soolise palgalõhe teemadel ja korraldanud mitmeid aktsioone, julgustamaks naisi võtma juhtpositsioone tööalaselt, oleme mitmete üle-Eestiliste koolitus-ja arenguprogrammide korraldaja. Igal sügisel tunnustame erakordsete saavutustega silma paistnud naisi tiitliga Aasta Naine ja Noor Naisettevõtja.

Meie algatasime juba 10 aastat tagasi ja nüüd igal aastal palgalõhe probleemi käsitleva kampaania „Tilliga ja Tillita“. Kuus aastat tagasi tegime suurt poliitikat, kus meie initsiatiivil kirjutati alla koos erakonna esindajatega memorandumile triibulistest valimisnimekirjadest. EENA on olnud Eestimaa Naiste Kongresside kaaskorraldaja.

Suurte ettevõtmiste kõrval on EENA igapäeva tegevusteks klubide kohtumised, huvitavate kohtade külastamine, liikmete professionaalne areng ning uute kontaktide loomine. Mitmed meie klubide liikmed on kirjeldanud meie tegemisi, kui midagi sellist, mis annab tiivad.

Kõrget lendu, EENA!

Ester Eomois,

EENA president 2018-2022

FINANTSTOIMKOND

VEpjLTUQ

Maie Mängel

MENTORLUS JA UUED LIIKMED

Leena_Kivisild

Leena Kivisild

Liina Helstein

Liina Helstein

Einike Mölder

Einike Mölder

KOMMUNIKATSIOONI- JA MEEDIATOIMKOND

Siiri_Tiivits_Puttonen

Siiri Tiivits Puttonen

Algi Sinisalu

Algi Sinisalu

Irina Bahramova

Irina Bahramova

Traditsioonid ja üritused

Virve Poom

Virve Poom

EENA NOORED

Lisanna Elm

Lisanna Elm